Nishane

Ár:   32 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   32 800 Ft

Kiadás éve: 2015

Fejillat: tengeri hínár, ciprus, galbanum, zsálya

Szívillat: jázmin, gardénia, tengeri hínár

Alapillat: tölgymoha, pacsuli, borostyán, pézsma

Nishane - Boszporusz luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 5400 Ft, 10ml = 10400 Ft
Ár: 5400 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Dottir

2019. szeptember 28.

Koriander-kutató expedícióm során az egyik megfigyelőállomáson az eladó ezzel kínált. Orrba is nyomott valami nagyon nagy aroma kifújás után, de nem koriander, hanem valami más. Talán a galbanum fűszeres gyantája volt az, mindenestre beterített rendesen. Éreztem egyből, hogy ezt magamra biztosan nem tudnám fújni...viszont egy műalkotás: halszagú édesvíz és hínárillatú tenger, párás sós levegő, Hermès-jellegű herbális jegyek, pézsma és gardénia. Varázslatos, ahogyan tényleg megidézi a Boszporuszt, de ha nem ez lenne a neve, akkor is keleti vizekre asszociálnék azt hiszem. Az illatolás első szakasza, a beszívás isteni, de ahogy beljebb jut az orrüregben, az a halas-algás mellékstich...az én orromnak túl sok, de megsüvegelem az alkotót. Brutál tartós, nagy aurával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Laurencia

2019. augusztus 14.

Eeeeeez egyszerűen pusztulat.
Van az úgy, hogy az ember megszippant egy illatot és egy büdös szót nem tud többet kinyögni, no nem azért mert érzés vagy gondolat nincs, pont az ellenkezője: annyira sok érkezik az előbbiekből, hogy azt nem is nagyon lehet feldolgozni, energia mindössze annyi marad hogy levegő ki és be.
Ultramodern gyönyörű aquás kicsit calone-os de a lelkében fougere, a török macsó akinek még a bőre illata is más mint az európai bitangoké,ez van e parfümben előadva.
Nem is mondok többet csak 5 csillagot adni jöttem, ennyi éppen elég lesz a következő hónapokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Eeeeeez egyszerűen pusztulat.