Nishane

Ár:   69 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2020. december 4.

Ár:   69 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamot, ananász, grapefruit

Szívjegyek: jázmin, pacsuli, cédrusfa

Alapjegyek: tölgymoha, fás jegyek, száraz fűrészfa

Nishane Hacivat
Ár: 50ml teszter - 40.000Ft, 50ml dobozos - 45.000Ft, 100ml teszter - 60.000Ft, 100ml dobozos - 65.000Ft, 5ml fújós - 5.000Ft, 10ml fújós - 9.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba, vagy saját üvegében eladó., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta
Nishane Hacivat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Bella_Rita_Nina

2021. november 25.

A velemenyeken felbuzdulva vasaroltam 3db Nishane mintat.
Ekkora hibaba meg nem estem. :/
Raadasul ajandekba nagy kiszerelest akartam venni csaladtagomnak.
Meg is szagoltattam vele a mintakat boron.
Velemenye azonos.

Csalodottsagom okan, be is regisztraltam az oldalra, hogy a velemenyemet kifejtsem.

Irok is most a "Hacivat"-rol.
Kifujaskor, moha, fas jegyek erzodnek, enyhe fustos szaggal (nem, nem illat!).
Pacsuli is erzodik, de az ananasz sehol sincs az illatban.
1h mulva mar alig ereztem illatot a boron.

3h elteltevel mar szinte semmi illata nincs (csuklora fujtam).
Laptop-on dolgozok, szoval azt sem mondhatjuk hogy a megerolteto fizikai munka okan leizzadtam volna magamrol.
0 db csillagot erdemel.
Nagyon, nagyon tul van arazva (ez is)!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

A velemenyeken felbuzdulva vasaroltam 3db Nishane mintat.
Ekkora hibaba meg nem estem. :/
Raadasul ajandekba nagy kiszerelest akartam venni csaladtagomnak.
Meg is szagoltattam vele a mintakat boron.
Velemenye azonos.

Irok is most a "Hacivat"-rol.
Kifujaskor, moha, fas jegyek erzodnek, enyhe fustos szaggal (nem, nem illat!).
Pacsuli is erzodik, de az ananasz sehol sincs az illatban.
1h mulva mar alig ereztem illatot a boron.

3h elteltevel mar szinte semmi illata nincs (csuklora fujtam).
0 db csillagot erdemel.
Nagyon, nagyon tul van arazva (ez is)!

Edwin

2021. május 23.

Érkezik a tavasz,
s érkezik az élet.
Érkezik a meleg,
érkezik az öröm,
s érkeznek a színek is.
A melegidő ünnepe.

Végeláthatatlanul zamatos és frissítő ananász, csodálatosan illatozó és természetesen szükség szerint fanyar grapefruittal és bergamot esszenciával, összedolgozott fás alapokra helyezve.

Az utazásunk fantasztikusan vidám és örömteli, tán még játékos is, de - a tölgymoha maszkulin susogásának is hála - cseppet sem gyermekded az előadás.

A gyümölcsösség meglepő módon órákig kitart, az illat pedig egész nap.
Ruhán napokig.

Nagyon könnyen viselhető gyakorlatilag bármely nap-és évszakban, de azt gondolom, hogy leginkább melegebb időben érvényesülnek az illatjegyek.
Persze elegendő az ereje a hűvösebb hónapokban is!

Compliment magnet.
5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Érkezik a tavasz,
s érkezik az élet.
Érkezik a meleg,
érkezik az öröm,
s érkeznek a színek is.
A melegidő ünnepe.

A gyümölcsösség meglepő módon órákig kitart, az illat pedig egész nap.
Ruhán napokig.

Persze elegendő az ereje a hűvösebb hónapokban is!

Compliment magnet.
5 csillag.

pupy

2021. május 19.

Vakon szereztem be egyet vélemények alapján.Hát nem bántam meg,sőt!
Végre egy olyan nyári illat,ami tartós.
Ha a creed aventushoz hasonlítanám,hát ez sokkal jobb és tartósabb illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Vakon szereztem be egyet vélemények alapján.Hát nem bántam meg,sőt!
Végre egy olyan nyári illat,ami tartós.
Ha a creed aventushoz hasonlítanám,hát ez sokkal jobb és tartósabb illat.

keepax

2020. december 30.

Úristen! Nálam kiverte a biztosítékot-másnál is! Ez vmi brutál jól működik az én bőrömön és ezt más is alátámasztja! Imádjuk! Aventus Creed-hez hasonlítják! Hát azt piszkosul kenterbe veri! Életem eddigi legjobbja! Bármikor felveszem! Mindig pazar!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

boghyca

2020. december 1.

Imádom a gyümölcsösséget, és a fanyarságot, amit ebben az illatban tényleg felfedezni, ám (!) az én bőrömön már az első perctől kezdve férfias. Nyári melegben biztosan csorgatnám a Zember után a nyálamat, de magamon nem jön be, túl macsós. Tartósság és szillazs rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool