Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM VINTAGE Nina Ricci Nina
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Elysia22
Állapot: Vintage fújós vagy üveges maradék , Helyszín: Mindegy, fizetés: Budapesten személyesen is át tudnám venni
Fújós! Nina Ricci Nina
Ár: 2500ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta

kacibog83

2018. szeptember 15.

Augusztusban szereztem be, nagyon jó áron, így a legnagyobb hőségben teszteltem először. Finom, kellemes illata szerencsére jól működik a bőrömön, mert elég sok parfüm válik rajtam kesernyéssé. :-S Na jó, mielőtt megvettem,a drogériában is fújkáltam magamra belőle, nehogy zsákbamacskát vegyek. Azóta beköszöntött az ősz, a héten ismét használtam és azt kell mondjam, a nyári nagy melegben jobban tetszett rajtam. Így a hűvösebb időben citrusos-savanykás alma illat érződik ki a leginkább, ami nem rossz, de a kánikulában jobban esett. Valószínűleg szokás kérdése is, mert ahogy hűlik a levegő, egyre inkább a melegebb, bújós illatokat keresem, mint sem a frissebbeket, ettől függetlenül nincs vele semmi bajom, hiszen valóban olyan kis szeretni való, csábos illat. A tartóssága is rendben van, az üvege egyértelműen tetszik, nem tudok semmi negatívumot felhozni ellene. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

0bikbik0

2018. szeptember 15.

Alapdarab nálam. Semmi túlkomplikálás, egyszerű, kellemes, nem túl feltűnő, de mégis ...minden napra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

k001

2018. szeptember 9.

Imádtam, a kedvenc parfümöm volt sokáig, nagyon finom, nőies, bájos illat, így 5 csillagot adok neki.
Amikor hordtam folyamatosan megkérdezték, hogy mi ez a jó illatú parfüm ,ami rajtam van :)
Ma már nem is tudnám hordani, "kinőttem belőle".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Ma már nem is tudnám hordani, "kinőttem belőle".

Bonzee

2018. augusztus 14.

2018. 07.22: Sokan odavannak érte a környezetemben, és alapvetően nekem is tetszik: tiszta, kecses, őszinte illat.
Ugyanakkor azonban, összességében nekem valami hiányzik belőle, kissé "üresnek" érzem. Nem érzékelek semmilyen "mögöttes tartalmat", azt az x-edik dimenziót, amire egyértelműen rábólintanék. Itt azt is olvastam többek között, hogy a karakteressége nem feltétlenül az előnye. Számomra viszont éppen az a hátránya, hogy nincs karaktere - vagy legalábbis nem olyan jellegű, amely az enyémhez passzolna, kiegészítve azt.
Megnéztem, hogy Ninához képest Luna értékelése mennyire le lett húzva. Hát... lehet, hogy ciki, de az én lelkem és orrom kettőjük közül inkább arrafelé húz.
Az a helyzet viszont, hogy mivel csak a minap kezdtem használni mindkét illatot, egyelőre a kísérletezés stádiumában leledzem. Nem kizárt, hogy pár hét múlva fanatikus Nina rajongóvá válok, és Lunától sikítva menekülök majd, mint a többség... Bár a jelek egyelőre nem erre utalnak.

2018.08.14. Update: Megtörtént. Sikítva menekülök tőle. Csak éppen nem Lunától, hanem Ninától. Brrrrrr!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dtenci

2018. augusztus 12.

Itt az ideje, hogy véleményezzem ezt a parfümöt,vagy mit is....? A parfüm szó talán nem a legjobb kifejezés rá, mondjuk csak illatocskának.... Teljesen meg vagyok döbbenve,hogy ezt eladják.... Ugye tudjuk,hogy kifújáskor érződik egy parfüm a legjobban, nos itt még olyankor sem. Utána meg aztán végképp nem. Ez nekem egy teljesen nulla valami. Valami szösszenetet érzek belőle,az épen nem is lenne rossz,de mivel semeddig nem tart,így nem is tudom értékelni. Nagyon sajnálom,mert ettől a divaltháztól több parfümöt is szeretek, de ezzel nem lettünk öribarik,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kék lány

2018. július 18.

Kedves Andrea0087!

Igen, megváltozott a doboza és az elnevezése (La Belles de Nina), de az illat teljesen a régi. Én is ilyet kaptam már rendelésre. Rákérdeztem, és nagyon képben voltak a parfümöt illetően, kielégítő és megbízható választ kaptam. Illetve ha megnézed a Google-ban a képeken, ott is látható egy csomó kép már az új dobozzal.

Ja, és hogy értékeljek is: édes illat, nem szeretem az édeseket, de ez meglepően jó. Nem cukorkásan, nem közönségesen édes. Anyukám egyik parfümje, és annyira illik hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Kedves Andrea0087!

Tarkamacska

2018. július 7.

Az örök kedvencem... erre tudom azt mondani, hogy igazán én vagyok, engem tükröz. És pont azt szeretem benne, ami sokakat zavar tapasztalataim szerint: az idő előrehaladtával és az édes-citrusos illat lecsengésével megjelenő füstös, kissé kaparós, kesernyés illatot, a pézsma és cédrus illatát. észrevettem, hogy ezt a két összetevőt nagyon kedvelem, más, általam kedvelt parfümökben is jelen vannak. Vannak örök kedvenceim, de ő a No 1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

selmeczireka

2018. július 1.

Nagyon szeretem, nyárra használom, olyan "mindennapos" illat a szó legjobb értelmében, tehát nem a "végzet asszonya", inkább kellemesen nőies. Könnyed, virágos, picit citrusos, rajtam tartós is. Nem tolakodó, finoman jelen van, a legmelegebb napon is el bírom viselni magamon. Ára is kellemes, online rendeltem a notino-ról. 30 ml nekem egy nyárra bőven elég, szerintem őszig el is fújkálom :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Parfuwoman

2018. május 26.

Gimiben kaptam ajándékba ,akkoriban nagyon tetszett,teljesen eltérő volt az ízlésem ,mint most,pedig nem is volt olyan régen .... Mégis mióta felfedeztem az illatokat,nagyon sokat vegigszagoltam,azóta már nehezebb engem meggyőzni. Nina a formájából adódóan fűszeres almaillatú volt rajtam,illetve a praliné adott neki egy gourmand jelleget. Tartóssága elég jó ,szerintem egy shiftet kibír simán. A nosztalgia miatt 5* ,valamikor nagyon passzoltunk egymáshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

rammy717

2018. április 26.

Ajándékba kaptam, nekem sajnos nagyon nem tetszett. Elég karakteres illat, nem az a szokásos édes virágos-gyümölcsös. Próbálkoztam vele, de nem az én világom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol