Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. április 20.

Kategória:   Tusfürdők

Élvezze a felfrissülés élményét, mely egyben relaxálja is testét a zuhany alatt. Masszírozza ki gyengéden a feszültséget az izmaiból, miközben a mikro finomságú szemcséket tartalmazó pezsdítő tusfürdő revitalizálja és ápolja bőrét és az élénkítő, férfias illat felfrissíti érzékeit. Mintha újjászületne minden egyes tusolással. Tusolásra és hajmosásra is használható.

Bubucim

2017. május 14.

Barátomnak vettem ilyet régebben. Nem viszketett tőle. Nála ez az elsődleges szempont. :) Az ára miatt viszont 4*. Fele ennyiért is lehet tusfürdőt kapni, ami nyújtja ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

kard.lau

2015. január 19.

Ilyet vettem a paromnak karacsonyra. Nagyon orult neki, hisz mar a csomagolasa is olyan szep. :) Amikor pedig meglatta, hogy "izomlazito", nagyon macsonak erezte magat. :D
Illata nagyon finom, nagyon ferfias. Odaig vagyunk erte!
Hidratalas szempontjabol is kitunoen teljesitett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

Illata nagyon finom, nagyon ferfias. Odaig vagyunk erte!
Hidratalas szempontjabol is kitunoen teljesitett.

reny

2014. június 28.

imádjuk az illatát, tökéletes férfi tusfürdő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

imádjuk az illatát, tökéletes férfi tusfürdő :)

mihrek

2014. február 13.

Imádom ennek a tusfürdőnek az illatát a páromon, így már többször is újravásároltam :) Szerintem ez a legférfiasabb, legtisztább, legelegánsabb illat, ami egy férfin érződhet :) És ő is nagyon szereti használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

natasha

2012. október 9.

A barátom használja ezt a tusfürdőt,ilyet vesz magának mindig. Órák múlva is érezni az illatát, finom férfias,nem szárad ki tőle a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.