Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dorcy07, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít. Nem hagy foltot a rohán.

Kiszerelés: 50 ml

jkrisztie2

2016. augusztus 28.

Nem igazán használok Nivea dezodorokat, de a múltkor megvettem, mert régen nagyon szerettem az illatát. Nekem a legnagyobb melegben is tökéletesen működött, meg is lepődem! Az illata ugyanolyan, mint volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

B.Enci

2015. február 8.

Ajándékba kaptam,magamtól biztos,hogy nem választottam volna,nem szeretem az ilyen folyékony dezodorokat. A véleményem ez a termék nem fogja megváltoztatni.Elég lassan szárad és a hatása se a legjobb. Az illata az egyedüli ami csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol