Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Briginam

2018. március 28.

Imadom az illatat. Amikor intenziven izzadni kezdek, ezt az illatot lehet erezni rajtam. Este, furdes utan es reggel szoktam hasznalni. Egyetlen hatranya, mint a tobbi nivea golyos deonal, hogy iszonyatosan szaritja a honaljam koruli bort. Rendesen mintha le egtem volna a napon, olyan szinten hamlik tole.
Nekem a Fa rozsaszin kis golyos dezodora jobban bevalt, az nem szarit es az illata is hasonlo

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

lexyusz

2017. április 13.

Régebben nagyon szerettem a golyós dezodorokat, de aztán váltottam így már nem használok ilyet. De ennek nagyon szerettem az illatát, a hatása is nagyon jó volt, szerintem simán megérte az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Zeldah

2016. május 5.

Nem hagy foltot, és nagyon jó az illata. Izzadni amúgy sem szoktam nagyon, de azért kell a deo. Szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

andi90

2016. január 23.

Jó illatú, sosem láttam semmilyen foltot utána a ruhámon. Kettőt használtam el belőle, most ugyanilyen van, de Invisible for black & white. Csak kíváncsiságból váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Norih

2016. január 7.

Kedvenc izzadásgatlóm. Egyébként sosem szerettem az ilyen folyós változatokat,de ez kiváló. Általában reggel szoktam használni,és tényleg nagyon hatékony egész napra. Szeretem az illatát,és praktikus az is hogy latom,hogy még mennyi van benne. 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

halexa11

2015. november 14.

Nagyon jó az illata, nem irritálja borotválás után a hónaljamat és még a szőr is lassabban nő vissza tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

WorkingClassGirl

2015. augusztus 26.

Még gimiben az egyik osztálytársnőm folyton megkérdezte: Mi ez a parfüm? Hát ez volt az :D Én is imádtam az illatát, akkor a fújós verziója volt meg, most ilyen golyósat vettem, olyan az illat, amilyenre emlékeztem, a varázs már elmúlt, most más deo illatért vagyok oda, de legalább nosztalgiázok :)
Engem nem irritál, kifejezetten azért vettem, hogy epilálás után is tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

niki33

2015. február 10.

Véletlen vettem meg az illatára hagyatkozva. Olyan diszkrét virágillata van, amit szeretek. Nem irritálja az érzékeny hónaljam, ami mostanában nálam nagy szó. Az egyetlen negatívum, hogy relatív lassan szárad, de én ezért nem vonok le csillagot.

Update: Sajnos van benne valami, ami irritálja a hónaljamat, mert kipirosodott szegény:-(( El is ajándékoztam, de sajnáltam, mert finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Gabci

2014. május 2.

Nagyon jó ! foltot nem hagy , fincsi illata van, nincs izzadság szagom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 2.

Nagyon jó ! foltot nem hagy , fincsi illata van, nincs izzadság szagom.

Moncica

2014. március 28.

Nehezen szarad ugyan de pozitivum h nem csipi a boromet ami mostanaban gyakran elofordul a deoknal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil