Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: veres.krisztina, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Zsofk

2022. július 7.

Sokáig használtam, kellemes illata van. Az igaz, hogy gyorsan fogy. Én azért szerettem, mert a golyót ki lehet belőle pattintani (egy kis ügyeskedéssel), és akkor az üveg részt az üvegszemétbe tudod tenni. Én talán azért hagytam abba a használatát, mert amíg nem "szárad meg" picit reggelente, addig ugye ha felveszem a pólóm azt összenedvesíti, ha sietni kell akkor kevésbé ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

almasi.livia

2022. június 17.

kellemes illata van, de ez az egyetlen pozitívum szamomra, egyaltalan nem segit az izzadasomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

d.anett89

2022. február 26.

Jó..kellemes az illata mely hosszan tartó. 40° na is megállja a helyét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

Jó..kellemes az illata mely hosszan tartó. 40° na is megállja a helyét

Csillamrambo

2021. december 16.

Hosszú évekig használtam, szerettem az illatát és a csomagolását. Sokáig csak a nivea golyós dezodorai voltak, amik igazán működtek, de egy nagyon meleg nyári napot ez sem bírt ki mindig, vagy ha nem kentem fel belőle eleget. Az alumíniumtól viszont havonta egyszer legalább begyulladt a hónaljam; amióta mentes dezodort használok, nem jellemző.
Jó volt, de van jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 16.

Jó volt, de van jobb.

Dorinaful13

2021. október 25.

Nekem annyira nem vált be sajnos, pedig nagyon szerettem volna mert az illatát imádom.
Nagyon lassan szívódik be, összekeni a ruháimat és gyorsan fogy, kicsit mintha folyna az üvegből. (persze lehet, hogy csak én fogtam ki egy ilyen üveget, ami esetleg leeshetett)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

BRebi

2021. július 14.

Az illata kellemes. Az elején még védett a kellemetlen szagoktól, azonban a végéhez érve már sajnos nem. Nagyon gyorsan elfogyott egy üveg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

krisztinareka

2021. április 18.

Ezt a dezodort csak sportoláshoz használom, mivel amúgy kerülöm az alumínium tartalmúakat. Tökéletesen bevált, nem csíp nem irritál és 100%-osan véd a kellemetlen szagoktól. Néhány pillanatot valóban kell várni az öltözködéssel, de ha ügyesen állítjuk össze a fürdés utáni készülődési sorrendet akkor ez fel sem tűnik. Már várom, hogy újra használhassam, mert ugye a karantén miatt most csak itthon lehet edzeni és így mellőzve van szegényke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 18.

purplekiwi

2021. április 8.

Ez a kedvenc dezodorom. Hamar beszívódik, nem olyan az illata amit hamar megunnék. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Bettii98

2020. augusztus 15.

Úristen de kegyetlen rossz! Nagyon lassan szívódik be, pár óra után megint izzadok tőle. Ez a 48 óra a világ legnagyobb hazugsága. Max 4-5 óra, de azért meg felesleges megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Dorotii66

2020. május 14.

Nagyon jó illata van, viszont maga a tényleges izzadásgátló hatása számomra gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.