Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes szőlőmag olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

vinetta

2019. december 9.

Teszi a dolgát. Szerintem szuper. Örülök, hogy bármelyik drogériából beszerezhető egy jó kis sminklemosó olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

sprefectesse

2019. december 8.

Az arcomon nagyon szeretem, lehoz mindent, és kellemes érzés.
A szememről viszont nem szedi le a sminket, hiába várok, hogy feloldja, hiába masszírozom, hiába minden, pedig nem is különösebben vízálló a mindennapos spirálom. Úgyhogy én újabban kétfázisú sminklemosóval leszedem a szememről a sminket, aztán jön ez. Pedig milyen szép lett volna, ha egyedül is megold mindent!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Az arcomon nagyon szeretem, lehoz mindent, és kellemes érzés.

Cosette

2019. december 1.

Kb egy hónapja használom, de tegnap volt a nagy próbája: burgundi szemhéjpúder, sok csillámmal, fekete tus és fekete szempilla spirál, full face-el, egyedül rúzs nem volt rajtam. Pillanatok alatt lekapta az egészet. Utána szépen kisimult volt az arcom, nem húzódott. Ebben az egy hónapban nem használtam minden nap, de elég sokat próbálgattam viszont semmi bőrproblémám nem jelentkezett, sőt mintha kicsit kevesebb pattanásom is lenne. Az egyetlen problémám, hogy elég gyorsan fogy, de megéri mert a szemem mostánában nagyon érzékeny, így nem szívesen használok rá micellás vizet.

UP: Amióta megvettem csak ezt használom sminklemosásra. Minden maradéktalanul levisz, vízálló tussal és a szempillaspirállal is megküzd. Az érzékeny, ekcémás szememet se bántja. Tuti újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

dizabella01

2019. december 1.

Elég vegyesek a véleményeim ami ezt a lemosóolajat illeti.
Azért esett rá a választásom, mivel a normál verzióban kókuszolaj van, ami bizonyítottan komedogén, több pattanásra meg nincs szükségem, így is erős harcot vívok ellenük. Ebben szőlőmagolaj van, aminek a komedogén indexe sokkal kisebb, így rá esett a választásom.
Számos koreai és japán sminklemosó olajat próbáltam már, közöttük Kose Cosmeport (ami a kedvencem is), Biore, The Face Shop stb. De sajnos ez az olaj nem veszi fel velük a versenyt, ennek ellenére szuper hazai alternatíva.
PRO:
- a sminket elég jól feloldja, a vízálló spirált meg a tust is, viszont a szokásosnál többet kell dörzsölni
- illatmentes
- relatív olcsó
- mindenhol kapható szinte

KONTRA:
- kicsit lassabban oldja fel a vízálló sminket mint az ázsiai híres társai
- picit sűrűbb, jobban örültem volna egy vizesebb állagnak, amit jobban el lehet oszlatni
- nem válik teljesen tejjé, lemosására kicsit több energiát kell szánni, nem marad teljesen zsírmentes az arc használata után

Szerintem egy teljesen oké termék, elfogadható a hatékonységa. Utána mindenképp használni kell egy habzó arclemosót, ez ilyen szabályszerúség a két fázisos sminklemosásban. Újra viszont nem veszem, csak ha netán kifogyik a Kose-m, és nem ér ide idejében az utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Elég vegyesek a véleményeim ami ezt a lemosóolajat illeti.
PRO:
- illatmentes
- relatív olcsó
- mindenhol kapható szinte

KONTRA:
- kicsit lassabban oldja fel a vízálló sminket mint az ázsiai híres társai

kalmareszter76

2019. november 26.

Én teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Előtte használtam már a TBS kamillás olajos lemosóját és "balzsamot"is illetve az Yves rochernek az olajos lemosóját, mindegyik hasonlóan teljesített. Én ezzel kezdem a smink lemosást száraz bőrön a szememet kihagyva majd áttörlöm egy micellás vizes koronggal es végül egy géles tisztítóval zárok. Ez a trió maradéktalanul eltávolít mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Natalie

2019. november 25.

Agybaj kerülget amikor lehúznak egy terméket az összetevői alapján. Meg akkor is,amikor valami nincs helyesen használva. A Clinique és a Biotherm (ezutóbbi jobban bejött) Balm to Oil cuccait használtam az utóbbi 2 évben sminklemosásra. Aztán kipróbáltam egy Balea lemosó olajat és most 3.hete a Niveát használom. A szőlőmagolaj valahogy nekem sok mindenben bevált. Ahogy az említett cuccok mindegyikét,úgy is ezt is száraz,sminkelt bőrre kell felvinni. Enyhén bemaszírozni,de szemnél nem dörzsölni! Picit szoktam várni,aztán meleg vízzel leöblítem többször,néha bevetek hozzá arclemosó kendőt. Ezután használok még egy kímélő habos lemosót,vagy ha lusta vagyok már,akkor csak micellás vizet. Tehát maga az olaj nem elég,csupán az első lépés. Ahogy a híres Clinique balzsamnál sem! Sokaknak fura vagy elképzelhetetlen,hogy kenjék szét az arcukon a festékeket,a spirál nyomait,pedig semmi bajuk nem lesz tőle,nyomtalanul lemosható a bőrről. Ráadásul ezek az olajos cuccok kímélik a bőrt,nekem sosem hámlik mióta használom őket. Még a mineral olaj sem fogja legyilkolni,sőőőt.....! Ha nagyon bele akarok kötni ebbe a termékbe,akkor talán annyi,hogy nem igazán jellemző rá a tejjé alakuló formula,de én ezt pont let.jom. Anno használtam a TBS kamillás lemosó olaját,az is megosztó volt kezdetekben,de az idő igazolta,hogy ezek az olajos lemosók amik valóban tisztítják és kímélik a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Hiuz

2019. november 18.

Csak mintát próbáltam belőle, de alapból kerülöm az olyan termékeket, amelyekben (pláne első helyen!) Paraffinum Liquidum van. Arcon próbáltam, nekem nem tetszett, olajos, szagtalan valami az egész, vízzel érintkezve sem hozta az ígért tejes hatást. Nem éreztem semmit arctisztítás fronton. (szemre meg nem is vagyok hajlandó ilyen összetevőt kenni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Csillagpor123

2019. november 15.

Remélem még lesznek hasonló arc olaj lemosó hazánkban, mert a japán lemosókért rajongok.
Ez sajnos nem hozza a japán minőséget, olajos réteget hagy maga után. A japán cégek jobban milk formulát tudnak kihozni belőle.
Egy vizes törölközővel jól le tudom szedni, és nem illatos, alternatív megoldásnak megfelel, így 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

ssyakaky

2019. november 5.

nekem egyelőre bejön, pár hete használom napi szinten, double cleansing első lépéseként. sminkemet szépen feloldja, a szempillaspirálomat is jobban, mint a lvly olaja, bár nem teljesen szabadít meg tőle. nem csípi vagy irritálja a szememet, viszont használat után kicsit homályosítja a látásomat. könnyen lemosható, bár egy víz bázisú lemosó még követi, de nem érzek semmi csúszós-filmes réteget használata után. mivel nem szeretnék olajos lemosót külföldről rendelni, mert fogyóeszköz nálam, ezért ha nem fog hosszútávon galibát okozni, akkor biztos maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

cintialaura

2019. november 5.

Kombinált a bőröm, utána habzó lemosót is használok, így szerintem az állaga tök jó, és illata sincs. Ellenben a sminknek még a maszatolását is csak erőfeszítések árán kezdi el, szóval a teljesítménye számomra értékelhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol