NIOD

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9490 Ft

Páratlan, viszkózus, intenzív tisztító balzsam, ami modern technológiák helyett a bőr integritásának tiszteletében ayurvedikus növényi szaponinekkel működik. Tökéletesen tisztít, miközben támogatja a bőr természetes ritmusát is.

• Alaposan eltávolítja a koszt, az olajat és az elhalt hámsejteket a bőrről
  • Mélyen tisztít, miközben tiszteletben tartja a bőr integritását
  • Tisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Elég heti néhány alkalommal használni alaposabb mélytisztításra
  • Nem finomított, rusztikus állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 9490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pomelo

2019. szeptember 14.

Akartam szeretni ezt a terméket, nagyon tetszett a csomagolás, a koncepció... a hatás azonban elmaradt. Nem érzek tőle különösebb tisztulási hatást, sem közvetlen használat után, sem hosszabb távon. Rossznak nem rossz, de ennél vannak jobb termékek feleennyiért is, biztos nem veszem újra. Az élesztős szaga nekem sehogy sem tud tetszeni :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Zsofka54

2019. április 13.

Nagyon szokatlan az állaga ès az illata, fanyar és agyagos - de ezt meg lehet szokni. Én semmilyen extra hatást nem fedeztem fel a használata alatt, viszont emelett a magas ár mellett eléggé elszomoritott, hogy kb 2 hònap után megromlott a termék - a texturaja szétesett és az “illata” is még perverzebb lett. Mivel èn naponta használtam és igy is ki kellett dobnom a felét, nem tudom mennyire reális, hogy valaki el tudja használni mielőtt elfogyna. Nagyon sajnálom, mert anugy kedvelem a Niod termékeit és nagyon akartam szeretni ezt a lemosót...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

deezsina

2019. március 27.

Black friday-es akcióban rendeltem meg egy kisebb tubussal, aminek kb a harmadánál járok, minden reggel használom mert ezt a másnaponkénti használatot lusta voltam követni. Reggeli rutinom ezután aPad és c-glow szérumok, majd fényvédős arckrém, teljesen jónak tűnik eddig.
Én kedvelem ezt a nyers állagot és az illatával sincs bajom, összességében kellemes terméknek találom de átütő tisztulást nem érzékelek a bőrömön (pedig kombinálom egy gluténmegvonó diétával, aminek szintén segítenie kellene). Ha itt olcsón hozzá tudok jutni, szívesen veszek belőle még, mert tényleg jól esik használni, de ezen az áron magamtól sose jutna eszembe ilyet vásárolni és a későbbiekben sem tenném, az tuti.

A kisebb tubus napi borsónyi használattal 5-6 hónapra tutira elég, a felénél járva azt tudom mondani, sajnos tényleg nem egy csodaszer, pedig lenne mit kitisztítani mert a pórusaim állandóan dugig vannak :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

JuditTTT

2019. március 12.

Most kezdtem el használni. Beszereztem belőle egy rakással (Black Friday, ill. leárazás volt a Victoria's Health-en), szóval egy tubus áráért kb. 3 darabot lehetett venni. Lett belőle kb. másfél- két évnyi adagom. :DDD Merem remélni, h ez lesz a kedvencem...
Egyelőre egész jónak tűnik. Nem szárít, nekem tetszik az állaga, natúr érzetet kelt, nem tudom mennyire tisztít, mert nincs sok feladata. Majd meglátjuk, mit csinál hosszú távon. Kap 4 csillagot, mert kedvelem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Alice83

2019. március 7.

Hihetetlen jól tisztít..még tesztelgetem és véleményezek később
Update: sajnos nem vált be..szárazabb bőr plusz pattanások.. valahogy az én bőröm nem szereti a szappanféléket(pedig én imádnám mert ősi és természetes egyszerű plusz nincs műanyag csomagolás)..lehet a lúgosság a probléma mert a savas lemosókat elviseli..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Hihetetlen jól tisztít..még tesztelgetem és véleményezek később

agotamaci

2019. február 13.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon szimpatikus a termék. Kicsit pirosodott tôle a bôröm és nem volt a használata után semmi wow-érzés! Pedig nagy Niod rajongó vagyok, szinte minden terméküket próbáltam már és a legtöbb hihetetlenül jó! Az illata élesztôs, állaga kicsit agyagos de engem ez nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

s05

2019. január 3.

Black Friday alkalmabol vettem kivancsisagbol, szerencsere nagyon olcso volt (kb 1800 Ft), igy kevesbe faj a szivem, mert nagyon nagy csalodas ez a lemoso. A legnagyobb problemam vele a szaga, irgalmatlanul budos (nem az a kicsit gyogynoveny szagu, hanem a nagyon budos kategoria). Igeretehez hiven nem szedi le a sminket, igy az esti arclemosas - teljesen feleslegesen- 3 lepeses lett (sminklemosas, SS, meg meg egy lemoso, amivel leszedem, amit ez nem tudott). Megprobalom elhasznalni, de nem garantalom, hogy nem adom fel a szaga miatt. Sokkal de sokkal jobb lemosokat lehet talalni sokkal olcsobban, nem eri meg egyaltalan a 9000 Ft-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Makk Zsuzsó

2018. november 30.

Lassan a végére érek a 180 ml-s tubusnak, így már merek véleményt írni. Hetente legfeljebb kétszer használom, mert érzékeny a bőröm és ez a krém bizony nem barátja az érzékeny, reaktív bőrnek. Ha olyankor használom, amikor a bőröm épp "el van romolva" (pl. ekcémás folt), akkor csíp és nem kellemes élmény. Ha viszont nincs gond épp, akkor nagyon meg vagyok elégedve vele. Egy nem elektromos, puha arctisztító kefével kenegetem el az arcomon, mondjuk egy percig, körkörös mozdulatokkal, aztán leöblítem. Nekem csikorgós tisztaságérzetet ad, de nem úgy, mint a szappannál. Valami egészen friss, hűs érzet, mintha megkönnyebbült volna az arcbőröm, mintha lélegezne. (Minden arctisztító hagy valami réteget maga után, vagy sikamlóst vagy olajosat, ez semmit.) Mivel én azonnal locsolom rá a tonikot, szérumot, krémet, nem izgat, hogy amúgy szárít-e vagy sem.
A pórusokat természetesen nem üríti ki, erre nem ézrékeltem, hogy hatott volna. Szerintem nem kell túlmisztifikálni a gyártó filozófiai okfejtéseit, egyszerűen baromi jól tisztít és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

KatalinRiecke

2018. november 10.

Nagyon alaposan tisztit, szinte borradirkent is hasznalhato. A tiszta bor erzet zsenialis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Amadea

2018. április 30.

Ez egy nagyon drága mosdókrém. Olyan, mint a nyomós mustár, színre, állagra erre hasonlít, csak a szagának van valami gyógyszertári jellege. Az enyémnek mindegy, hogy tárolom, de tényleg nem érdemes nagyon nyomkodni a flakont, miután visszacsavarjuk a kupakot, mert a következő alkalommal rendesen ömlik a drága matéria.
Nem érzem, hogy a bőrömnek többet használna, mint a gyógyszertári, pár száz forintos társa. Az állagával, szagával nincs bajom, és valóban tisztít, de engem szárít - hiába fújok rögtön után egy hidratáló tonert, érzem, hogy a lemosás után sokkal jobban feszül a bőröm, mint a többi (kíméletes) lemosómtól. Úgy érzem, a double cleansinghez második lépésnek sok, egy lépésben - ha mondjuk csak fényvédő van rajtam és csak pár órát - jó lehet, de egy hosszú munkanap után, amikor smink is van rajtam, viszont kevés, és inkább ez jellemző rám, mint egy csupasz fényvédő.
Amikor zsírosan csillog/átfénylik a bőröm, felüdülés használni, de ez már ritka (csak akkor kezd vad olajtermelésbe a bőröm, ha hazamegyek a szülőkhöz), hála a jól összerakott rutinnak, legalább ennyire sikerült megfékezni a faggyútermelést. Persze a pórustisztítás meg a mélyen tisztelt bőrintegritás volt a hívó szó, jóformán mindent kipróbálok, ami ésszerű kereteken belül azt ígéri, hogy kitisztítja a pórusokat (velem a hámlasztók sem művelnek csodát, bár jobb a helyzet velük, mint nélkülük). Mivel több terméket célzottan erre használok, nem tudom megítélni, önmagában képes-e erre. Az biztos, hogy lemosás után tisztának (de nem csikorgósan tisztának) érzem a bőröm és egységesen néz ki a szárítás ellenére, de ezt más, jóval olcsóbb lemosókkal is sikerült már elérnem.

Nekem a kisebb, 90 ml-s tubus van meg (jobban megéri Angolhonból rendelni, és a Deciem honlapjától se kell félni, van brit raktáruk, így megússzuk a vámot) és általában kétnaponta használom, nem a bőröm igényei, hanem a szűk szavatossági idő miatt. Ahhoz túl drága, hogy a maradék a kukában landoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.