Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
Nina Ricci Nina 50 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges
Juditka84

2017. június 4.

Jo pár éve használtam 🙂 Nagyon tartós, nagyon szerettem. Sokan megdicsérték 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Jo pár éve használtam 🙂 Nagyon tartós, nagyon szerettem. Sokan megdicsérték 🙂

Twyla

2017. május 5.

Ajándékba kaptam. Szeretem. Nagyon tartós, könnyű, édes, meleg illat. Nem hétköznapokra való. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Buttercupcosplay

2017. április 18.

Évek óta az egyik kedvencem, csak különleges alkalmakkor használom, annyira szeretem. Friss, nőies és csodálatos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Evelyn31

2017. április 8.

Az ÖRÖK TOP5 parfüm listámban sztem mindig benne lesz!!! Első látásra szerelem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

nyarigabi

2017. március 16.

Upd. Sose próbáltam bőröm idáig. Rajtam rettenetes. Már a kifújás után egyből vmi olcsó pancsolt szesz szaga van, aztán szétesik, édes katyvasz lesz, egyszerre van bocskorszíj, rohadt alma és nem-szimpatikus-férfi izzadtságszaga. Nem és nem. A L'Eau változata viszont finom!!

Amikor megjelent, a barátnőm oda-vissza volt érte. Használta is egy darabig, de soha nem éreztem rajta. Akárhányszor teszteltem, valami poshadt gyümölcsillaton kívül semmit nem éreztem. Ok, az üveg cuki, de maga az illat...sose fogom megérteni a népszerűségét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
"A kis alma " ! :) Régen volt nekem , mintába .Szerettem . De ebből az illatból kiöregedtem . Nem veszem újból .
Rajtam nem volt nagyon tartós .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Rajtam nem volt nagyon tartós .

dalmaflora

2017. március 14.

Nagyon sokáig használtam gimis koromban. Talán, nem a legjobb korban használtam ezt az erős, intenzív, már messziről felismerhető illatot.
Ma már Lancome-ot használok, el sem tudom képzelni, hogy őt, Ninát fújjam magamra, de ez az illat mindig visszavisz 15 éves koromba. Elképesztő tartós, egy fújás elég volt belőle, kettő meg már sok is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

petra095

2017. február 24.

Regi idok nagy kedvence ez szamomra, bar mar biztos nem vennem meg mert tole sokkal jobbakat ismerek, azert mindenkepp jar az 5 csillag mert evekkel ezelott csak ezt vasaroltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

kmooni95

2017. február 24.

Jo illata van nagyon, nem a kedvencem de szívesen befújnám vele magam :) Egyszer volt nekem, egy idő után meguntam, azóta nem is vettem, de lehet újra beleszeretek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Golyakalifa

2017. február 24.

Ez az egyetlen parfüm, amit el bírok viselni magamon. Különleges alkalmakra szoktam feltenni, mert szerintem erős-édeskés az illata. Nem az a tucatparfüm. A kiszerelését külön kiemelném, imádom, mert nőies, titokzatos, mégis elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol