Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

Nem hagy fehér nyomot a fekete ruhákon, csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon.

Liza210713

2024. február 25.

A rózsaszín verzióját évek óta használom és szeretem. Véletlen az egyik vásárlás alkalmával az helyett ezt a kéket sikerült megvennem és hát számomra szörnyű az illata. Rettentő büdösnek éreztem magamat tőle, nem is tudtam elhasználni. Ellenben a dolgát szépen tette, így a terméket magát nem írnám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

DorinaKatalin

2023. december 14.

Nagyon szeretem az illatát, eddig a legjobban bevált izzadásgátló hasonló árkategóriában, teszi a dolgát, s nem hagy foltot. Nem sok idő kell neki, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

eleonora95

2023. április 13.

Rendszeresen újra veszem, a rózsaszín társával váltogatva. Nem érzem a “tocsogós” érzetet, ha hagyom megszáradni és nem öltözök rá egyből. Nekem bevált, teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

TokyoGirl

2022. április 28.

Félelemmel rendeltem meg ezt és pár másik nivea terméket mert anno többre is allergiás voltam (amin egyébként azóta is sokan meglepődnek), de pozitívan csalódtam. Egész jól teljesít. Puha lesz tőle a bőröm, jó illata van, eddig még egyik ruhámon sem hagyott foltot. Amivel nem vagyok kibékülve és ezért sem szeretem az ilyen típusú deokat, hogy ez is "tocsog". Igazán kitalálhatnának már erre valamit (vagy csak én kenem szét e miatt a deokat?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Akara

2020. december 5.

A hatása jó, és az illatát is szeretem, ezért rendszeresen veszem egy ideje. Nyilván minimális foltot hosszú idő után ez is hagy a ruhán, de addigra úgyis elkopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Sztellaaaaa

2020. október 26.

Jó! Áttetsző, nem hagy nyomot, bár nem olyan hosszan tartó mint az eucerin, újra kell kenni 6-7óra múlva, de kb. ötöd annyiba kerül, az összetevői alapjáraton ugyan azok. Elégedett vagyok, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nivea Powder Touchot használtam évekig, de egy másfél éve nem találok sehol (Erdély). Tetszett az illata és gondoltam, az csak ráadás lesz, hogy nem hagy foltot a ruhán. Csalódtam benne, mert borzasztóan viszketek tőle, ha egy picit is kenek magamra akkor is viszketek, illetve minden ruhámat összefogta.
Az illata miatt megy a két pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Az illata miatt megy a két pont.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Nagy kedvenc, nem hagy foltot, kellemes az illata, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Nagy kedvenc, nem hagy foltot, kellemes az illata, teszi a dolgát.

MViku

2020. április 21.

Abszolút kedvenc, tökéletesen teszi a dolgát, nem hagy foltot, az illata is finom. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Samantha

2019. október 17.

Nem régen vettem, eddig bevált. Kicsit drágállom, de hatásos, nem túl illatos, kímélő dezodor kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol