Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes szőlőmag olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

Ár: 1500 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton

Aquila

2020. július 30.

Meglepőnek találtam ezt a sok rossz véleményt. Én a rózsaszínt és ezt vettem meg együtt és mindkettővel elégedett vagyok, mondjuk én nem sminkeltávolításra használnom, hanem a géles lemosó helyett, mert azok szárítják a bőröm. Szóval én először olajos micellás vizet használok, majd jön ez, száraz kézzel kb két pumpálásnyit oszlatok el a szintén száraz arcomon, gyengéden átdörzsölöm vele , majd bevizezem a kezem és folytatom a dörzsölést, amíg az egész arcomon fehér "tejjé" nem változik, ezután lemosom. Szükség esetén még jönnek a szérumok/hidratáló, de mióta ezt használom nem érzem száraznak a bőröm a lemosás után, így a hidratálót egyre többször tudom elhagyni. Az arcom nem irritálja. Azért nem kap 5 pontot, mert a sminkkel egyáltalán nem boldogul, szóval smink eltávolításra nem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

matanee

2020. július 26.

Régóta az Yves Rocher kamillás lemosó olaját használom, most ehhez kaptam egy újsághoz tesztert. Valóban több vizet kell használni hozzá, hogy rendesen lejöjjön, de nekem ez annyira nem zavaró. Nagyon szép az INCI, örülök, hogy nincs benne illatanyag, valóban nem csípi a szemem, semmi irritációt nem okozott. Mivel sokkal kíméletesebb az ára, mint az YR lemosójának, valószínűleg meg fogom venni teljes kiszerelésben is és kipróbálom, hátha hosszú távon is át tudok állni erre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

ursuska

2020. július 19.

Sajnos ez nagyon nem. A legrosszabb olajos lemosó amit valaha használtam. Amint vizet adsz hozzá, hogy lemosd az arcod, elkezd tapadni az arca ahelyett, hogy lemosódna. Ez így nagyon kényelmetlen.

Update: így a tubus vége felé kicsit árnyalnám a véleményemet, hiszen nem hagytam abba használatát csak azért, mert kényelmetlen. Nem irritál, megfelelően lemossa a sminket. Viszont tényleg nehéz lemosni csak vízzel. Én olajos lemosótól függetlenül használok utána egy kíméletes géles lemosót, így teljesen le tudom mosni ennek az olajosnak a maradványait. Az ára kedvező. A kényelmetlen faktor miatt nem fogom újra venni, de azért nem "teljes pénzkidobás"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Bearbunny

2020. július 13.

Életem egyik legroszabb döntése volt, hogy megvettem. Azon felül, hogy drága, még szrt sem ér, már bocsánat. Nem értettem, hogy miért lettek apró vörös, pattanásnak tűnő zárt pöttyök a fejemen, azt hittem, hogy a niacinamide miatt vannak, de rá kellett, hogy jöjjek, hogy a " fungal acne" hatalmasodott el rajtam ennek a csodás olajnak köszönhetően. Tele lett az egész arcom apró, zárt, hol sima bőr színű, hol piros foltokkal, amelyek 1 hónappal később sem múlnak. Semmi sem hat rájuk, sem azelaic acid, sem niaciamide, sem tretinoin. Muszáj leszek bőrgyógyászhoz menni és lecserélni a rutinomba tartozó termékek közül azokat, amelyek nem "fungal acne" biztosak. (nem tudom mi a pontos megnevezése magyarul.) Bánom, hogy valaha eszembe jutott Nivea terméket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Aprile

2020. július 9.

A rózsaszín társa után szereztem be, amit kifejezetten szerettem, és szuper koreai alternatívának találtam. Ezzel a lila verzióval annyira nem vagyok elégedett. Használom, használom, de nem olyan magától értetődően kedvelem, mint a másik verziót. Nem okoz irritációt, a tisztító hatása nem rossz, de valahogy nem érzem elégnek, nem érzem azt double cleansing közben, hogy tényleg teszi a dolgát, így általában a habzó lemosó tisztító erejének tulajdonítom, ha minden szennyeződés, smink- és fényvédő maradék eltávolításra kerül az arcomról. Emellett volt, hogy a szemem kicsit csípte. Biztosan nem fogom újravenni, mert a rózsaszín társa sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

kovexti

2020. július 6.

Hát... nem is tudom mit írjak. Nagyon rég ki szerettem volna próbálni az olajos tisztítást, de még tele voltam micellás vízzel és mindenféle arclemosókkal, és nem szeretem ha sok dolog van otthon egyszerre felbontva. Viszont múltkor beugrottam egy utazás előtt a Rossmannba, és sminklemosót kellett vennem, de úgy voltam vele hogy akkor már megspórolom a vattakorongot, és kipróbálok egy ilyen oil-to-milk formulát. A csalódottságom ott kezdődik, hogy ezen (és a másik verzióján kívül) nem kapni más olajos lemosót drogériában, de a Baleás pl Ausztriában kapható. Mindegy, azért megvettem.
Az van ráírva, hogy oil-to-milk formula, de nem tejesnek mondanám amivé változik. Sűrű lesz, és semmiképp sem tejesnek mondanám. Utána cosrx good morning lemosót és foreot is használtam második lépésként, de hiába a cosrx (ami szerintem egy nagyon jó lemosó, én elégedett vagyok vele), a szememen maradt smink (nem vízálló!!) és az olajos lemosó is hagyott egy réteget. Nekem is a szemembe ment, és homályosan láttam utána, ráadásul kontaktlencsében voltam, féltem, hogy nem lesz használható legközelebb (ez szerencsére nem volt így).
El fogom használni, mert nem szeretek kidobni kozmetikumot, akkor sem ha borzasztó, de nem fogom újravenni, és én is inkább azt javaslom, hogy Koreából válasszunk olajos lemosót, még akkor is ha ehhez tövb türelem kell.
Akinek szintén ez az első olajos arclemosója, az se tántorodjon el, ez egy nagyon jó dolog, csak nem drogérias szinten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

marcsi1233

2020. június 18.

Kár, hogy nincs ráírva, hogy kell szabályosan használni, mert így sok embernek okozhat pattanásokat.
Ezt a double cleanse első lépéseként kell kezelni, ahol az olajos emulziós lemosót elöszőr a sminkket feloldva maszírozzuk arcra, majd ezek után!! kezünket bevizezve is átmasszírozzuk, eközben pedig az emulzió (olaj és víz keveréke) dolgozik, így az olaj nagy része lemoshatóvá válik az arcról, leszedve eközben a sminket.
A második lépés pedig a gyengéd arclemosó (pl. Balea Med washgel), ami a maradék olajat szedi le.
(Double cleanse után pedig ne ettől várjuk a hidratálást, hanem a hidratálókrémtől, amit rákenünk.)

A vattakorong elhagyása miatt vettem, de még nem győzött meg. Nekem se tetszik, hogy az olaj belemegy a szemembe, akárhogy is vigyázok vele, és alig birom kitörölni/mosni belőle. Mondjuk irritálni nem irritál. Pattanások vannak jelenleg az arcomon, amin nem biztos, hogy a kemodogén összetevői segítenek, csak reménykedem, hogy sikerül jól lemosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

_zsulu_

2020. június 12.

Legrosszabb olajos arclemosó. Könyörgöm akinek ez az első ilyen típusú terméke ne ez alapján ítéljen. Legalább 15 féle koreai és japán olajos lemosót használtam már, mindegyik jó volt, volt amelyik remek. Ez használhatatlan. Sűrű ragacsos izé, amit a víz egyszerűen nem old le, sőt, mintha még jobban ragadna. Van hogy a habzó lemosó után is még érzem a bőrömön. Hiába írja hogy szemsmink lemosására is jó, olyan homályos látást okoz, hogy ihaj, de nem is csoda, mert a szempilláimon még másnap reggel is érzem. Undorító és annyiba kerül mintha venne az ember egy rendes koreai terméket :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

wildrose

2020. június 8.

Illatmentes arctisztító olaj, kicsit hígabb állaga van, könnyen leöblíthető, kíméletesen és alaposan tisztítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

opal

2020. május 29.

A két lépéses arctisztítás első eleme nálam. A szemkörnyékem sajnos nagyon érzékeny, és bármilyen vattakorong irritálja, ezért olajos sminklemosót használok. Engem nem irritál, és a smink nagy részét is leszedi. Mivel ezután használok egy bha-s arclemosót, így nincs az az érzésem,h ne lenne tiszta bőröm. Egy lépéses lemosónak szerintem gyenge, de így nekem ár-érték arányban bejön. Egyedül az zavar ha belemegy a szemembe, mert akkor tényleg nagyon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol