Nivea

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorotii66, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Dezodorok

2020-ban megújult változat!

• hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen
  • véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • nem hagy foltot a ruházaton

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NSarah

2021. június 21.

Szeretem a semleges illatú dezodorokat, ezért esett rá a választás, kellemes natúr illatú. Fél napig tart nálam kb a hatása, de bármit le tudok magamról izzadni, szóval ez egy pozitívum :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

irisz25

2021. március 26.

Nekem sajnos annyira nem vált be mert délutánra átizzadom és még az illata sem tartós, simán büdös leszek mellette. Ahoz, hogy 1 napig jóillatú legyek 3x kell vele bekenni magam. Ez azoknak való akik semennyire nem stresszelnek, és otthonról dolgoznak éppen alig izzadnak. Én amúgy nem vagyok egy nagyon izzadós de akkor sem egy jó termék szerintem. Nem teszi a dolgát úgy, ahogy egy izzadásgátlónak kellene. Esetleg ha Nivea izzadásgátló dezodort is használok mellette akkor jó. Annyi hogy magában jó az illata, nem pattogok ki tőle . Ezért én csak 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Hidratálók: Butylene Glycol