Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. június 7.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Hatékony izzadás szabályozás, üdítő frisseség 48 órán keresztül. Alkohol és színezőanyag mentes.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Rure90

2019. március 14.

Nem voltam elragadtatva tőle, nem bőrbarát, az illata is rossz és semmi hatása sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

kisviktoria

2018. október 20.

A legtöbb dezodortól mintha még jobban izzadnék mint alapból, de ez a dezodor szerintem tényleg izzadásgátló. Ha stresszesebb vagyok, akkor viszont nem ér semmit, és szagos is leszek... Eddig szerettem, de mostanában valahogy kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

balintnina

2018. július 22.

Az illata nagyon rendben van, de én elég izzadós vagyok. Többször újra kell kennem. A hatékonysága elég gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

MrsBean

2018. július 7.

Hm.. amit én használok, alumíniummentes. Vagy megújult, vagy eltévedtem :-) a lényeg, hogy friss tisztaságillata van amit imádok. Közepesen véd, én mondjuk izzadós vagyok, újra kell kennem, de egyébként jó kis cucc :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

annaerdei

2018. június 23.

Az illata nagyon jo, teszi a dolgat, atlagos hetkoznapokra tokeletes. Es nem fujos, ami nagyon nem kornyezetbarat:( szoval ezert is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Nita26

2017. július 26.

Nagyon szeretem, egész napra friss illatot biztosít, és a ruháimat sem vágja tönkre csúnya foltokkal. Régóta használom, nagyon bevált.

Update: Idővel rájöttem, hogy nem tesz túl jót a hónalj börömnek, szerintem irritál is. Váltani fogok valami kíméletesebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

jaki93

2017. június 24.

SOHA TÖBBÉ! 0 csillag!!!
Édesanyám kezdte el használni, majd mindkét hónalján pár hetes használat után allergiás bőrreakció jelentkezett, kipirosodott, viszketett.
Mivel 2-t is vett belőle, így elkezdtem használni az egyiket. 1 hét múlva két oldali verejtékmirigy gyulladásom lett egyik napról a másikra!
Most látom az összetevőit, nem túl bőrbarát enyhén szólva.
Kérlek titeket, ne vegyétek meg ezt a sz*rt, ne ártsatok a bőrötöknek, akkor sem, ha bevált! Ha tudtok vegyetek egy bio-dezodort, kifejezetten ajánlom a Dr. Organic termékeit, drága, viszont még mindig nem olyan drága, mint kidobni egy dezodort pár használat után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

SOHA TÖBBÉ! 0 csillag!!!
Most látom az összetevőit, nem túl bőrbarát enyhén szólva.

Yummy

2017. június 17.

Frissítő illata van. Izzadásgátló hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Frissítő illata van. Izzadásgátló hatása átlagos.

blankasara

2017. június 8.

Hozzászoktam a kedvenc Dove dezodoromhoz, így tékozló fiúként visszatértem a Niveához - mindig ezt a két márkát váltogatom, mivel bennük, azon kívül, hogy a bőröm néhány hónap alatt mindig megszokja őket, nem csalódtam még.
Kellemes, tényleg friss illat, a nagy melegben is biztos védelmet nyújt és ha napközben frissítek vele, akkor sem vált kellemetlen illatúra. Ráadásul 500 Forintért vehettem darabját, ha kettőt vásároltam - nézzetek szét a DM-ben Ti is, hátha fenn áll még az akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Nikolett1985

2016. augusztus 31.

Imádom. Szeretek új termékekkel kísérletezni, azonban mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Imádom. Szeretek új termékekkel kísérletezni, azonban mindig visszatérek ehhez.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Osztriga kagylóhéj kivonat. Bőrjavító és fizikai hámlasztó funkcióva rendelkezik a kozmetikumokban.