Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 4 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
LPE

2017. július 28.

Volt egy kedves barátnőm az egyetemen, egy nálam majdnem 10 évvel fiatalabb lány, akinek ez volt a "signature-illata". Egyszerűen imádta, és csak és kizárólag ezt használta. Én addig nem ismertem a Ninát, sem pedig a Nina Ricci illatokat. Aztán egy másik barátnőm kapott egy Nina Ricci parfit az aktuális pasijától. Megszagoltam, kellemes volt, de nem ájultam el tőle. Ennyi - semmi - Nina előélet után megláttam, hogy az almát árulja egy kedves leány, így lecsaptam rá. Arra gondoltam, hogy bár most lett vége az egyetemnek, és a barátnőmet tudja az ég, hogy mikor látom újra, de talán meglephetem a kedvencével. Úgyhogy Nina jött, és nagyon örülök neki. Kellemes, gyümölcsös illata van, bár nem túl tartós rajtam, de őszintén nem is vártam tőle, főleg, hogy nem az enyém lesz. Tetszik a formája, olyan kis cuki. (mint a Rossmannban kapható pici almácska parfümök...tudjátok, asszem Roxanne illatok...valami utánzatok, de nagyon aranyosak) Lányomnak kifejezetten tetszik, szeretné a gyűjteményében tudni. Én ezt annyira nem szeretném, mert csak 7 éves, de így is 14 parfümje van...no komment, nevelődik az újabb parfümán generáció. (Tegnap az én Organzámból fújt magára...:-))
Szóval Nina jó kis illat, bár én teljes áron nem venném meg, de így megérte. A Shalimarjaimmal egyértelműen nem veheti fel a versenyt, nem is gondolnám, hogy ez lenne a feladata. Én azt hiszem, inkább 30 alatti lányoknak ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Zuzurka

2017. július 18.

Egyedi, nem tolakodó, nem szúrós, könnyed illat. Nincs több kilométeres hatósugara ami a halálom. Egyetlen egy kifogásom, hogy picit sok benne az alma főleg a végefelé, azt érzem ki belőle legjobban, és a vártnál hamarabb megy el az illat, de ennek ellenére nagyon szeretem és még nem tudtam megunni, ami nálam nagy szó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

healthycinderella

2017. július 18.

Érdekes, hogy sokan tavaszi-nyári illatnak írjátok, számomra abszolút a telet idézi. Összekeveredve a friss hó és a kéményekből áradó füst (tudom, kicsit fura, hogy erről áradattal beszélek :) ) "illatával" egyszerűen tökéletes.
Még 16 éves koromban ajándékozott meg vele az akkori barátom, és azóta is részese az életemnek, bár tartottunk kisebb-nagyobb szüneteket, nem ő az egyetlen az életemben. :)
Szerintem nem kifejezetten kislányos, ha úgy viseljük, kifejezetten nőies illat.
Tartósság szempontjából is megállja a helyét, megérdemli az 5 *-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Tartósság szempontjából is megállja a helyét, megérdemli az 5 *-ot :)

Axyka04

2017. július 11.

Kellemes nyári illat, bár egy kicsit túl édes - érdemes finoman bánni vele használatkor. Nem mondanám túl tartósnak, de legalább nem is az a tipikus tömény pacsuli. Az ára elfogadható, szerintem fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

KeroChan

2017. július 9.

Nagyimtól kaptam ajándékba, de nem jött be. Ebből számomra hiányzik az ami a L'EAU-ban megvan. Egy mezei édes illat számomra semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

ami2015

2017. július 6.

Aranyos kis illat, nekem hasonlít a Versace Bright Crystal Absolu-ra, bár utóbbi jóval tartósabb. Nem hinném, hogy valaha is újra venném, de ettől függetlenül jó illat ez, csak már nem az enyém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Azziz

2017. július 3.

Jó, jó, fincsi illatú, nem hivalkodó, nőies, de semmi extra számomra. Nem is tartós, olyan.... Nincs benne erő, élet, sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Luna1024

2017. július 1.

Egy ikonikus parfüm (*EDT), a komfortillatok Királynője, Nina Ricci "Almácskája"... És én parfümmániás mivoltam ellenére egyszer se próbáltam még ki! Ez tarthatatlan volt, ma délután gyorsan be is pótoltam. :)
Nem igazán tudom, hogy szedjem össze a gondolataimat, mert magam se tudom teljesen, hogy érzek ezen illat iránt... Talán úgy a legjobb megfogalmaznom: látom, hogy mi benne oly varázslatos, és értem, hogy miért veszik meg sokan újra és újra más illatok kipróbálása helyett, hozzám ugyanakkor nem teljesen illik, icipici hiányérzetem volt talán... :( Kifújáskor brutál citrusos, szúrós és savanyú gyümölcsillat, aztán lassan beédesedő, telt, lédús alma. A gond csak az (mármint nekem), hogy nem mesebeli édes almaillat, és nem is Hófehérke sötét, igéző-mérgező almája, hanem amolyan műanyag, legalábbis az én bőrömön - legnagyobb sajnálatomra - rettentő szintetikussá vált, és a szintetikus illatokat nehezen tudom befogadni... :(
Viszont...! Fontosnak tartom megjegyezni, hogy ennél az illatnál oka van a népszerűségnek, és azt gyanítom, hogy akik újra és újra megveszik, nem azért teszik ezt, mert épp ez a "trendi" (mint sok mostani illat esetében), vagy mert érezték valaki máson egyszer-kétszer, hanem mert beleszerettek... Nem egy, nem két ember, hanem fiatal lányok és nők milliói (konkrét számot nem tudok és nem is tippelek, úgyis alábecsülném). :) Ez ugyanis egy elképesztően csajos (direkt nem a "nőies" szót használtam), kissé gyerekes, de vidám illat. Kicsit olyan érzés magunkra fújni, mint amikor a tél hosszú, sötét hűvössége után (szerelem-évszakom) egyszer csak kikandikál a borús felhők mögül a nap, a virágok bontogatják szirmaikat, az élet újból virágzik a Földön. Tudom, idealista gondolatok, de tényleg ilyen hangulata van ennek az illatnak: gondtalan életigenlés, báj, egy csipetnyi varázslat és rengeteg vidámság. Egy kicsit nehezebb az embernek a problémáin rágódnia, ha ez van rajta, talán ettől annyira szerethető... Nagyon is van létjogosultsága a parfümvilágban, és nem lehet véletlen, hogy ennyi év után is ugyanakkora best-seller. Manapság annyi gonddal küzd az ember, hogy amikor valami olyannal találkozunk, aminek élvezeti értéke van (például parfümök), még azt is elkezdjük darabjaira szedni, elemezgetni, nagyítóval keresni a hibáit (félreértés ne essék: én is!), és a túlgondolkodás közben elsiklunk az alapigazságok felett: néha a dolgoknak pont az egyszerűségükben rejlik a varázsuk, és nem feltétlenül akarnak/kell többnek lenniük annál, mint amik... A Nina egy ilyen illat. És pont ettől lesz egy iszonyú szerethető, négyévszakos parfüm, egy amolyan "semmi extra, de mégis jó komfortillat".

Sajnos nekem nem a stílusom ez a citrusos-édes-gyümölcsös illatkategória - bár az alma mint összetevő jó ötlet volt, szívesen érezném más parfümökben is! -, illetve az én bőrömön nem működik jól, zavar a műanyagsága, rajtam olyan 3 csillagos illat... De mivel EDT mivolta ellenére nagyon tartós (!), nagy mennyiséget kaphatunk nem elszállt áron, gyönyörű az üvege és tényleg látom a szerethetősége okát, megadom neki a 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Jillian

2017. június 19.

Az első parfüm szerelmeim egyike volt. Ma már nem tudnám viselni, mert kislányosnak érezném, de attól még szép emlékként megmarad.
Ha lányom születik, akkor esélyes, hogy vagy Nina vagy Luna lesz az első parfümje. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

JoyTurner

2017. június 11.

Első szaglásra azt gondoltam, hogy jó lesz. Sajnos nem bírom, brutál migrénes fejfájást kapok tőle. Nekem a szó legszorosabb értelmében hányingerem van tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol