Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
Nina Ricci Nina 50 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges
hdori23

2018. április 12.

Nem volt rossz, de nem annyira szerettem a bőrömön valahogy túl töménynek éreztem néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

nashua

2018. április 8.

Imádom az illatát....régebben már használtam, de most újra visszatértem hozzá... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

bedonori

2018. április 4.

Régen imádtam az illatát, aztan egyszercsak elkezdtem sablonosnak érezni magamon igy váltottam, de nem kizárt, hogy egyszer ujraveszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Vudubaba

2018. április 3.

Ez az illat olyan, mintha valaki egy őrülten édes cukrozott almába harapna bele, de jó értelemben :) Egyszerre kislányos és szexi. Az enyhébb évszakokban elvarázsol, de nyáron fojtogató, így csínján kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Ennie86

2018. március 29.

Annyira finom! :) Nem is tudom eldönteni, hogy mi dominál az én bőrömön. A citrus jegyek és az alma mindenképp. :) Az az igazi nőies illat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

vadjacsa

2018. március 7.

Nagyon szerettem ezt az illatot anno, mar tul tömény lenne nekem de ha megérzem valahol még mindig jó érzéssel tölt el😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

eszcsy96

2018. március 7.

Nem szeretem a tömény, édes parfümöket és emellett is sokáig elsétáltam. Nyáron próbáltam, akkor még nem tetszett, de télen mikor újra teszteltem már igen :) vettem is belőle egy üveggel, de egy idő után úgy éreztem, hogy olyan kis semmilyen, nincs karaktere és én az egyedibb parfümöket preferálom. Ettől függetlenül nagyon kellemes, visszafogottan édes illat, közepes tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Lory

2018. február 25.

Nem véleményeztem eddig,mert nem volt szívem lehúzni mindenki kedvencét :)Ma sem azért teszem mert bal lábbal keltem vagy előjött az ördögi énem :)))-nem,szó sincs erről.Úgy gondolom van elég rajongótábora,meg sem kottyan neki egy-két negatívabb komment,na meg nincs az a termék ami mindenkinek bejönne,így van ez jól.Az illatról felesleges komolyabb leírást ejteni,ismeri a 15 éves gimis és a jó karban lévő 60 éves nagymama is.Fújjuk hétköznapokra irodába,suliba de színházba,gyertyafényes vacsira is,van aki az esküvőjére,van aki az esti kutyasétáltatásra.Bárhol,bármikor,bárkin megállja a helyét,szerintem még egy földre tévedt marslakón is,nincs ezzel gond,ezért lett mindenki illata.Magam részéről jobb szeretem a megosztóbb illatokat,azoknak van jobban karaktere,lehet őket imádni,lehet őket utálni de Ninácskával különösebben nem lehet semmit csinálni.Amúgy sem egy bonyolult alkotás,hát még így,hogy tucat lett szegény.Tipikus eset,amikor mindenki illata lett,így nem lehet senki illata,nem lehet signature illat ha a fél univerzum ezt használja.Ilyenkor ragasztjuk rájuk az "ajándékillat" jelzőt,mert nem lehet mellélőni vele,nincs okunk hogy ne örüljünk ennek az almácskának,hacsak nem megszállott parfümrajongó a megajándékozott.Őt zavarni fogja a tömegjelensége illetve a karakternélkülisége is.Nem rossz illat,nem büdös,nem viselhetetlen de én sem örülnék neki,mert szimplán csak nem tudnék vele mit kezdeni.Addig baja ez nem lehet Nináéknak,míg másik 3 millió tud mit kezdeni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

szanett2

2018. február 23.

Szeretem használni. Nagyon finom az illata és tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Szeretem használni. Nagyon finom az illata és tartósnak bizonyult.

ClaryFray

2018. február 14.

16 évesen kaptam meg először ezt a parfümöt karácsonyra, most 20 vagyok, de még mindig kitartóan visszatérek hozzá. Azóta használtam Chanelt, Guccit, másik Nina Ricci parfümöt, de valahogy még mindig ezt viselem a legszívesebben, egy élettel teli bájos, meleg illat, ami nem túl tolakodóan körül lengi az ember lányát.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol