KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NIOD

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8800 Ft

Páratlan, viszkózus, intenzív tisztító balzsam, ami modern technológiák helyett a bőr integritásának tiszteletében ayurvedikus növényi szaponinekkel működik. Tökéletesen tisztít, miközben támogatja a bőr természetes ritmusát is.

• Alaposan eltávolítja a koszt, az olajat és az elhalt hámsejteket a bőrről
  • Mélyen tisztít, miközben tiszteletben tartja a bőr integritását
  • Tisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Elég heti néhány alkalommal használni alaposabb mélytisztításra
  • Nem finomított, rusztikus állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 8800 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 Ft , Eladó: Lillla31
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta esetén előre utalás
Ár: 5000 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: 1x probalt, tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetes kp-ben vagy banki utalassal, atvetel postan vagy szemelyesen (Astoria, V.ker)

Amadea

2018. április 30.

Ez egy nagyon drága mosdókrém. Olyan, mint a nyomós mustár, színre, állagra erre hasonlít, csak a szagának van valami gyógyszertári jellege. Az enyémnek mindegy, hogy tárolom, de tényleg nem érdemes nagyon nyomkodni a flakont, miután visszacsavarjuk a kupakot, mert a következő alkalommal rendesen ömlik a drága matéria.
Nem érzem, hogy a bőrömnek többet használna, mint a gyógyszertári, pár száz forintos társa. Az állagával, szagával nincs bajom, és valóban tisztít, de engem szárít - hiába fújok rögtön után egy hidratáló tonert, érzem, hogy a lemosás után sokkal jobban feszül a bőröm, mint a többi (kíméletes) lemosómtól. Úgy érzem, a double cleansinghez második lépésnek sok, egy lépésben - ha mondjuk csak fényvédő van rajtam és csak pár órát - jó lehet, de egy hosszú munkanap után, amikor smink is van rajtam, viszont kevés, és inkább ez jellemző rám, mint egy csupasz fényvédő.
Amikor zsírosan csillog/átfénylik a bőröm, felüdülés használni, de ez már ritka (csak akkor kezd vad olajtermelésbe a bőröm, ha hazamegyek a szülőkhöz), hála a jól összerakott rutinnak, legalább ennyire sikerült megfékezni a faggyútermelést. Persze a pórustisztítás meg a mélyen tisztelt bőrintegritás volt a hívó szó, jóformán mindent kipróbálok, ami ésszerű kereteken belül azt ígéri, hogy kitisztítja a pórusokat (velem a hámlasztók sem művelnek csodát, bár jobb a helyzet velük, mint nélkülük). Mivel több terméket célzottan erre használok, nem tudom megítélni, önmagában képes-e erre. Az biztos, hogy lemosás után tisztának (de nem csikorgósan tisztának) érzem a bőröm és egységesen néz ki a szárítás ellenére, de ezt más, jóval olcsóbb lemosókkal is sikerült már elérnem.

Nekem a kisebb, 90 ml-s tubus van meg (jobban megéri Angolhonból rendelni, és a Deciem honlapjától se kell félni, van brit raktáruk, így megússzuk a vámot) és általában kétnaponta használom, nem a bőröm igényei, hanem a szűk szavatossági idő miatt. Ahhoz túl drága, hogy a maradék a kukában landoljon.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Alice83

2018. április 20.

Hihetetlen jól tisztít..még tesztelgetem és véleményezek később egyenlőre 10 *:D

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

katt

2018. március 31.

Imádom! kétnaponta, reggel használom, ha van idő rá, 10 perces pakolásként. HIhetetlenül tiszta lesz tőle a bőröm, de nem szárít. A pórusokat szépen karbantartja.

katt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Vica75

2018. március 21.

Nem szerettem meg, jócskán van még benne,de már hetek óta feléje sem néztem. Minden rggel használtam,nem kedveltem az állagát,szagát. Hatása nulla, pozitívum (?),,hogy nem szárított egyáltalán. Tuti,hogy nem veszem újra,így hármasnál jobbat nem érdemel és mivel nem is ajánlom senkinek, még egy pontot levinok :/

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

MrsInstapista

2018. február 13.

Update 2018.02.13.

Hát ezt most lefokozom kettő csillaggal.
Ami bőrtisztítási rutint lentebb leírtam, az elég durva volt, amit egy arcbőrnek sem kellene elviselnie (habzó lemosó arckefével + Sanskrit minden este). Szerencsére még leálltam vele, mielőtt igazán megharagudott volna a bőröm, de megkövetek mindenkit, aki a véleményemet olvasva azt hitte, hogy ez oké. A túltolt rutinom nyilván nem a termék hibája. Azt viszont felróhatom neki, hogy pH 7-7.5 között van, vagyis elég lúgos, tehát szárít, sérti a bőr savköpenyét, érzékenyebbé teszi a bőrt, hosszabb távon talán a faggyútermelést is kibillenti az egyensúlyból. Persze tisztít, és ez jó, de félrevezetőnek érzem, hogy azt állítja, hogy tiszteletben tartja a bőr integritását.
Azért mínusz 2 csillag, mert nem fogom újravenni, és valami ténylegesen bőrbarátabb tisztítót keresek. A kelleténél élénkebb faggyútermeléssel rendelkezőknek sem ajánlom, mert valószínű, hogy az ilyen és ennél lúgosabb cuccoktól borul ki a bőrünk.

2018.01.24.

Néhány hete használom, a Deciemtől rendeltem még Black Friday akció keretében (41 euro helyett 9 volt a 180 ml-es kiszerelés), de nem csak ezért érte meg nagyon.
Az illatát én is megszerettem, pedig valóban kajaszagú, kicsit talán földimogyoróra emlékeztet. Én minden este elmasszírozgatom az arcomon és a nyakamon a zuhany alatt, természetesen sminklemosás után. Azt vettem észre, hogy amióta arckefével és habzó arclemosóval is arctisztítok reggel-este, a Sanskrit felkenés után pár másodperccel picit csíp, de ki lehet bírni, és utána sem vészes a szárazság, amit maga után hagy. Hidratálás után meg pláne nincs gond. Friss, lélegző érzetű bőrt hagy maga után.

Na de térjünk rá az eredményekre. A meglévő pattanásokat valószínűleg nem ez gyógyította meg, de nagyobb gyulladt pattanásom azóta nem alakult ki, csak néhány kicsi, pirosság nélkül. Az orromon lévő sötét mitesszereket halványította, talán a faggyútermelést is mérsékli, de erre az Ordinary Niacinamide-ját tartom alapvetően. Amióta van nekem a Sanskrit, sokkal szebb, egyenletesebb a bőröm, mintha az összes többi jóság, amit az arcomra kenek, most kezdett volna el egy szép szimfóniát játszani egymással.

A fémtubusról: látom, szeretik utálni a fogyasztók (a Deciem honlapján legalábbis), de most még azt mondom, hogy kezelhető: nagyon pici nyomás a tubus végén, és várni, hogy kifolyjon magától a termék, nem újranyomni. Fektetve tárolom. Még nem volt vele gondom.

Picit a rövid lejárata aggaszt, felbontás után ez 6 hónap, és mintha a 180 ml ehhez képest sok lenne. Ha eljön az ideje, és maradnak a szép eredmények, még teljes áron is újravenném.

MrsInstapista
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Update 2018.02.13.

Hát ezt most lefokozom kettő csillaggal.

2018.01.24.

jirka

2018. február 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2017.02.11.
Novembertől átváltottam a heti egy használatra, a hideg időben már sok volt a két naponkénti használat. Kamaszgyermekem is heti egyszer használta. Így sem tudtuk elhasználni a 90 ml-s kiszerelést.
Tegnap este - bőven túl voltam a szavatossági időn 1 hónappal- mikor kinyomtam a tubusból nem éreztem az illatát, állaga nem változott. Használat után belobbant az arcbőröm, nos igen, megromlott. Negyed tubusnyi maradt, amit fájó szívvel kidobtam. Ettől még remek termék, csak nem tudtam kihasználni, figyeljetek a lejárat idejére.

2017.09.10.
Plusz 1 hónap telt el. Jó kislány vagyok, és betartom Truaxe-ék ajánlását és két naponta használom (hüp-hüp), estéről váltottam a reggeli használatra. Továbbra is csodálatos arctisztítónak tartom, másfél hónap alatt egyszer sem tapasztaltam szárító hatását. Az illatát már-már illuzórikusan napközben is érzem. Gyakorlatilag a tubuson alig látszik a termék fogyása. DE! Ne tekerjétek fel a tubust, mert akkor nem bír magával az SS és még a kupak visszacsavarásával is meg kell küzdeni, mert kiakar tódulni az egész. Kupakkal felfelé javaslom tárolni, nem feltekert állapotban.

2017.08.13.
Kamaszgyermekem hasa tele lett meleg kiütéssel miután e véelményt megírtam :) Kicsi piros pöttyök, viszketősek, utoljára csecsemőkorában voltak. Az ő arcát is átszoktam vele mosni heti1-2-szer, most a hasára is került. A meleg kiütések megnyugodtak és eltüntek a használat után.

2017. 08. 11.
Mielőtt megvásároltam volna ezt a lemosót, elolvastam róla a véleményeket a Deciemnél. A nagy többség szereti, sőt imádja, és napi szinten használja, "isteníti". Néhány hónapja minden kifutó termékemet NIOD-ra cseréltem (Brandon Truaxe szerintem géniusz, nézzetek utána, a verziószámaitól majdnem elovadtam, bár ezen nincsen), és nyilván a termékek hatása egymást támogatja. E terméket két hete használom napi szinten, a legnagyobb kánikula idején, amikor kifejezetten jó szolgálatot tett izzadós, verejtékes arcommal.
Az SS-t este használom, benedvesített arcbőrre, babszemnyi mennyiséget oldva fel vízzel a tenyeremben. Gyengéden átmosom vele az arcomat, leöblítem. Nem használok semmilyen színezőt az arcomra, így csak a fényvédővel kell megküzdenie. Szememre ügyelek, becsukva öblítek.
Csomagolása: Erre panaszkodtak a legtöbben, így ebből okkulva a dobozában tartom, kupakkal felfele, nincs vele problémám. Fémdobozos, így utolsó cseppig használható a termék, és az már most látható hogy hónapokra elegendő (3-6 hónap között tippelek).
Állaga: Lágyan krémes, halványan aranyló barna színű (csodás), nagyon kellemes formula. Az illata visszafogott, nekem elsőre az őszibarack illatát idézte, ez több NiOD terméknél is beugrik,mégis picit "földes-fás". Maradéktalanul lemosható, soha nem tapasztaltam szárító hatást, inkább ragacsosságot, mely 10 percen belül felszívódik és kellemes ruganyos bőrt hagy maga után. Most már a NIOD SDMS2 (mist) majd a core regimen-et (CAIS + MMHC2) követi esténként.
Hámlasztót nem használok mellé, nem is mernék. Reggeli tisztítónak a Hymalide-t használom (jelenleg).
A meleg miatt gondolom sokan küzdünk apró pöttyökkel, göbökkel stb. az SS ezt minden este eltünteti :)
Kánikulában csodaszer, felfrissülést jelent az arcbőrömnek, amint változik a hőmérséklet és páratartalom, visszatérek a tapasztalataimmal.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2017.02.11.

2017.09.10.

2017.08.13.

2017. 08. 11.

kneva

2018. január 15.

Nagyon megszerettem. 2-3 naponta használom este. Olajos lemosás ,öblítek, jöhet a SS. Nekem azért több kell a babszem nagyságnál. Kb 20 Ft-os méretet nyomok ki. A zsírosabb bőrön nem habzik szinte semennyire. Mégis érzem h tisztít, mert szuper tiszta utána az arcom. öblítés után a mitesszereim kevésbé láthatóak és kevésbe sötétek. Mintha a felszínüket egy kicsit feloldaná és ezáltal nem olyan kifejezettek. (De azért nem szünteti meg őket.) Mindig átkenem a nyakam is, meg amennyi a dekoltázsra jut, azt is egy kicsit átdolgozom körkörös mozdulatokkal. A kádban szoktam tusolás előtt, mert ennek így neki kell vetkőzni.
Nekem nem húzódik a bőröm utána. De minden esetben követi további rutin.
Az illata nekem olyan zöldséges, valamilyen ragura vagy ételre hasonlít. Nem kellemetlen egyáltalán, inkább úgy mondom, h elsőre kissé szokatlan, de nem zavaró.
Dobozában állítva tárolom.
A használatok közötti napokon illetve reggelente PC Skin Balancing habzó lemosót használok.

Up: A 90 ml 4 hónapig volt elég. Utánrendeltem a nagy kiszerelést.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Nekem nem húzódik a bőröm utána. De minden esetben követi további rutin.
Dobozában állítva tárolom.

Up: A 90 ml 4 hónapig volt elég. Utánrendeltem a nagy kiszerelést.

salimar

Korcsoport: >54
2017. december 6.

Olyan, mint egy, gyengén habzó, mosakodó kenőcs, fura illattal, a sminket nem viszi le (arra mást használok). Megváltás a bőrömnek, hisztis időszakában, a használata után, megszűnik a viszketés, csökkennek a pirosas foltok, pöttyök. Drága, de szuper kozmetikum.

salimar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 6.

realet

2017. november 16.

Nagyon fura termék, mert végtére is arctisztító, de a sminket nem hivatott leszedni, ezért vagy este használom, miután a Hylamide (általam istenített) arctisztítójával letöröltem a rajztáblát, vagy reggeli mosdáshoz.
Nadeakkor mi is ez? Én úgy fogalmaznék, hogy egy élesztőszínű/szagú mosakodókenőcs, ami jobb belátásra bírja a bőr megannyi hisztijét, pláne hideg időben. Viszlát pirosság, viszlát T-vonalban zsíros, amúgy száraz érzet, viszlát hámlás, viszlát tátongó pórusok. Amióta használom (minden 2. nap), azóta egészen újszerű, szuperselymes tapintása van a pofimnak, pedig nem hagy rajta semmilyen réteget. Úgyhogy ő lett az egyik kedvenc NIOD termékem.

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.