Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. március 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Tejjé alakuló olajformula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes szőlőmag olajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt

Ár: 1800 Ft , Eladó: Pötty
Állapot: a képen látható mennyiség van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyes átvétel, BP belváros, csere nem érdekel
Ár: 1800 Ft , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rekavancsa

2021. június 21.

Először a rózsaszín változatát vettem meg, amivel amúgy nincs gondom, de mivel szép sorban cserélem le a dolgaimat parfümmentesre, annak az illata egyik pillanatról a másikra elkezdett nagyon zavarni. El fogom használni azt is, de mivel ez kifutó termék, Notinoról gyorsan még berendeltem 3 db-ot. Dupla tisztításom első lépése lett. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapni a boltokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

helgailles

2021. június 21.

Dupla lemosás első lépéseként használom kb 2 hete, (Müllerben sikerült vennem) egyelőre teljesen meg vagyok vele elégedve. Sminkelni nem szoktam, így csak a fényvédőt kell leoldania, ezt maradéktalanul meg is teszi. A nagy része simán vízzel is lejön, a maradékot a Balea ultrasensitiv arclemosóval pikk-pakk le tudom mosni. Nekem nagyon kellemes, tiszta érzetet az ez a fajta dupla lemosás, hatékonyabbnak érzem, mint a Garnier rózsaszín kupakos micellás víz + Balea ultrasensitiv kombót. A mitesszereim mintha csökkenni kezdtek volna a használat óta, de ezt majd később még update-elem. A szaga valóban nem kellemes, de ez abszolút nem releváns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

EszterM728

2021. június 19.

Dupla lemosás első lépéseként használtam, szerettem. Meglepődtem, milyen könnyen lehozza a sminket, bár nem sminkelek erősen. Szeretem, ahogy tejjé alakul és könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Pappetra99

2021. június 9.

Mint, ahogyan az egyik előttem szóló írta én is a Notinoról rendelem, aminek nagyon megörültem. Nem sminkelés túl sokat csak minimálisan. Eddig úgy próbáltam, hogy egy Yves Roche micellás vízzel mosom le a sminket. Aztán egy pumpányit teszek a tenenyerembe majd szépen elmaszírozom a börömön. Majd benedvesített kézzel is hogy tejes állagot kapják. Miután lemostam egy géles artisztítóval átmosom az arcom. Nekem eddig ez így vált be. Nem tapasztaltam ezután olajos vagy zsíros esetleg kellemetlen érzést. Egyelőre 4* kap mert tesztelem, később jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

Vivih

2021. június 7.

Duplatisztítás első lépése, szépen lehoz mindent, könnyen tejjé alakul, egyszerűen lemosható.
Szerk.: Megvettem a Purito olajos lemosóját, ég és föld a különbség, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

pdorka13

2021. június 2.

Ha tehetném, -5 csillagra pontoznám. Duplatisztítás első lemosójaként használtam párszor, de sajnos lehetetlen lemosni alaposan, még a vizes állagú lemosóval sem jön le utána maradéktalanul, ragad tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Basakalijudit

2021. május 23.

Szerintem nagyon jól teszi a dolgát, pont arra való, amire hivatott: duplatisztítás első fázisának tökéletes. Száraz bőrre felkenem és jól átmaszírozom az arcom, ha van időm, akár percekig is, majd pici vízzel lazítom, megint átmaszírozom az arcom és lemosom. Szépen tisztít, viszont kell mellé második lemosó, mert nehezen jön le az olaj a vízzel. Nekem nem képez pattanásokat, sőt, alaposabban tisztít, mintha csak egy lemosót használnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

movedtoaustria

2021. május 21.

Imádom az illatát, állagát, hatását. Több olajos, balzsamos sminklemosót próbáltam, nem jöttek be. Gondoltam adok esélyt még egynek. Megérte, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Buklika

2021. május 14.

A 2021-es tavaszi glamour-napokon vettem, az utolsó darabot hoztam el a Müllerből.
2 használat után látványosan megnőtt a miteszereim száma. Az illata elképesztően rossz, mintha avas lenne, vagy nemt'om. Olajos, zsíros érzetet hagy a bőrön, amit nehezen jön le.
A nem bevált arctisztítókat tusoláshoz el szoktam használni, de ezt nem merem magamra kenni. Sajnos így ecsetmosáson kívül máshoz nemigen lenne jó.
Az elmúlt 5 évben nem vettem semmilyen Nivea arcápolót, de ez a termék gondoskodott róla, hogy a következő 10 évre szintén elmenjen tőle a kedvem.

Update: Egyébként nem vágom, hogy miért van itt már nem gyártott termékként jelölve, tegnap, 2021.05.08-án a-Müllerben tele volt vele a polcon a sora (értitek, ugye?).

Update 2: Gyantázás után bekentem vele a bőrömet, szépen leszedte a ragacsosságot. +2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Brigi007

2021. május 13.

Nagyon szeretem ezt az olajos lemosót, nekem nagyon bevált, szóval teljesen ledöbbentett, hogy itt azt látom, hogy már nem gyártják. Kevés helyen lehetett beszerezni, de nem gondoltam, hogy teljesen el fog tűnni. Kár érte, mert szerintem szuper volt, ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol