Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

7 napos kúra, ami fokozza a sejtek megújulását, intenzív nedvességet és azonnali sima érzést ad a bőrnek.

Bea42

2020. február 23.

A ráncokon nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

A ráncokon nem segített.

faragoanita

2019. augusztus 5.

Nekem egyébként is puha az arcbőröm, így erről nem sokat tudok írni, viszon tén vártam, hogy a mini ráncaimat talán feltölti, de smmei. Miterszeres lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

kata25

2019. június 27.

Nem vagyok Nivea rajongó, de ez a termék szépen simít, feszesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

Nem vagyok Nivea rajongó, de ez a termék szépen simít, feszesít.

lha

2019. június 19.

Miután felkenem még jobban kiugranak az arcom egyenetlenségei. El fogom használni, de nekem nem hozza semmi látványos hatást.

UPDATE: egyébként hosszan használva szépen lenyugtatja a bőrt, reggelre konkrétan “baba popsis” lesz. Kellemes nagyon az illata, könnyen beszívódik, a hyaluron sav pedig nagyon hasznos a bőrnek. Heti kétszer alkalmazva nagyon jó hatásfokkal működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Kamforka

2019. február 28.

Jól esett a bőrömnek, de túl sok változást nem tapasztaltam 2 ampulla elhasználása után.... ajándékba adták a krémhez. Nem venném meg különben .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Ann86

2019. február 28.

Semmifél hatást nem vettem észre. Biztosan nem veszem újra, mivel a termék ár-érték aránya nem igazán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Vala111

2018. augusztus 14.

Folyékonyabb állagú mint egy krém, ezért kevesebb is elég belőle. Tipikus Nívea illata van amit én nem igazán szeretek, de gondoltam úgyis hamar el fog fogyni. 2 hétre volt elég úgy, hogy csak az arcomra használtam, szemem alá vastagon kentem. Esténknt használtam.
Reggelre valóban puhább lett az arcom, de ez csak látszat, mert mikor lemostam elmúlt a puhaság. Éreztem is hogy van valami nagyon nagyon csúszós az arcomon mikor mostam. Ez gondolom a benne levő szilikonnak volt köszönhető (Cyclomethicone) ami nem szívódik fel, csak bevonja a bőrt így teszi selymessé. Mint a samponokban. Nem biztos hogy árt, de elég becsapós.

Hidratálónak nagyon jó, mert nem zsírosít, és nagyon hamar beszívódik.
Egyszer sem volt száraz az arcom mialatt hasznltam, viszont hidratálót tudok 10x nagyobb kiszerelésben is venni ezen az áron, de ha ketszer ennyiert, akkor is jobban kijövök, ezért nem valsószínű h újra veszem. Ha egy kicsit olcsóbb lenne......de nem valsózínű h ez meg fog történni, mert most olyan jo reklám a hyaluron sav hogy mindent el lehet adni vele. Az hogy igazából mennyi van benne pedig nem tudjuk. Csodát nem vártam, egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Hidratálónak nagyon jó, mert nem zsírosít, és nagyon hamar beszívódik.

Fruzsiii

2018. április 15.

Nagyon szépen hidratálja és feltölti a fáradt,fakó arcbőrt,nem tömiti el a pórusaimat.Szép ,egészséges arcbőrt eredményez.Rendszeresen újraveszem,és kúraszerűen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nyauka

2018. március 26.

Egy hete használom, de már egy két nap után éreztem, hogy nagyon puha lett az arcom. Eleinte ragacsosnak tűnik, de ez valahogy pár perc alatt eltűnik, és csak pihe puha bőrt hagy maga után, semmi ragacsot. Jó belenézni a tükörbe, olyan kellemesen üde a bőröm. Kézfejemre is kenem már, és fantasztikusan felturbózta a bőröm ott is. Most ezen felbuzdulva a mellkasomra is kenem, mert 35 éves koromhoz képest reggel nagyon gyűrött ott a bőr, de mióta ott is bemasszírozom a szérummal, azóta nincs reggel éles vonal. És láthatóan más lett a bőröm struktúrája. Szóval imádom, már páromat is kenegetem vele, és neki is tetszik a hatás. Update: ma a repedezett sarkamra is jutott, mert véletlenül túlnyomtam, és láss csodát, eltűnt a száraz sarok, testápolóval ez sosem sikerül, max a sarokkeémmel, de attól meg ragadok órákig, ez azonnal beszívódott ahogy elkentem. Persze drága ahhoz, hogy a sarkamra kenjem, de jó tudni, hogy ilyen csodát tud tenni pár perc alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

Moncsaka

2018. január 11.

Nekem nagyon be jön.4 napja használom,rendesen látszik a hatása.Önmagában biztos nem lenne elég,hidratálóval használom.Egyenlőre maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.