Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM VINTAGE Nina Ricci Nina
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Elysia22
Állapot: Vintage fújós vagy üveges maradék , Helyszín: Mindegy, fizetés: Budapesten személyesen is át tudnám venni
Fújós! Nina Ricci Nina
Ár: 2500ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta

Normankaa

2017. november 17.

Ez az örök kedvenc parfüm! Nagyon finom, nőies, mégis olyan vagány. :) A tartóssága is nagyon jó, az egész napot bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Thumpa84

2017. november 4.

Egy eve fedeztem fel, nagyon szeretem. Evszakonkent szoktam valtoztani a parfumjeimet, de ennel nem erzem, hogy cserelnem kene. Nagyon noies :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

mano330

2017. október 21.

Nagyon kellemes illat, folyton változik, ezért nem lehet megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon kellemes illat, folyton változik, ezért nem lehet megunni :)

szepsegapolasanna2

2017. október 20.

Életem első parfümje volt, akkor még 20.000Ft körül volt az ára. Nagyon finom illata van és intenzív😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

SolyaSz

2017. október 19.

Imádom ezt a parfümöt, tartós az illata, teljesen az én egyéniségemhez illő. Az első pillanattól kezdve kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Bogyóka

2017. október 16.

Kis mintám van belőle, sosem birtokoltam nagy kiszerelést…olyan édes kis semmiség, rajtam egyáltalán nem tartós. De mégis van benne valami megfoghatatlan. Jó lenne ha nem EDT lenne, akkor lehet tartósabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

xeniaxenia37

2017. október 11.

Imádtam használni, nagyon finom illata van és egész nap kitart az illata:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Imádtam használni, nagyon finom illata van és egész nap kitart az illata:)

livica33

2017. október 10.

Ez a parfüm nagyon nagy szerelem volt nekem az életem egyik nehezebb időszakában. Nagyon szerettem az édes savanykás illatát. Erre az illatra igaz,hogy az "ellentétek vonzák egymást". Azt gondolnánk a jegyeit olvasva,hogy ez az illat egy össze-visszaság, pedig nagyon jól harmonizálnak egymással a savanykás citrusos és az édes pralinés-almás jegyek. Egyszóval,ez egy nagyon finom, különleges illat, abszolút nem tucatillat és ráadásul nagyon tartós is. Mikor már az 50milis üveg végére értem még akkor is ugyanúgy éreztem magamon még este is az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Pupi1984

2017. szeptember 29.

Abszolút osztom kesha 420 véleményét!!!! "Túlzottan idomul mindenhez, így annyira nem passzol a személyiségemhez". Kellemes friss illat, tartós is rajtam, de ennyi! Olyan mit fújjak ma magamra, mert mittudomén kedvem van, amikor öltözni sincs kedvem. Na akkor kiváló! Amikor csak vagyok a világban, csinálom a dolgom, de az illatom legalább kellemes! 5 csillag, mert maga a parfüm tényleg kellemes, és tartós is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

kesha420

2017. szeptember 4.

Megszerettem ezt az illatot, talán pont azért, mert nála jóval erősebb, karakteresebb, nagyobb hatósugaró, néha már-már tolakodónak nevezhető illatokat kedvelek alapjáraton, de néha jól esik ez a kis citrusos almás könnyedség, amit Nina nyújtani tud. Nőies kellemes, közepesen tartós illat, ami mintha egy kicsit igazodna a viselője bőréhez, talán ezért is válik be nagyon sokaknak. Olyankor kedvelem a legjobban, amikor a polcaimon lévő dögökhöz nincs kedvem, mert egyértelműen megállja a helyét az ilyen napokon, amikor semelyik fenevadammal nem bírnék el. Szeretem, de nem szerelem, pont azért, mert nálam az előnye a hátránya is, mindenki viselheti, nem lehet vele mellé lőni, metróban is jó, színházban is, buliban is, randin is, munkában is suliban is, este is nappal is. Túlzottan idomul mindenhez, így annyira nem passzol a személyiségemhez, csak akkor, amikor jobb lábbal kelek fel, fütyörészve, pillangót kergetve, nem tüzet okádó sárkányként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol