Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Nem hagy fehér nyomot a fekete ruhákon, csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Samantha

2019. október 17.

Nem régen vettem, eddig bevált. Kicsit drágállom, de hatásos, nem túl illatos, kímélő dezodor kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Valóban nem fogta meg a ruháimat, gyorsan felszívódott, kellemes illata volt és tökéletesen tette a dolgát! Nagyon elégedett voltam vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

mikokri

2019. július 1.

Ez minden, csak nem invisible. Az illata nagyon finom, viszont az izzadtságszagot nem veszi el, ráadásul az összes ruhámat totál megfogta fehérre.
Korábban teszteltem más fajta Nivea dezodorokat is, és nekem azok sem vették el az izzatságszagot - nem rám tervezték őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Destina

2019. április 28.

Kellemes az illata, jól véd az izzadtságszag ellen, és nem irritálja a bőrömet borotválás után sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

adrii1223

2019. február 23.

Igazából nem volt vele gondom, elégedett vagyok vele. Bár alapjáraton én nem vagyok egy izzadós típus. De nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

kicsibubu

2018. november 12.

Nekem sajnos egyáltalán nem váltak be a Nivea golyós dezodorok, nagyon szárítanak, viszketek tőlük. Érdekes, a stift változat nem okoz ilyen problémát. Valami egyéni érzékenység lehet a golyós változatok összetevőire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

gittus0924

2018. szeptember 24.

Ősszel/télen használtam. Ugyanazt tudom róla írni mint a többi Nivea deorol. Minőség és illat szempontjából nálam ő is megfelelt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Sziszikee58

2018. augusztus 21.

Ez az az izzadásgátló, ami nekem eddig a legjobban bevált! Borotválás után is simán tudom használni, nem irritálja a bőröm, és 24 órát abszolút kibír. Az illata is jó, nem erős, de mégis lehet érezni. Pár kivétellel szinte mindig ezt veszem meg, annyira bevált. Én szeretettel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

chhaya

2017. november 17.

Többször vettem újra, mert beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, és tényleg nem hagy foltot a ruhán. Az illata átlagos, semmi extra, de kellemes.
Az izzadásgátló hatását alaposan próbára teszik pl. a nyári hőségek, de alapvetően azzal sincs gond. A 48 órát azért túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Anyezz

2017. október 30.

Fújósban is szoktam használni, nyáron azt jobban szeretem. Nem hagy foltot a ruhán, finom az illata. Látom, hogy sokaknak nem, de nálam jól teljesít, pedig izzadós vagyok. A dove black&white deoja a másik kedvenc, ha választani kéne, inkább amellett tenném le a voksot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol