Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. március 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes szőlőmag olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

gomoripetra

2022. június 2.

Ó, sajnálattal látom, hogy ezt a terméket már nem gyártják. Nagyon szerettem és az arcbőröm is. Dupla arctisztításom első lépése volt a termék és bár váltottam, gondoltam rá, hogy visszatérek rá. A viszonylag kis kiszerelés ellenére kiadós, sokáig elég volt úgyis, hogy mindennap használtam. Sosem okozott irritációt, gyengéden tisztította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

minimancs

2022. június 2.

Hát én sajnálom, hogy már nem gyártják. Tiszta összetevők, parfümmentes. Első olajos lemosónak jó, főleg az ára miatt. Jól működik, semmi extra, leszedi amit kell, nálam semmiféle irritációt nem okozott. Vennék még belőle, ha lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 2.

Pappetra99

2022. május 12.

Update:
Tavaly nyáron használtam napi szinten,aztán el is feledkeztem róla. Nemrég visszatértem hozzá, a dupla tisztítás miatt. Sajnos nagyon csúnya pattanásokat okozott, mint nyáron csak sajnos akkor nem tudtam hogy ez okozza és több héten át használtam. Sajnos az én bőröm nem szereti ,pedig én nagyon szeretem ezt a terméket.

Mint, ahogyan az egyik előttem szóló írta én is a Notinoról rendelem, aminek nagyon megörültem. Nem sminkelés túl sokat csak minimálisan. Eddig úgy próbáltam, hogy egy Yves Roche micellás vízzel mosom le a sminket. Aztán egy pumpányit teszek a tenenyerembe majd szépen elmaszírozom a börömön. Majd benedvesített kézzel is hogy tejes állagot kapják. Miután lemostam egy géles artisztítóval átmosom az arcom. Nekem eddig ez így vált be. Nem tapasztaltam ezután olajos vagy zsíros esetleg kellemetlen érzést. Egyelőre 4* kap mert tesztelem, később jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 12.

Update:

jenni69

2022. április 28.

Szeretem, már majdnem a végénél járok. Úgy érzem,hogy alaposan leszedi a sminket. Az is pozitív,hogy nincs benne parfüm. Kár,hogy kevés helyen lehet már csak beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

matula

2022. március 11.

Isten látja lelkem én annyire szeretném szeretni. De az a szag.... Plussz max első lépésnek jó, muszáj valamivel azt az olajos réteget leszedni. Egyébként leszed ő szépen mindent, csak őt is le kell szedni. :(
UPDATE: ujravettem, probaltam helyettesiteni a baleassal de nem lehetett, ez leszed mindent. Nem csodaszer, de tisztessegesen vegzi a dolgat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

f_fancsu

2022. február 20.

Tudatos arcápolásban dupla tisztításhoz vettem. Heti egyszer-kétszer szoktam dupla tisztítani (sminkelni nem sminkelek, és szerencsére nem annyira problémás a bőröm) az elején nagyon fura volt az olajos állag, ami utána átalakul arctejjé víz hatására. Azóta már megszoktam és szeretem is használni. Sok embernél olvastam, hogy pattanásokat okozott a használata, nekem szerencsére semmi ilyen reakcióm nem volt. Nemsokára elfogy egy flakonnal, úgyhogy nagy nehezen sikerült utánpótlást találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Pipere

2022. február 20.

Valóban nagyon szépen leszedi a sminket, fényvédőt és nem okoz problémát. Viszont a szemem elé pár percig olajos fátyolt von használat után. Emiatt illetve mert már alig fellelhető valahol, új lemosót fogok keresni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

pillangokisasszony

2022. január 3.

Tudatos bőrápolás részeként első, olajos lemosónak használom a fényvédő lemosásához. Más olajos lemosót eddig nem próbáltam, de nem is tervezem, mert ez tökéletes. Egyetlen bajom vele, hogy csak pár helyen, online rendelhető, legalább is boltban nem látom már egy ideje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

noricza

2021. december 2.

Dupla tisztításhoz vettem, mert annyit áradoztak róla különböző platformokon. Természetesen drogériákban már nem volt így netről rendeltem, aztán persze kiderült, hogy már nem gyártják. Mert amúgy bejön. Ez az én formám. Szépen eltávolít mindent, bár first impressionre - segítség! nem látok!- elég fura volt és tömény de tényleg mindent levitt az arcomról ami nem oda való ha vízálló, ha nem. Önmagában biztos, hogy nem használnám, de ebben a formában megállja a helyét. Tényleg kevés kell belőle így egész gazdaságosnak is mondanám. Nem irritált úgyhogy jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 2.

mentaviola

2021. december 1.

A dupla tisztítás első lépéseként használom. Nyilván ha nincs dupla tisztítás ezt sem kell használni, mert önmagában egyedül nem állja meg a helyét. Ha pikk-pakk lemosom, akkor is jól tisztít, de ha elpepecselek vele hosszan akkor is teszi a dolgát. Nagyon szeretem, bevált. Már nem az elsőt használom belőle. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol