Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 4 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
Lupiluuu

2019. június 19.

Az érzéki Nina....harapnivaló puha illat gyönyörű almába zárva . Nekem az egyik kedvencem,olyan különleges édes és mégis friss gyümölcsös praliné. Az egyik legjobb édes illat amit ismerek. Vannak páran ebben a kategoriában ami tetszik ,de eddig egyikben sem találtam meg ezt a kettőséget az édes gurmand és friss gyümölcs keveredését ami ilyen szépen kiegésziti egymást. 😊❤ férfiak nagyon szeretik, ki ne szeretné ezt a "tiltott gyümölcsöt"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

mesayaa

2019. május 29.

Mikor még pici tini voltam , a nővérem kapott egy üveggel és én egyből beleszerettem. Mikor végre megvehettem magamnak az első drágább parfümöm, nem volt kérdés, hogy rá esik majd a választásom. Nagyon könnyed, gyümölcsös, csajos illat. 💜

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

manettt

2019. május 15.

Imádom. A 20as éveimben végig ezt használtam és mindenki imádta rajtam, volt hogy vadidegenek szólítottak le hogy mi van rajtam mert isteni. Annak ellenére hogy csak eau de toilette elég tartós, sokáig érezni. Sajnos azonban már "kinőttem" belőle. Vidám, gyümölcsös, könnyed illat, és nagyon fiatalos, éppen ezért egy 30 fölötti nőhöz szerintem már nem illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

judit0206

2019. május 13.

Régóta az egyik kedvenc parfümöm. Mostanában nem igazán szoktam érezni másokon, nem mondanám tucat illatnak, inkább régebben volt az szerintem. Szóval nálam abszolút 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

almafa324

2019. március 23.

Gyümölcsösen édes illat,a húszéves lányom kedvence, rajta tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Gyümölcsösen édes illat,a húszéves lányom kedvence, rajta tökéletes.

biju94

2019. február 28.

Nem kell túlragozni, ez egy nagyon jól megkomponált parfüm, a maga gyümölcsös egyszerűségével. Imádnivaló, friss, bájos, könnyű illat. Nem tolakodó , édes de mégsem fojtogató , igazi nyári illat. Többen írják, hogy finom tavaszi-nyári illat, de semmi extra. Szerintem nem is kell bonyultabbnak lennie egy nyári melegben használt illatnak, a kevesebb néha több, főleg ha tartós is.
Az üveget is nagyon eltalálták, esztétikus, nem túl csicsás, csajos .
Természetesen 5* kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Az üveget is nagyon eltalálták, esztétikus, nem túl csicsás, csajos .
Természetesen 5* kap

kispajkos

2019. február 20.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot. Tavasszal, nyáron szoktam használni, finom kis édeskés gyümölcsös, de semmi extra. Tartóssága rajtam nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Kyttana88

2019. január 31.

Imádom. Ennyi. Engem annak idején elkerült a Nina őrület és nem emlékszem rá, hogy mindenkin ezt éreztem volna. De ha így lenne akkor is imádnám. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

pinkyy

2019. január 30.

Aranyos édeskés illat. Régen nagyon szerettem, aztán hirtelen mindenki elkezdte használni meg én is eltávolodtam az édes gyümölcsös illatoktól, így többet nem vettem. Ettől függetlenül egy jól eltalált bájos kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sheila

2019. január 15.

Ismertem régóta, magamon sosem próbáltam azelőtt, nem nagyon izgatott, mert azt gondoltam hogy alma, édes, biztosan a szokásos gyümölcsös közhelyes illatka. Aztán múltkor kis 5 ml-st volt szerencsém próbálgatni és kb 1 hét alatt rákattantam és azóta megvettem nagy üvegben is. Azóta töretlen a szerelem köztünk, jelenlegi kedvenc illatom. Édes, gyümölcsös, almás, de kicsit sem közhelyesen cukros, nagyon fincsi aláfestést adott az ünnepek alatt a karácsonyi hangulathoz, de alighanem melegebb időben is kedvelni fogom. Sajnos nem igazán tartós, hamar bőrközelivé válik, de cserébe legalább nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol