Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: bareszsopte, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen gyengéd, etil-alkohol-mentes borotválkozás utáni balzsam kamillával és hamamelisszel érzékeny bőrre.

A kamillát és hamameliszt tartalmazó különlegesen gyengéd, etil-alkohol-mentes formula gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Ápolja, hidratálja és megnyugtatja az irritált bőrt és rendszeres használat mellett növeli a bőr ellenállóképességét.

Soly77

2019. március 26.

Nem is értem mit bohóckodtam más primerekkel... egyszerűen szuper! Ja és még fertőtlenít is ugye... must have :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

GoldTree

2019. március 21.

A férjem régóta használja borotválkozás után, hidratál és nyugtatja a bőrt. Az illata nagyon jó, de nem tartós.
(Nevetséges, hogy azért húzza le valaki ezt a terméket, mert primernek nem vált be.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Vvn

2019. március 5.

Primernek nagyon jó és lefertőtleníti az arcot, mielőtt rásminkelsz, ami szerintem sokat számít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

HCHB11Cl11

2019. február 24.

Kellemes borotválkozás utáni balzsam, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Kellemes borotválkozás utáni balzsam, megéri kipróbálni.

betty23

2019. február 8.

update: A párom több, mint 2 éve használja szorgosan, nagyon bevált neki. Ő amúgy gyakran kipattogott borotválkozás után, de ennek a terméknek a használatával teljesen elmúltak a problémái, az még csak tovább javított a helyzeten, hogy már elektromos borotvát használ.

A páromnak nagyon érzékeny a bőre, ami a borotválkozáskor is gondot okoz. Eddig egy kifejezetten borotválkozáshoz szükséges termékeket gyártó márkától használt balzsamot, de borzasztóan csípte a bőrét, még a szemét is. Már szó szerint utált borotválkozni, szóval neki láttam keresgélni a neten, és megvettük ezt a terméket. Nagyon bevált neki, kellemes illata van és nem marja szét az arcát sem.
Mivel láttam, hogy sokan primerként használják, így lehet elfogok csenni belőle picit. :) Az ára lehet borsosnak tűnik, de szerintem sokáig kifog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

muszika

2019. január 13.

Nekem bejött, mint primer. Nem mondom, hogy csodát fog tenni, de kellemes alapot biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

mlexa

2018. december 12.

Primerként használom, engem nem zavar az illata, sőt szerintem nagyon is jó 😀 Gyorsan beszívódik és segíti az alapozó szép eldolgozását, ápolja a bőröm. Sok ideig elég, mert éppen csak egy picike kell belőle. Lehet még keresgélek primerek között, de addig ez is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Yummy

2018. október 27.

Nagyon bejött a páromnak. Jó illata van, nem csíp felkenés után, nem ragacsos. Az egyetlen after shave ami után nem pattog ki. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

zsoxcore

2018. szeptember 26.

Engem is elkapott az őrület, így kipróbáltam pirmerként és jelentem, bevált! Már a második üveggel használom és semmi negatívat nem tudok elmondani a termékről. Nagyon szépen eloszlik a bőrön, könnyedén felszívódik, nem hagy ragacsos, nehéz érzetet a bőrön. Az alapozó nagyon szépen eloszlik rajta, megtapad és nagyon tartóssá teszi. Kevés is elég a termékből, így sokáig használható a termék. Nem allergizált, nem okozott pattanásokat, mitesszereket, valamint -számomra- egyáltalán nem volt tolakodóan férfi illata, bár ez rövid időn belül el is illant. Nagyon elégedett vagyok vele, egyáltalán nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

vadvirag919

2018. szeptember 7.

Kétszer próbáltam még tavaly, hát akkora puklit amit ez kihozott.... Azóta is visszatérő vendégem, ha olyan krém kerül az arcomra, amit nem szeretne a bőröm. -.-"
Mindazonáltal ez egy after shave, és mint olyan állítólag kiváló, a barátom évek óta csak ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.