Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Nem hagy fehér nyomot a fekete ruhákon, csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 400 , Eladó: peppi
Állapot: Új , Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TokyoGirl

2022. április 28.

Félelemmel rendeltem meg ezt és pár másik nivea terméket mert anno többre is allergiás voltam (amin egyébként azóta is sokan meglepődnek), de pozitívan csalódtam. Egész jól teljesít. Puha lesz tőle a bőröm, jó illata van, eddig még egyik ruhámon sem hagyott foltot. Amivel nem vagyok kibékülve és ezért sem szeretem az ilyen típusú deokat, hogy ez is "tocsog". Igazán kitalálhatnának már erre valamit (vagy csak én kenem szét e miatt a deokat?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Akara

2020. december 5.

A hatása jó, és az illatát is szeretem, ezért rendszeresen veszem egy ideje. Nyilván minimális foltot hosszú idő után ez is hagy a ruhán, de addigra úgyis elkopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Sztellaaaaa

2020. október 26.

Jó! Áttetsző, nem hagy nyomot, bár nem olyan hosszan tartó mint az eucerin, újra kell kenni 6-7óra múlva, de kb. ötöd annyiba kerül, az összetevői alapjáraton ugyan azok. Elégedett vagyok, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nivea Powder Touchot használtam évekig, de egy másfél éve nem találok sehol (Erdély). Tetszett az illata és gondoltam, az csak ráadás lesz, hogy nem hagy foltot a ruhán. Csalódtam benne, mert borzasztóan viszketek tőle, ha egy picit is kenek magamra akkor is viszketek, illetve minden ruhámat összefogta.
Az illata miatt megy a két pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Az illata miatt megy a két pont.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Nagy kedvenc, nem hagy foltot, kellemes az illata, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nagy kedvenc, nem hagy foltot, kellemes az illata, teszi a dolgát.

MViku

2020. április 21.

Abszolút kedvenc, tökéletesen teszi a dolgát, nem hagy foltot, az illata is finom. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Samantha

2019. október 17.

Nem régen vettem, eddig bevált. Kicsit drágállom, de hatásos, nem túl illatos, kímélő dezodor kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Valóban nem fogta meg a ruháimat, gyorsan felszívódott, kellemes illata volt és tökéletesen tette a dolgát! Nagyon elégedett voltam vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

mikokri

2019. július 1.

Ez minden, csak nem invisible. Az illata nagyon finom, viszont az izzadtságszagot nem veszi el, ráadásul az összes ruhámat totál megfogta fehérre.
Korábban teszteltem más fajta Nivea dezodorokat is, és nekem azok sem vették el az izzatságszagot - nem rám tervezték őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Destina

2019. április 28.

Kellemes az illata, jól véd az izzadtságszag ellen, és nem irritálja a bőrömet borotválás után sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol