Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. december 18.

Kategória:   Dezodorok

"Szereted a friss virágillatot? Élvezd nyáron is a kellemes virágillattal kísért hosszan tartó frissességet. A Magic Pearl izzadásgátló a forró nyári napokon is megvéd az izzadás ellen, és virágillatba burkolja a testedet. Élvezd végre gondtalanul a nyári napokat és ne gondolj az izzadásra akár 48 órán keresztül."

• 48 órás védelem az izzadás ellen
  • Etil-alkohol mentes formula

SzL

2020. február 9.

Szeretem, szeretem de nemez az igazi dezodor számomra. Elhasználtam 2 flakonnal, de többet nem szeretném újra venni,mert:
számomra ez a dezodor magában kevés. Ez a tipikusan, enyhe, picit púderes nivea illata van ami számomra nem elegendő. Így mindig egy másik fújós vagy golyós dezodorral együtt használtam, magában sose.
Aki magán szereti az enyhe illatokat azoknak szerintem jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Aki magán szereti az enyhe illatokat azoknak szerintem jó lesz.