Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékony védelem az izzadság és testszag ellen
  • Puha, bársonyos bőrt garantál közvetlenül szőrtelenítés után is
  • A tej értékes összetevőivel - vitaminokkal és ásványi anyagokkal - táplálja a bőrt
  • Bőrápoló, etil- alkohol mentes formula
  • Nőies, virágos és gyümölcsös illatok

Honeyhair

2020. december 13.

Nekem a Deomilk sorozat most nagy kedvencem. Szeretem ezeket a púderes, tiszta illatokat, és az izzadásgátló hatásukban sem találok semmi kivetnivalót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Nymphea

2020. szeptember 22.

Határozottan nagyon a legjobb illatú deok között jegyzem. Sajna az izzadásgátló hatása nem egy Dove, de ősszel, télen tökéletes. Semmi szag, és még este is érzem a finom kellemesen púderes illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Puszedli83

2020. június 16.

Szerintem az egyik legfinomabb illatú Nivea dezodor. Nem irritál, az izzadágátló hatása rendben, bár még kánikulában nem használtam. Fekete ruhán enyhe foltot hagyott,de ettől függetlenül tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

emagdi

2020. április 27.

Számomra kifejezetten kellemes, nőies illata van. Az izzadásgátló hatása rendben van, bár a fekete v sötét ruhán azért hajlamos fehér foltot hagyni. Csak jól szellőző helyiségben v nyitott ablaknál ajánlott használni szerintem, mert nagyon sok "púderes" anyagot juttat a légtérbe, kifejezetten még látható is a "por", ezt nem igazán jó aztán belélegezni. Ezt biztosan nem fogom újravásárolni, de majd kipróbálom ugyanezen fajta golyós dezodor változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 27.

Sziporka88

2020. április 18.

Finom Niveas illat, izzadtsággátló hatása rendben. Hozza a szintet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Finom Niveas illat, izzadtsággátló hatása rendben. Hozza a szintet.

szeliger

2019. október 16.

Már a Glamour napokon szemeztem vele, aztán végül újság mellé csomagolva vettem meg egy kisebb kiszerelést. Utólag úgy tűnik, hogy jó döntés volt ellenállni a nagy flakon csábításának, mert elég nagy pénzkidobás lett volna. A deo illata kezdetben jellegzetesen niveás, aztán fél óra múlva meglehetősen intenzív, szúrós szagot érezni csak. A parfüm illatát teljesen elnyomja és mivel én inkább a parfümömet szeretném érezni, mint egy drogériás dezodor számomra nem túl tetszetős illatát, ezért áll alig csillag az értékelésemnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

Ttimii

2019. október 15.

Amint megláttam, hogy lesz ilyen ki akartam próbálni! Eredetileg 999 Ft a dm-ben, de én Glamour napokon szereztem be olcsóbban.
Meg vagyok vele elégedve, az eddigi nivea dezodorokkal ellentétben! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Meg vagyok vele elégedve, az eddigi nivea dezodorokkal ellentétben! :)