Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM VINTAGE Nina Ricci Nina
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Elysia22
Állapot: Vintage fújós vagy üveges maradék , Helyszín: Mindegy, fizetés: Budapesten személyesen is át tudnám venni
Fújós! Nina Ricci Nina
Ár: 2500ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta

szanett2

2018. február 23.

Szeretem használni. Nagyon finom az illata és tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Szeretem használni. Nagyon finom az illata és tartósnak bizonyult.

ClaryFray

2018. február 14.

16 évesen kaptam meg először ezt a parfümöt karácsonyra, most 20 vagyok, de még mindig kitartóan visszatérek hozzá. Azóta használtam Chanelt, Guccit, másik Nina Ricci parfümöt, de valahogy még mindig ezt viselem a legszívesebben, egy élettel teli bájos, meleg illat, ami nem túl tolakodóan körül lengi az ember lányát.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Soly77

2018. január 23.

Télre kerestem valamit ami kicsit édesebb mint a nyári parfümjeim de mégsem az a fullasztó cukormáz, mivel ezt ezer éve használtam és szerettem erre esett a választásom. Nem csalódtam a kihagyott idők múlásával sem, nagyon kellemes, nem tolakodó illat. A testápolójával együtt használom így még tartósabb. Ajánlom, mert ezzel tuti nem fog mellé senki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

PETRA820718

2018. január 19.

Szerintem igazi örök darab, ami soha nem megy ki a divatból, mindig meg fogja talàlni a ,gazdàja'. Édes, de ugyanakkor friss illat is, tartós, vidàm, fiatalos, de azért nem a tini korosztàly szàmàra, szerintem húszon felül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

mogyorocska

2018. január 9.

Az egyik első parfümöm volt, nagyon szerettem az illatát foatalabb koromban. Mostmár kicsit édesnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

hixux

2017. december 23.

Páromtól kaptam 2 éve karácsonyra, most fogyott el. Én nagyon szerettem, finom, nőies illat, jó pár óráig lehetett rajtam érezni. Én ajánlom mindenkinek aki kedveli az édeskésebb illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Mundow

2017. december 20.

Nagyon finom, nőies, édes és gyümölcsös illata van.
Rajtam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Nagyon finom, nőies, édes és gyümölcsös illata van.
Rajtam nem túl tartós.

mglilla

2017. december 8.

Néhány éve nagyon szerettem, tartós ,intenzív, nőies illat. Lehet ismét beszerzek egy üveggel nosztalgiázni.
Mindenképp 5csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Mindenképp 5csillag. :)

nygigi

2017. november 28.

Ez az egyik kedvenc illatom, pedig szeretem a változatosságot. Könnyed, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

strankulakitti

2017. november 22.

Anyukámtól kaptam és imádom. Nem tolakodó, enyhén füstös parfüm. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol