Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: veres.krisztina, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

LivErpool

2019. április 23.

Hatása nem rossz, de összekeni a felsőimet. Rohadtul lehetne már ezekkel kezdeni valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

PatriciaF

2019. január 30.

Kedvenc lett. :) Jó az illata, tartós, könnyen beszívódik a bőrbe, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

chupachups

2019. január 25.

alapvetően nem szeretem a nivea terméket viszont ez egy örök kedvenc :) nem hagy foltot kellemes az illata és sokáig hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Kunigunde

2018. december 27.

Hosszú évek óta nagy kedvenc. Néha nem találom és próbálkozok mással de azok vagy irritálnak vagy ragadnak. De ezt imádom. De csak ezt, a többi niveás se jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Kingus23

2018. november 17.

Az egyik új kedvencem,krémes nem szárítja a bőrt,borotválás után sem irritál.Tetszik az illata,tartós.Nem hagy nyomot a ruhán,sokáig elég.Egész napos a hatása.Ár érték arányban merem ajánlani!Szinte az összeset kipróbáltam és egyik fajtája sem okozott csalódást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

gittus0924

2018. szeptember 24.

Kb egy éve csak Nivea golyós deokat használok. Minőség szempontjából mindegyikkel meg vagyok elégedve. Ezt mostanában használom, finom illata van és jól bírja a strapát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

sldaria

2018. augusztus 14.

Imádom a Nivea termékeket, de sajnos ennek a dezodornak az illatvilága nem az enyém. Minőségben és funkcióban hozza a NIVEÁ-tól elvárhatót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

bniki13

2018. augusztus 5.

Imádjuk anyukámmal, nekem ez a kedvenc dezodorom, ez mindig elég, nem vagyok olyan izzadós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

123456789k

2018. június 27.

En is csak ajanlani tudom.
Aho kepest hogy nem a legujabb kiszereles nincs benne tul sok kemikalia csak a parfum.Ha mar nem terneszetes alap anyagu dezodort valaszt akkor ez szerintem tokeletes valasztas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

En is csak ajanlani tudom.

noncsi

2018. június 25.

Évek óta használom kisebb-nagyobb megszakításokkal. A hatása nekem meleg időben nem elég,mert nagyon izzadós vagyok, télen viszont elegendő. Az illatát imádom, szerintem ez az oka, amiért mindig visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.