Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem az izzadság és testszag ellen
  • Puha, bársonyos bőrt garantál közvetlenül szőrtelenítés után is
  • A tej értékes összetevőivel - vitaminokkal és ásványi anyagokkal - táplálja a bőrt
  • Bőrápoló, etil- alkohol mentes formula
  • Nőies, virágos és gyümölcsös illatú

La-Fee

2020. július 5.

Nálam ez a leg leg, nincs ennél jobb dezodor! Hatása, érzete, illata 100%. Még a Nivea dry ami használ, szinte ugyanez, dobogón mind a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

majtika32

2020. július 5.

Az illata jó. A hatása semmi extra, a többi nivea dezodor jobban hat nálam. Az enyhe tavaszi időre még elment, nyárra visszatértem a Rexonához. Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

ferenczinikol25

2020. május 7.

Végre megtaláltam azt az izzadásgátlót ami azt nyújtja amit ígér ☺️ az illata nagyon kellemes, és órák múlva sem vagyok izzadság szagú, pedig sajnos nagyon izzadékony vagyok.. eddig meg vagyok vele elégedve ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

szeretlek

2020. április 24.

Mivel nagyon érzékeny bőröm van és ez a termék alkoholmentes, gondoltam teszek vele egy próbát. Nagyon finom, kellemes illata van, de sajnos nálam nem tart sokáig a védelem a szagok és az izzadság ellen. Eleinte nem okozott problémát, de később iritációt okozott, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Csutak

2019. december 19.

Végre! Végre valami, ami betartja, amit ígér. Nem vagyok büdös órák múlva sem, ha ezzel kenem be a hónaljam. :) Nem olcsó, de ebbe megéri befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 3.

Sajnos valamiért én ezt nem bírom, a bőröm kipirosodott tőle, pedig kellemes maga a kém állag, és maga az illata is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 3.