Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Dezodorok

48 órás megbízható védelmet nyújt és nem hagy fehér nyomot a fekete ruhákon.

nettike

2015. április 4.

Nagyon nem szerettem ezt a deo-t nagyon sokáig megvolt nekem ,de a végén elhasználás nélkül váltam meg tőle , izzadásgátlásban nagy nulla ..talán még jobban izzadtam vele , mint nélküle , az illata egyébkéne kellemes volt ,elsőre az üvege tetszett meg.. de nagyon nem éri meg az árát ez a deo.! Valmaint még a ruhámat is megfogta párszor..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Rure90

2014. július 2.

Nagyon útáltam. Alig vártam, hogy elfogyjon. Igaz, sokáig kitartott, kb. 1,5 évig, mert mellette használtam mást, ezt csak ha lazább helyekre mentem. Egyáltalán nem használt, ugyanúgy izzadtság szagom volt tőle, mintha nem használtam volna semmit + egy kis savanykás szag is belekeveredett. Az illata is borzasztó, boltban még nagyon tetszett, de használatkor undorodtam saját magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Kiscsillag5

2014. január 26.

Olyan elmegy kategória minden szempontból. Sajnos érezni a ruhámon nap végére egy kis izzadságszagot, pedig nem vagyok az a nagyon izzadós típus. Viszont tényleg nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

0922dina

2013. december 2.

Nagyon szeretem ezt az illatot, talán azért is, mert régen volt egy ehhez hasonló illat, de sajnos megszüntették. Nem túl nőies, inkább unisexnek mondanám, hónaljon kevésbé erős. Nem tapad, mint a kék változata és hatásos.Nem viszketek tőle és nem hagy foltot. Egy szóval: jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Hettii

2013. július 12.

Fél éve használom már. Amennyire odavoltam érte az elején, most annyira utálom. Már nem tetszik az illata, tényleg inkább férfias. Felkenéstől számítva kb 20-30 percet kell várnom, mire megszárad. Foltot hagy a ruháimon. Az tetszik benne egyedül, hogy átlátszó az üvege és hogy tényleg tartós az izzadásgátló hatása. Visszatérek a deo sprayhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Makkancs

2013. március 19.

48 órás védelem, jó vicc :) Nyáron nekem 10 percig sem bírta, és az illata sem tetszett... nekem inkább férfi, mint női. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy golyósat, ami nem keni össze a fekete ruhákat. Ezt mondjuk teljesíti is, főleg, hogy alig használtam, és nem is igazán fogom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Pampilla

2013. február 15.

Az illata finom,de szerintem az izzadásgátló hatása nem a legnagyobb,én amikor felkentem,egyszerűen nem akart megszáradni,elég furcsa.De mondjuk nap közben lehet hogy kifejti hatását,mert utána nem éreztem hogy nyirkos lett volna a hónaljam,meg büdinek sem éreztem magam (remélem más sem...) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 15.

alexa12

2013. január 19.

Nekem ez a nagy kedvencem!!!!! Bár az ára egyre csak nő......
Nagyon szeretem az illatát! :-) *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Nekem ez a nagy kedvencem!!!!! Bár az ára egyre csak nő......
Nagyon szeretem az illatát! :-) *5

Fevi

2012. augusztus 8.

Az izzadtsággátló hatása tényleg jó,de nekem személy szerint nagyon nem tetszett az illata, olyannyira hogy nem tudtam elviselni magamon, így nem is használtam el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

black_cico

2012. augusztus 6.

szeretem nagyon, mindig is az angel star golyósait használtam, de mióta bejött ez a foltmentes kiadás azóta ráálltam erre, ez amolyan örök darab lett, tényleg nem hagy foltot, fincsi illatú és jól dezodorál, nem viszket a hónalj tőle.. ami nagyon előnyös, h átlátszó az üveg és színtelen a termék!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.