NIOD

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9990 Ft

Páratlan, viszkózus, intenzív tisztító balzsam, ami modern technológiák helyett a bőr integritásának tiszteletében ayurvedikus növényi szaponinekkel működik. Tökéletesen tisztít, miközben támogatja a bőr természetes ritmusát is.

• Alaposan eltávolítja a koszt, az olajat és az elhalt hámsejteket a bőrről
  • Mélyen tisztít, miközben tiszteletben tartja a bőr integritását
  • Tisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Elég heti néhány alkalommal használni alaposabb mélytisztításra
  • Nem finomított, rusztikus állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 9990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Honorka22

2021. november 11.

Legnagyobb problémám vele a csomagolása. Ezt az alu tubust igazán lecserélhetnék. Ezt leszámítva puhább lett tapintásra a bõröm utána és száraz is. A pattikat szépen kordában tartja. Hetente kb 3-4 alkalommal használom. Hála nem romlott meg, pedig nyár elején bontottam fel. Nem kell sok belõle , mert szépen terül az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

kisasszony463

2020. december 5.

Nekem nem ártott, de nem is lett tőle szebb a bőrképem. Mitteszereken, pattanásokon nem segít. Utána csikorgósan tiszta a bőr, ahogy az előttem lévő írta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

VeraTala

2020. április 27.

Az én bőrömnek nagyon jól esik, csikorgósan tiszta, mégsem túl száraz lesz utána. Az illata élesztőre emlékeztet, a habja nagyon sűrű. Kevés is elég. Egy jó hidratálóval kombinálva az alap arcrutin le is van tudva nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Lencseee

2020. január 28.

En ezt az olajos lemoso helyen hasznaltam az arctisztitasnal. Nem szaritott, levitte az osszes sminkemet, jol toleralta a borom. Azonban ennyi penzert sajnos draga, ha ugyanezt tudja mondjuk egy cleanitzero tisztito balzsam is fele ennyiert. Maga a cucc csillagos5, az ara az magas, annyit azert nem er meg, hogy ujra a rutinom resze legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Akartam szeretni ezt a terméket, nagyon tetszett a csomagolás, a koncepció... a hatás azonban elmaradt. Nem érzek tőle különösebb tisztulási hatást, sem közvetlen használat után, sem hosszabb távon. Rossznak nem rossz, de ennél vannak jobb termékek feleennyiért is, biztos nem veszem újra. Az élesztős szaga nekem sehogy sem tud tetszeni :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Zsofka54

2019. április 13.

Nagyon szokatlan az állaga ès az illata, fanyar és agyagos - de ezt meg lehet szokni. Én semmilyen extra hatást nem fedeztem fel a használata alatt, viszont emelett a magas ár mellett eléggé elszomoritott, hogy kb 2 hònap után megromlott a termék - a texturaja szétesett és az “illata” is még perverzebb lett. Mivel èn naponta használtam és igy is ki kellett dobnom a felét, nem tudom mennyire reális, hogy valaki el tudja használni mielőtt elfogyna. Nagyon sajnálom, mert anugy kedvelem a Niod termékeit és nagyon akartam szeretni ezt a lemosót...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

deezsina

2019. március 27.

Black friday-es akcióban rendeltem meg egy kisebb tubussal, aminek kb a harmadánál járok, minden reggel használom mert ezt a másnaponkénti használatot lusta voltam követni. Reggeli rutinom ezután aPad és c-glow szérumok, majd fényvédős arckrém, teljesen jónak tűnik eddig.
Én kedvelem ezt a nyers állagot és az illatával sincs bajom, összességében kellemes terméknek találom de átütő tisztulást nem érzékelek a bőrömön (pedig kombinálom egy gluténmegvonó diétával, aminek szintén segítenie kellene). Ha itt olcsón hozzá tudok jutni, szívesen veszek belőle még, mert tényleg jól esik használni, de ezen az áron magamtól sose jutna eszembe ilyet vásárolni és a későbbiekben sem tenném, az tuti.

A kisebb tubus napi borsónyi használattal 5-6 hónapra tutira elég, a felénél járva azt tudom mondani, sajnos tényleg nem egy csodaszer, pedig lenne mit kitisztítani mert a pórusaim állandóan dugig vannak :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

JuditTTT

2019. március 12.

Most kezdtem el használni. Beszereztem belőle egy rakással (Black Friday, ill. leárazás volt a Victoria's Health-en), szóval egy tubus áráért kb. 3 darabot lehetett venni. Lett belőle kb. másfél- két évnyi adagom. :DDD Merem remélni, h ez lesz a kedvencem...
Egyelőre egész jónak tűnik. Nem szárít, nekem tetszik az állaga, natúr érzetet kelt, nem tudom mennyire tisztít, mert nincs sok feladata. Majd meglátjuk, mit csinál hosszú távon. Kap 4 csillagot, mert kedvelem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Alice83

2019. március 7.

Hihetetlen jól tisztít..még tesztelgetem és véleményezek később
Update: sajnos nem vált be..szárazabb bőr plusz pattanások.. valahogy az én bőröm nem szereti a szappanféléket(pedig én imádnám mert ősi és természetes egyszerű plusz nincs műanyag csomagolás)..lehet a lúgosság a probléma mert a savas lemosókat elviseli..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Hihetetlen jól tisztít..még tesztelgetem és véleményezek később

agotamaci

2019. február 13.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon szimpatikus a termék. Kicsit pirosodott tôle a bôröm és nem volt a használata után semmi wow-érzés! Pedig nagy Niod rajongó vagyok, szinte minden terméküket próbáltam már és a legtöbb hihetetlenül jó! Az illata élesztôs, állaga kicsit agyagos de engem ez nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.

buglyos fátyolvirág gyökerének a kivonata, melyet magyar szappangyökérnek is neveznek. A szappangyökér nagy mennyiségű szaponint tartalmaz, ezért az összetevővel elsősorban tisztító hatású kozmetikumokban találkozhatunk.