Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem az izzadság és testszag ellen
  • Puha, bársonyos bőrt garantál közvetlenül szőrtelenítés után is
  • A tej értékes összetevőivel - vitaminokkal és ásványi anyagokkal - táplálja a bőrt
  • Bőrápoló, etil- alkohol mentes formula
  • Púderes, virágos illatok

Fiszuli

2020. szeptember 1.

Magamtól soha nem költöttem volna ennyit egy általános, drogériás, hatalmas ígéretekkel kecsegtető spray-re, de mivel az egyik drogéria alkalmazásán keresztül "kaparós sorsjegyen" nyertem rá 50%-os kedvezményt, így rá áldoztam azt a fele pénzt a kipróbálására - és amúgy is lejárt volna tegnap a határidő, tehát megvettem... azt hiszem már bánom, hogy nem ruháztam be a maximálisan megengedett két termékre. Először is az illata isteni. Reggel befújtam magam, azóta eláztam, dolgoztam, rohangáltam, vásároltam, tehát mondhatni különösen káoszos napom volt és én balga műszálas felsőt vettem fel a bőrdzseki alá... De nemhogy testszagom nem lett, még mindig a spray-t érzem magamon így lassan 10 óra agymenés után hazaérve. Izzadni nem izzadtam, bár erre más terméket is használok. Befújáskor nem csípett, nem irritált, nincs kipirosodás és viszketés azóta sem. Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz kiadós és arra is, hogy a melegebb időben hogyan fog vizsgázni. A záras kupakjával vannak bajok, erőszakot kellett tenni rajta, hogy ne forogjon körbe-körbe az egész és hozzá lehessen férni a kifújós lyukhoz. Ha elfogy és végig beválik minden körülmények között, akkor figyelni fogom az akciókat és ha tehetem, újra veszem néha, mert nagyon kellemes viselet és az illatával tényleg nem tudok betelni reggel 8 óra óta sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.