Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2012. június 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

mikormi

2013. június 19.

Az illata nagyon finom volt!Hatása sem volt rossz még a fiatalabb bőrömre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

Az illata nagyon finom volt!Hatása sem volt rossz még a fiatalabb bőrömre

nemesanita

2011. március 15.

Nekem is volt ilyen arckrémem,és nagyon szerettem,ugyanúgy mint a Complete Protection arckrémet.Sajna hogy beszűntették,tavaly még Ausztriában sem tudtam venni egyikből sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 15.

uaim

2011. március 9.

Kedvenc krémem volt évekig, sajnos nálunk nem forgalmazzák már, külföldön pár helyen még lehet kapni, a bőröm nagyon szép volt tőle, jól hidratált és a színe is szebb volt, ez a termék nagyon nagyon jó, javaslom aki jár kint olyan helyen ahol árulják próbálja ki (és persze hozhatna nekem is egyet:)))))))))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 9.