Nirvel

Ár:   3640 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml vagy 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panka, az összetevőket feltöltötte: lufka, Módosítva: 2012. június 9.

Kiszerelés:   30 ml vagy 200 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Az Argan Fluid a hajápoló termékek legújabb generációja. Speciális növényi olajok kombinációja, amelyek  azonnal felszívódnak a hajba, kijavítják a haj sérüléseit, elvégzik a hajvégápolók már jól ismert jótékony hatását. Az Argan Fluid hajvégápoló ezen felül a hajszálrostok között  levő  felesleges vizet is kiszorítja,  és ezzel 50%-l lerövidíti a hajszárítás idejét, miközben megvédi a hajat a hajvasaló, a hajszárító és egyéb hajformázók hőjétől.

Luszilka

2017. december 28.

A nagy kiszerelést vettem rendeltem meg, rövid pixie hajam van, szóval kb. örökké elég :D Nagyon finom, puha tapintású lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

zsoofii

2016. november 10.

A nagy kiszerelésével találkoztam eddig csak, azt viszont nagyon szeretem. Az illata isteni, egész nap tudnám szagolgatni, a hatása is nagyon jó. Vizes és száraz hajon is szoktam használni, vizesen könnyen fésülhető, gyorsan száradó lett tőle a hajam, szárazon pedig puha, selymes, illatos. Nem nehezíti el a hajam, pedig vékony szálú, gyorsan zsírosodó, lelapuló hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Ricky001

2014. szeptember 1.

A nagy kiszerelést használom, tapasztalatom szerint picit más, mint a kicsi. Nagyon szeretem, szép lesz tőle a hajam és nem utolsó sorban rögtön mosás után nagyon jól kiszedi a gubancokat. Annyi, hogy vizesen teszem csak fel, szárazon már nem, mert csillog annyira, hogy zsíros hatást keltsen és tömény ahhoz, hogy a haj szárazon megfelelően be tudja szívni. Én csak göndör hajra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

eszti98

2013. november 13.

Nekem a legjobban úgy vált be, ha egy kis mennyiséget belemasszírozok a hajhosszba ma sampon és balzsam után:) Szárazon max a szárítási időt gyorsítja, de ha vizesen van rajta, sokat javít a szerkezetén:) A nem túl robbanó hatás miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

cicatapmancs

2013. október 2.

4-5 hónappal ezelőtt vettem meg belőle a nagy kiszerelést. 2-3 hónapig nagyon tetszett a hatása, el voltam tőle ájulva. Nem csak ezt használom hajvégápolónak, hanem még baleat és avonosat is, tehát nem mondhatom, hogy hozzászokott a hajam. A hajam sokkal szebb, mint eddig volt. Nem tudom, hogy a hajvégápolóknak vagy a vitaminoknak köszönhetően. Amíg rosszabb állapotban volt a hajam, addig ez az olaj tökéletesen működött, most viszont nem tudom mi történhetett, mert az elmúlt 1 hónapban ha használtam, mindig borzalmasan nézett ki utána a hajam. Vizes hajra használtam csak, szárazra szinte soha. Most azt tapasztalom,hogy bekenem vele a hajvégeimet, megszárítom a hajam és szana-szét áll az egész. Másnapra pedig még rosszabb az eredmény, mert olyan, mintha egy szénakazal lenne a hajam vége, ráadásul szárazabb, mint előtte. Nagyot csalódtam benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

kami_ll

2013. augusztus 10.

én vettem. ez nem növesztésre való hanem táplálja a hajat.főleg vizesen tanácsos belekenni mert akkor tud leginkább a hajszerkezetbe beszívódni. puha selymes lesz a haj, és gubanc mentes, könnyen fésülhető és szép fényes is. másik hatása ha szárazon is raksz a hajra akkor a hajvasalást jobban megtartja mert taszítja a párát.én nagyon szeretem! és tényleg nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

lily of the west

2013. február 6.

Én csak most kezdtem használni, így még nem tudom igazán megállapítani a hosszútávú hatását.
Fodrászkellékesnél töredezett hajvég ellen kerestem olajat, és ezt ajánlották. 3850 Ft volt a 200 ml-es kiszerelés, nem olcsó, de már hallottam nagyon jókat az argánolajról, így belevágtam.
Ami azonnal érezhető, hogy sokkal puhább, finomabb, "tincsesebb" lesz tőle a hajam, ami az én száraz, hullámos hajamnak nagyon jót tesz. Az illata tényleg finom, vanília és talán méz illata érződik rajta.
Alapvetően jó érzés a hajamra kenni, és ami nálam nagy pozitívum, hogy nem marad tőle sokáig olajos a kezem, nem kell utána mindig kezet mosni. A hajamat sem nehezíti el, az eladónő szerint nem tudja elnehezíteni a hajat, mert csak annyit szív fel belőle, amennyire szüksége van.
Így elsőre nagyon örülök, hogy megvettem, elsősorban száraz, töredezett, vagy normál hajra tudom elképzelni, zsírosodóra semmiképp. Nem érzem, hogy elnehezítené a hajam, tényleg felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

ercsike76

2012. augusztus 21.

Én a nagyobb kiszerelést rendeltem meg (azért írom le mert annak teljesen más a flakonja, képről nem ismertem volna fel), 3500 Ft körüli áron ha jól emlékszem.
Vizes hajra szoktam kenni, ha a tövére is rakok akkor 2 napot sem bír ki a hajam úgy bezsírosítja de ha a végeire teszem akkor kibír 3 napot mosás nélkül. Az illata mennyei, de tényleg! Rég találkoztam ilyen jó illatú kencével. Igaz a hatását nem tudom dícsérni, pont semmit nem csinál a hajammal, nem vettem észre, hogy jobban nőne vagy nem töredezne. Barátnőm pakolásba szokta tenni, vegyesen ricinusolajjal és ő dícséri, elvileg jobban nő tőle a haja. Nálam semmi extra, az illat miatt kap egy 3ast.
Jah, a mennyiség: 200 ml, sosem fogy el, lassan egy éve van meg, adtam is már belőle másnak és még félig van. Az állaga pedig olyasmi mint a méznek, sűrű, jól kenhető.

Update: valaki kérte a pontos összetevőket; nekem is pontosan ezek vannak a flakonon feltüntetve, ennél pontosabb nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Hidratálók: Dimethiconol