Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 573 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 573 Ft

A Goji bogyó élénkítő illata egész napra felpezsdít, míg az inspiráló vörös áfonya C-vitamin tartalma lágy érzetet kölcsönöz bőrödnek.

Ár: 573 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

tundying

2020. október 5.

A korábbi tusfürdőm utáni váltásnál éreztem, hogy hagy egy réteget a bőrömön. Először zavart, de aztán már hozzászoktam és nem tűnt fel.
Valószínűleg ezért nem szárít. Az illata savanykás, kissé fanyar, de kellemes. Állaga kissé hígabb, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Zsolt8912

2018. május 27.

Könnyen habzik, lemosni is egyszerű, hidratál és nagyon kellemes, pezsdítő illata van! Kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Falat

2017. július 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon finom és tartós illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon finom és tartós illata van.

bettina28

2016. december 18.

Szerettem ezt a tusfürdőt, finom gyümölcsös illata van. Ezt leszámítva jól tisztít, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Yubiri

2016. július 23.

Szerettem ezt a tusfürdőt, kellemes illatom volt tőle.
Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Szerettem ezt a tusfürdőt, kellemes illatom volt tőle.
Nem szárít.

Bebek

2016. április 15.

Jó illata van, nem szárít, de alig habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Jó illata van, nem szárít, de alig habzik.

justfanny7

2015. november 12.

Hosszantartó illata van rajtam, még másnap reggel is érzem magamon :) max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Hosszantartó illata van rajtam, még másnap reggel is érzem magamon :) max pont.

zdoreebaba

2014. március 13.

A Tesco szépségápolási részlegén sikerült kiszúrnom ezt az új kiadású, zamatos Nivea tusfürdőt. Mivel még eddig Niveában sohasem használtam gél állagú tusfürdőket, csak krémtusfürdőket, gondoltam kipróbálom.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Csodálatos az illata, szépen habzik, élményt nyújt tusolás közben.
Egyedül a tartóssága miatt csalódtam benne, mert gyorsan elillan a testemről. Pedig éjjel-nappal el tudnám viselni az illatát. Kicsit savanykás elsőre, aztán kibontakozik a csodálatos Goji-bogyó, ami egy kicsit gyengédebbé, édesebbé varázsolja.
Négyesre értékelem, mert a tartósság nem a megfelelő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Négyesre értékelem, mert a tartósság nem a megfelelő...