Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Légy Te a középpontban ezzel az ellenállhatalan virágos-vizes légies illatú dezodorral, mely 24 órás megbízható izzadásgátló védelmet nyújt számodra!

Linda0222

2014. május 28.

az illata nekem egy kicsit mu.aki nagyon izzados az inkabb sztem mast probaljon.akciosan vettem igy megerte de nem veszem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

nagy.nikike

2014. január 4.

Imádom az illatát nagyon finom gyümölcsös ami még nap végén is intenzíven érződik, dezodoráló hatása jó igaz nyáron délután már kicsit meg izzadok de akkor sem vagyok büdi, szóval nekem bevált . Csak az a baj hogy egy jó pár hónapja nem látom sehol, talán megszüntették? Az nagy kár lenne mert a három angel star deo közül ennek volt a legjobb illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Dourou

2013. november 10.

Kicsit tényleg ragadós,ahogy sokan írták,de engem nem zavar,mert csak az elején,utána már elmúlik. Ez volt az első normális dezodorom,ami tényleg használt is:) Mikor elfogyott egy krémesebb állagú niveát vettem,de megbántam és másnapra be is szereztem egy új angel start:). Egész nap bírja,bármennyit mozgok,sportolok,nem kell újra frissítenem,én egyszerűen imádom:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

Ella

2013. július 24.

Update:
A férjem vett nekem múltkor egyet, mérges is lettem rá, mert anno nagyon nem vált be, de elhasználtam. Nem bántam meg! Nem tudom, az előző dezodor hibás vagy hamis volt-e (pedig nem a piacon vettem) vagy azóta csináltak vele valamit, de a nyári melegben is nagyon jól tartotta magát! Az illata meg kevésbé mű, kellemes málnás, maga az izzadásgátló pedig szépen, egyenletesen folyik belőle. De a száradás még mindig sokáig tart.
(Emiatt most rádöbbentem, hogy ha egy megfizethető árú termék nem jött be elsőre, tennem kell vele még egy próbát, hátha kellemeset csalódok, mint most.)

2011. szeptember 27.:
Alig jön belőle az izzadásgátlóból, pedig már fejjel lefelé állítottam. Nehezen szárad meg és nem ér semmit, úgy izzadok a használata mellett, mintha nem is kentem volna be magamat. Az illatát sem érzem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Update:

2011. szeptember 27.:

timity

2013. március 4.

A stiftekről való átállás után, ez volt az első golyós dezodorom..Kevésbé színező hatású, ez már pozitívum. Nehezen szívódik be(mint az összes golyós kivitelű, úgy általában). Az illata nem túl erős, viszont tartós. Spray-vel mindig kiegészítem a hatást. :) Nyáron is jól bírta a kiképzést(spray-vel), sőt egyszer önmagában használtam, és bár úgy már teljesen elment az illata, mégsem lettem kellemetlen szagú. :D Az összetevői és a lassú száradása miatt nem venném újra, de tudása a számomra "erősebb" hatással bíró stiftekével vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

beautifullife

2013. február 27.

Egyszerűen idegesítő,hogy nem tud beszívódni.Reggel felkenem,kb két percig felső nélkül flangálok és még mindig nem.Persze ha felhúzom a felsőt,az meg olyan lesz.Így télen nem tudok konkrét izzadsággátló hatást mondani,de nem is veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

thefumehead

2013. február 24.

Most eppen ezt hasznalom, mar kb. oktober ota, szoval jol birja :). Az illata kellemes ilyen telen jol is hat, de nyaron nem szeretem mart akkor mar nem birja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 24.

Reb

2013. január 14.

Kedvenc nyári deom :) Igaz, kissé valóban ragad, meg amikor a legnagyobb dögmelegben málhástul vonultam át a fél városon gyalog, azt már nem bírta. A legkegyetlenebb nyári napokon amúgy nagyon szoktam minden deo használata mellett izzadni, de e mellett nem leszek egyáltalán büdös. Az illata finom és meglepően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

black_cico

2012. szeptember 27.

ugyanazt tudom nála is írni, mint a rózsaszín társánál :) csak ez gyengébb illatú, meg annyira nem is tetszett az illata, de azért elhasználtam, egyszer volt csak ilyenem. mondjuk ezért nem vonok le pontot a másikhoz viszonyítva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Lisa2112

2012. július 14.

Ennél jobb illatú dezodort még ne pipáltam! Ráadásul még használt is, nem izzadtam. Azért nem vettem belőle még egyet, mert már átálltam az alu-mentes dezodorokra, de ezt tényleg nagyon szerettem. A sárga meg piros összetevői miatt azért levonok egy pontot.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil