Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. március 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes szőlőmag olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lestyaneniko

2024. április 22.

Egyszer használtam és borzasztó fájdalmas pattanásokat okozott, hetekig tartott mire rendbejött utána a bőröm
Sajnos ez nekem nagyon nem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Sajnos ez nekem nagyon nem:(

gittus0924

2023. szeptember 21.

elhasznaltam 2 dobozzal belole. a japán olajos lemosokhoz kepest, amiket korabban hasznaltam, kisse nehezebben oldotta fel a sminket, de nem okozott semmi irritaciot es nem szaritotta borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 21.

rosegoldspring

2023. augusztus 31.

Most fog elfogyni az utolsó flakonom is (tavaly jól betáraztam belőle) és döbbenettel nézem, hogy már nem gyártják... :((( Tökéletes volt minden szempontból és most nagyon szomorú vagyok. Ha találok jó alternatívát, akkor visszajövök ide és megírom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

nangien

2023. április 12.

Most fog elfogyni az utolsó és nagyon fog hiányozni ez a termék. :( Olcsó, jó hatású olajos lemosó, szuper hatékonyan tisztított és szedte le a sminket, és nem irritálta a bőröm, úgyhogy nagyon sajnálom, hogy nem lesz már belőle utánpótlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 12.

Szeos

2023. január 10.

Siralom, hogy már nem gyártják - egy flakonnal használtam el belőle tavaly nyáron, és azóta sem találtam ennyire jó és olcsó lemosót. RIP

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Kitti11

2022. június 30.

Nagyon régóta azt írják, már nem gyártják, de a notino oldaláról még mindig be lehet szerezni, én anno rendeltem is vagy 6-ot, nehogy kifogytak belőle, de még mindig van...nem mellesleg, nem komedogén, illatmentes, és ár-érték arányban a legjobb 👌 szépen lehozta a vízálló sminket és fényvédőt is. Először a száraz bőrön masszírozd el, majd fojtatsd nedves kézzel, és utána mosd le vízzel, aztán egy víz bázisú, enyhén habzó arctisztítóval 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

gomoripetra

2022. június 2.

Ó, sajnálattal látom, hogy ezt a terméket már nem gyártják. Nagyon szerettem és az arcbőröm is. Dupla arctisztításom első lépése volt a termék és bár váltottam, gondoltam rá, hogy visszatérek rá. A viszonylag kis kiszerelés ellenére kiadós, sokáig elég volt úgyis, hogy mindennap használtam. Sosem okozott irritációt, gyengéden tisztította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 2.

minimancs

2022. június 2.

Hát én sajnálom, hogy már nem gyártják. Tiszta összetevők, parfümmentes. Első olajos lemosónak jó, főleg az ára miatt. Jól működik, semmi extra, leszedi amit kell, nálam semmiféle irritációt nem okozott. Vennék még belőle, ha lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 2.

Pappetra99

2022. május 12.

Update:
Tavaly nyáron használtam napi szinten,aztán el is feledkeztem róla. Nemrég visszatértem hozzá, a dupla tisztítás miatt. Sajnos nagyon csúnya pattanásokat okozott, mint nyáron csak sajnos akkor nem tudtam hogy ez okozza és több héten át használtam. Sajnos az én bőröm nem szereti ,pedig én nagyon szeretem ezt a terméket.

Mint, ahogyan az egyik előttem szóló írta én is a Notinoról rendelem, aminek nagyon megörültem. Nem sminkelés túl sokat csak minimálisan. Eddig úgy próbáltam, hogy egy Yves Roche micellás vízzel mosom le a sminket. Aztán egy pumpányit teszek a tenenyerembe majd szépen elmaszírozom a börömön. Majd benedvesített kézzel is hogy tejes állagot kapják. Miután lemostam egy géles artisztítóval átmosom az arcom. Nekem eddig ez így vált be. Nem tapasztaltam ezután olajos vagy zsíros esetleg kellemetlen érzést. Egyelőre 4* kap mert tesztelem, később jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Update:

jenni69

2022. április 28.

Szeretem, már majdnem a végénél járok. Úgy érzem,hogy alaposan leszedi a sminket. Az is pozitív,hogy nincs benne parfüm. Kár,hogy kevés helyen lehet már csak beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.