Nivea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Micimaci, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Dezodorok

48 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó-mentes. Dezodoráló hatás 48 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bleauwsy

2021. április 14.

Sajnos nem vált be, nagyon kényelmetlen és rossz tapasztalataim születtek a hatástalansága miatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 14.

zzsofi

2020. július 27.

update: ez idővel kikezdte a bőröm és nem igazán használt, hacsak nem kentem napi 3-4 alkalommal legalább.... azóta találtam mást ami TÉNYLEG működik, az összetevői is jobbak és nem tesztelik állatokon. Viszlát, nivea!

Az izzadást nem igazán gátolja, de látni nem lehet rajtam, izzadságszagom pedig többnyire nincs, mióta ezt használom, még este is a deo illatát érezni rajtam, ami szerintem nagyon jó. Sajnos érzékeny a bőröm, így "rendes" alus dezodort nem használhatok, így az izzadás maradni fog, ettől legalább nincs "emberszagom", elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

mazsola11

2018. november 25.

Egyszerűen borzalom, pedig nagyon szerettem volna szeretni mivel alumíniummentes. De esküszöm rosszabb a helyzet tőle, mintha nem is használnék dezodort. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy a dezodor hibája. Egy barátnőm tőlem függetlenül ugyanígy járt, azóta közösen nevetünk a megpróbáltatásokon, amit okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Egy leárazáson jutottam hozzá nagyon olcsón, gondoltam, hogy egy próbát megér. Nem vált be, egy óra után úgy éreztem magam, mint aki nem használt dezodort. Elhasználtam otthoni nyugis-fekvős napokra, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zizi99

2018. június 19.

Az illata nem a kedvencem, de megvettem, mert alumentes. A hatása konkrétan nulla, de lehet inkább ront a helyzeten...max 2 órán belül izzadságszagom lett tőle, télen is, mikor nem is izzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

AnnniPanni

2018. március 22.

Update: Két hónapig használtam, addig meg voltam vele elégedve. De utána mintha immunis lettem volna hirtelen, nagyon büdösre izzadtam, pedig nem jellemző rám. Nagy csalódás volt....
Összeségében jó kis dezodor, én az alumínium mentesség miatt vettem, előtte a adidast használtam,de azt már beszüntették, így áttértem. Nem bántam meg. Nem vagyok izzadós, de ha melegebb van naponta 2x kell kenni. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

vvivien

2018. január 31.

Szörnyű nem er semmit 1 óra múlva már nagyon büdös vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Szörnyű nem er semmit 1 óra múlva már nagyon büdös vagyok

Amadea

2017. szeptember 19.

Hosszú évek óta Nivea dezodorokat használok, egyikkel se volt problémám. Ezt az illata és a a magát büszkén hirdető alumíniummentesség miatt választottam. Nem vagyok extrém izzadós, a használata közben nem éreztem, hogy hamar elillanna a hatása, szóval boldogok voltunk.
Amíg ki nem sebesedett a hónaljam és nem akart elmúlni. Félreraktam egy hétvégére (szerencsére volt talonban egy másik fajta, amit már használtam korábban), és a sebek eltűntek, megszűnt az égő, viszkető érzés.
Ráadásul a szülői házba is ilyet vettem. Kidobtam kb. 1400 Ft-ot az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ráadásul a szülői házba is ilyet vettem. Kidobtam kb. 1400 Ft-ot az ablakon.

burmin

2017. szeptember 1.

Mivel nem tartalmaz alumínium-sót ami megakadályozná az izzadást,ugyanúgy izzadok tőle s a kellemetlen szagokat is ideig-óráig fedi el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Gardana

2017. augusztus 24.

Még régebben vásároltam,az illata kellemes,de bőrre felkenve átcsapott valami állott szagba.Valahogy ettől sokkal jobban izzdtam is,mint a többi alumíniummentes dezodortól.
Alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Alig vártam,hogy elfogyjon.

Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.