Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: veres.krisztina, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

NoMakeupGirl

2024. február 23.

Evek ota csak ezt a dezodort hasznalom, es nagyon bevalt.
Nem allitom, hogy 48 oras vedelmet nyujt (bar jobb esetben ez ido alatt az ember legalabb ketszer furdik :) ), de ha az ember furdes / zuhanyzas utan hasznalja, valamint nincs intenziv fizikai terhelesnek es nagyon magas homersekletnek kiteve, akkor a nap vegeig siman frissen tart, es meg az izzadast is meggatolja valamelyest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

Evek ota csak ezt a dezodort hasznalom, es nagyon bevalt.

tieleschlili

2024. január 23.

Ez a legjobb dezodor, megmarad az illata és a többi saját niveas termek mellett akkor is ez a legbevaltabb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

Ors01

2023. november 5.

Évek óta kizárólag ezt a dezodort használom. Azelőtt csak mindig random levettem valamilyet a polcról, de egyik sem volt tökéletes, aztán megtaláltam ezt, és azóta semmi mással nem kísérletezek, mert ez minden szempontból megfelel nekem. Az ára sajnos pofátlan módon felszökött az utóbbi időben (egyik pillanatról a másikra a duplájára emelkedett), de nem vagyok hajlandó lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 5.

benedekviki98

2023. február 12.

Régóta a nivea dezodorait használom, nem vagyok túl izzadós de ami nagyon fontos nekem, hogy ne viszkessen tőle a hónaljam és ezt tökéletesen teljesíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

kormi19

2023. január 24.

Kellemes illata van és hosszan tartó a hatása, nem irritálja a bőrömet, újból fogok vásárolni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 24.

pomme

2023. január 16.

Nagyon gyorsan fogy, nem is értem, hogy csinálja... Az illata jó, kb. egy hétig működött, de most már fél napot sem bír ki, mintha "hozzászokott" volna a bőröm. Az új, széles stiftes verzióját próbálgatom most, mert az illatát szeretem, de ha ez is feladja egy hét után, akkor búcsút intek a Nivea dezodoroknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 16.

NyBatteri

2023. január 15.

Ahh-ahh, hibatlan! Annyira csodalatos illata van, hogy kivetelesen a spray-bol is vasaroltam 1 db-ot. Ez a signature teli dezodorom, valoszinuleg osszenottunk mar vegleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 15.

Zsaklin1126

2022. november 7.

A kedvenc Nivea golyós dezodorom, Isteni illata van és szépen teszi a dolgát az izzadás ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Zsofk

2022. július 7.

Sokáig használtam, kellemes illata van. Az igaz, hogy gyorsan fogy. Én azért szerettem, mert a golyót ki lehet belőle pattintani (egy kis ügyeskedéssel), és akkor az üveg részt az üvegszemétbe tudod tenni. Én talán azért hagytam abba a használatát, mert amíg nem "szárad meg" picit reggelente, addig ugye ha felveszem a pólóm azt összenedvesíti, ha sietni kell akkor kevésbé ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

almasi.livia

2022. június 17.

kellemes illata van, de ez az egyetlen pozitívum szamomra, egyaltalan nem segit az izzadasomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.