Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Kategória:   Szappanok

Camilla_B

2014. június 9.

Nagyon szeretem az illatát és jól habzik. nekem minden szárítja a bőröm, ami szappan-féle, szóval ez nem mérvadó, ezért nem vonok le tőle pontot, de ez is szárított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Lora

2012. március 29.

nagyon nagyon jó , egyáltalán nem szárítja a bőrt. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

nagyon nagyon jó , egyáltalán nem szárítja a bőrt. <3

csillag1219

2011. július 24.

Most fogyott el, nagyon szerettem, mert finom az illata és nem szárítja a bőrt. A -1 csillag azért van, mert a kevés mennyiséghez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.