Nishane

Ár:   58 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online , Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   58 500 Ft
Lelőhely:   Online , Cherry Garden

Fejjegyek: tubarózsa, mandarin, barack

Szívjegyek: fehér jázmin, gardénia, flórenci nőszirom

Alapjegyek: vanília, szantálfa, vetiver

Marcsi66

2020. január 24.

Ha hegyekben áll otthon a parfüm,ez akkor is kell! Az abszolút függőséget generáló illatok egyike ,semmi hókusz-pókusz ,ilyet még soha nem szagoltam,nem ilyennek érzem,mégis az olthatatlan vágyat általa, tán megtaláljuk.A minőség kultúrája,ami nem harsog,de nyomot hagy,kecses szép ívű, mintha egy tokéletes női test ábrázolása ,egyet jelent a szépséggel..Érezni a tubarózsát de keveredik a gyümölcsökkel,és a virágok is hasonlóképpen,cirógató finom édesség veszi körül,de nagyon könnyedén,Ennek ellenére tartós,,,,olvastam fragin h Black Opium Edp-re hasonlít,és itt előttem is azt látom,hát ez most nekem,totál képzavar,ugyanis teszteltem már ezt a parfümöt,és tudom h nagyon nem tetszett,,,ez régen volt,kb mikor megjelent,emlékeim szerint édes,és kávés,a többit nem tudom,de újra megszagolom,,,ezek után biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 24.

Bogyóka

2019. október 2.

Rajtam nagyon hasonlított a Black Opium EDP-re, de sokkal nemesebb, szebb. Soft a szilázsa, de viszont nagyon tartós. Black opium nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.