Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. december 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Spf 15, ápolás és szájfény együtt.

Erina

2016. október 10.

Nekem nagyon tetszik!!! Nálunk sajnos már nem kapható, de azért még akad néhány hely ahol belehet szerezni. A Mangósat vettem meg, de semmi mangó illata nincs, amit azért nem sajnálok, mert nem szeretem a mangót. De nagyon tetszik az illata :) Szuper szép színe van, könnyű használni, csodás ragyogást ad az ajkaknak és szerintem sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

natasha

2014. március 6.

Ó hát még 75be' halásztam ki a Rossmannban a legvilágosabb színűt,még az árára is emlékszem hogy 400 ft volt. És amúgy megérte!
Igaz hogy szájfénynek van feltüntetve,de nálam a szárazság ellen is felveszi a harcot. Rohanós napokon ezzel kenem be a számat,vagy ha épp nem szeretném pocsékolni a drága rúzsomat. :D
Buszon,akárhol előhúzhatom,tükör se kell hozzá.Kicsit ragadós,nehéznek érzem a szám tőle,de tetszik a színe,és a legfontosabb,hogy mióta megvan ez a kis cucc azóta nem vásároltam ajakbalzsamot. Mostanában nem látok ilyet sehol,pedig már kéne az utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Orsoly

2014. január 22.

Imádom a Niveát, eddig még egy termékükben sem csalódtam. Ez a szájfény sem kivétel szerencsére, a pirosat és a bézs színűt vettem meg még tavaly előtt karácsonykor volt akciós a Rossmannban. Szép, egyenletes fedésű, jól hidratál, kellemes az illata, és még fényvédős is. Nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 22.

x

2013. augusztus 23.

Két árnyalatom van, egyelőre a Cherryt próbáltam ki, gyönyörű intenzív színe van, tetszetős, nem túl erős illata, és az állaga sokkal jobb, mint amilyenre számítottam. A szín és a kiszerelés miatt csúszkálós, nehezen kezelhető termékre gyanakodtam, de ez krémes és nagyon könnyű eloszlatni, és gyönyörű egyenletes színe is van. Ilyen élénk színt hidratáló termékben még nem láttam. Nagyon kellemes meglepetés volt. Csodásan pigmentált, nem csúszkál, argánolaj, mangó- és sheavaj, 15-ös fényvédő, mindez remek áron! Nem tudom, hol kapható még, de kapkodjátok nyugodtan, bátran ajánlom!

Update: eddigi használat után továbbra is azt keresem, hogy lehet 5-nél több pontot adni, mert a termék tökéletes számomra. Jó, nem marad fenn reggeltől estig, de ez nem is várható el.Valóban ápol, dögös mélyvörösen hidratál és gondoskodik, és ez a 14 ml egy örökkévalóságig is eltarthat. Nagyon örülök, hogy lecsaptam kettőre, amig még lehetett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

cioccolata

2013. május 28.

Nekem a Papaya van meg. Nem rossz, 350 Ft-nál nem ér többet. Sose csíptem a szájfényeket, gondoltam, adok ennek egy esélyt... meg ragad, de a szájfény az szájfény. Azért egész jól hidratál, de nem olyan jól, és csak minimális mennyiséget tudok megtűrni a számon. Nem szeretem ezt a nedves érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Nicu

2013. május 2.

Megláttam Rossmannban, utánaolvastam, és megvettem a mangósat. Igazából átlátszót akartam, de az már nem volt. De gyönyörű színe van! Nem ragad, tartós, és hidratál. 400 Ft-ot nagyon megér, 14ml, lehet még veszek belőle.
Beszereztem egy átlátszót, a rose-t is, egyik Rossmannban az összeset elkapkodták már. Ivást jól bírja. Kár, hogy kivonják a forgalomból :(
Update: A rose és a mangós nagyon tetszik, de a pure chrystal annyira nem jön be. Fura az illata, íze, ha lekopik, kiszárad a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Erika_21

2013. március 30.

Múlt héten akadtam rá a Rossmannban 400 forintért. Nálunk 2 árnyalat volt, a Cherry és a Berry, a Cherry mellett döntöttem. Tényleg nagyon intenzív egy szájfényhez képest, de nekem igazán tetszik, mélyvörös. Kicsit nehéz precízen felkenni a tubusból, tükör nélkül meg se próbálom, de úgy gondolom, hogy ennyi pénzt mindenképpen megér, én ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

ziccaa

2013. március 11.

Olvastam, hogy mindenkinek bevált gondoltam megveszem. Pont akciós volt 300 ft volt, gondoltam, sokat nem veszíthetek. Hát de borzalmas egy izé ez. Nekem az átlátszó van meg (1 Pure Crystal). Borzalmasan ragad fogkrém íze van egyáltalán nem tartós az illata sem kellemes. A színe az viszont gyönyörű abban a 2 percben ezért egy jószívű kettes....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

Zsosz

2013. február 28.

A Berry-t vettem meg próbaképpen. Kellemes színt ad, és ami külön tetszik az az, hogy ténylegesen érzem, hogy ápol - hideg reggeleken teszteltem és nem szárította ki a számat sem ő, sem pedig a hideg. A tartósságáról pedig annyit, hogy körülbelül nálam 2-3 óra elteltével a fénye sehol, csak egy icipici szín marad. Mindenesetre megadom neki az 5 csillagot - mert mióta megvan, azóta őt használom a leggyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 28.

allthemakeup

2013. február 17.

A Rose van meg. Nem ragacsos ez nagyon jó benne. Cserepes ajkakra nem kenném, annyira nem hidratál, de amúgy szép a színe, nem a legtartósabb. Az essence glossy lipbalmjához tudnám hasonlítani az epreshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.