Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintianagy, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A zsíros és problémás bőr igényeire kifejlesztett, kettős hatású formula, amely segít megnyitni az eltömődött pórusokat.

Zood

2021. szeptember 6.

Fürdés közben szoktam használni jó illata van és szépen tisztít. Kicsit szárít, utána hidratáló kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

demeterne

2021. április 26.

Nekem száraz bőröm van eredetileg, de mégis megvettem, mert az orrom elég miteszeres. Meg kell, hogy mondjam csak ajánlani tudom. Nem szárította a bőrömet, nagyon jól tisztít és én kifejezetten az illatát is nagyon szeretem. Szuper választás volt, szépen teszi a dolgát. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

vidaagnes98

2021. április 4.

Évek óta használom reggel, esti. Nagyon jól tisztít és kíméletes a bőrhöz, illata kellemes. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

viktoriass

2021. március 9.

3 éve használom, egy csodaszer! Az illata kellemes, szépen tisztítja az arcbőrt és eltávolítja a felesleges hámsejteket! Kombinált arcbőröm van, így nekem szépen mattított is, valamint a sminket is eltávolította!
Újravevős termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Újravevős termék!

KissMinnie

2020. augusztus 22.

Naponta használom már közel 1 éve. Nagyon szeretem, amióta használom nem tömődnek el a pórusaim. Finom, nőies az illata, nem arcradír, az apró szemcsék finoman tisztítják az arc és a nyak bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Fiszuli

2020. május 18.

Egy időben több mint egy évig használtam és szerettem, de amióta komolyabb termékekkel komolyabb arcápolási rutint végzek, azóta lemondtam róla. Nagyon jó volt az illata, a kék kis golyócskák tették a dolgukat, bár szerintem a radírozó hatás nem érvényesült benne igazán, de én ezt nem is várom el egy olyan terméktől, amit napjában kétszer használok. Vizes arcbőrön alkalmaztam reggel és este, elbánt a sminkkel és mindenféle szennyeződésekkel is. Nagyon kiadós, egy borsónyi is elég volt belőle egy használatra. Az én bőrömet szárította, húzta az arclemosás után, kívánta a hidratálót nem is kicsit. Akkoriban ezt a hatást természetesnek gondoltam (hiszen egy zsíros bőrre ajánlott termékről van szó), mostmár komolyabb termékeket használva tudom, hogy ez nem tett jót a bőrömnek. Nem igazán segített a pattanásokon sem, csak akkor, ha alapból sem sok probléma volt a bőrömmel. Ma már nem venném újra, de nem gondolok rá vissza rossz emlékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

AnGeska

2020. március 3.

Nagyon szeretem! Szuper finom magnóliás illata van! Nem szárít és elég kiadós, kevés is elég belőle egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Bolyka

2019. november 5.

Egy évig használtam, nem sok mindent tud, igazából csak sima arclemoso. Váltottam mert gondoltam kipróbálok mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Eedina

2019. augusztus 2.

Az arcradír hatása nem erős, így minden nap használom arc tisztításra, nem szárít, nem húzódik a bőr utána, tiszta arcbőrt nyújt. A hosszú távú mélytisztítás ígérete erős túlzás, felénk azt kozmetikusnak hívják :))) Az illata csodás (klasszikus nivea illat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Dori26

2019. május 31.

Nagyon jól ápolja a bőröm., nem irritáló, nem szárít ki. Használat után puha és friss érzés. Heti 3x ajánlott használni arc tisztításhoz. A pattanásokat nem tudom, hogy kezeli e, arra mást is használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate