Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Dezodoráló hatás 24 órán keresztül, Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

nandy.25

2017. augusztus 28.

KUKA!!!! Az első két alkalomnál bámulatosan jól teljesített, még akartam ide is írni hogy megcáfoljam a rossz véleményeket.....de utána furi izzadtságszagot produkált, mintha egy olajsütőből léptem volna ki. Borzalmas, és kellemetlen érzés társaságban,közösségben mivel elég erőteljesen lehet érezni a büdöset :( (direkt használtam hetekig, hogy ne ítélkezzek befolyásoltság alatt, de már nem bírtam magamon sem elviselni ezt a fojtogató izzadtságszagot :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nessas

2016. február 28.

Ha lehetne mínuszba menni, akkor én tutti levennék tőle csillagot, nem pedig adnék. Ez a termék egy rémálom. Fogalmam sincs már, hogy hogyan került hozzám, ugyanis azokat amiket nem igazán használok, de kapok ajándékba vagy benne van valamilyen szépségápolásos dobozba-csomagba és nem tudom továbbadni sem senkinek, el szoktam tenni egy hatalmas komód alsó fiókjába. Nos, ez a "dezodor" is onnan került elő. Azt hittem még van egy a kedvencemből tartalékba, de tévedtem, így elkezdtem keresgélni, hogy milyen alternatívát is találok helyette. Szerencsétlenségemre ezt húztam elő.
Nem vagyok izzadós típus és nem emlékszem, hogy valaha is éreztem volna magamon büdös izzadtság szagot, idáig....
Hűvös idő, nyugis, nem stresszes nap. Napközben 2x is megcsapott a nem éppen kellemes levegő, de eszembe sem jutott, hogy ez én lehetek, mert mind2x olyan helyzetben voltam, hogy több ember vett körül. Késő délután, miután hazaértem és vettem le a méregzöld felsőmet, na akkor ütött a bomba. Kellemetlen, sőt büdös szag - amim akkor sincs, ha a nyár kellős közepén nem használok semmilyen dezodort, izzadásgátlót -, valamint a ruhámon fehér folt fogadott. Megnéztem a címkét az üvegen: 48h és nem hagy fehér nyomot. Mi a 48h? Addig leszünk egyfolytában büdik tőle?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Vyvcsyke

2016. január 6.

Nagyon szeretem a Nivea golyós dezodorjait, évek óta ezt használom, gondoltam kipróbálok egy új illatot is, de ez borzalmas. Az első két nap még nem éreztem, de utána mindig büdös lettem tőle, szörnyen kellemetlen volt! Odaadtam anyukámnak, azzal az indokkal, hogy lehet velem van a baj, de ő is ugyanezt tapasztalta. Soha ezt a fajtát nem veszem! De a többi illata nagyon jó, használ és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

kova

2015. szeptember 19.

Nagy remenyekkel vettem meg, alumentes, majd biztos jo lesz... Hat nem. Reggel bekentem a honaljam, delutanra kimarta, egeto voros lett, nagyon fajt. Lemostam de soha tobbet, csalodtam a Niveaban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Bolvarin

2015. június 19.

Télre, kevésbé izzadós időkben nem rossz, bár jónak sem mondanám. Melegben használhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Salandi

2015. április 23.

Sziasztok! Önmagában valóban nem a legjobb.ezért le kell pattintani a tetejét és 3-4 kiskanál szódabikarbónát belerakni.jól elkeverni és visszaraknia tetejét. milliószor jobban szuperál mint egy aluminiumos izzadásgátló,edzés után az izzadság mellett,semmi kellemetlen szag! próbálátok ki,ne dobjátok a kukába:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

levaidori

2015. április 5.

első pár napban úgy tűnt, megtaláltam azt a deót amit kerestem... aztán azt vettem észre, hogy borzalmasan büdös lettem tőle... nálam is kukában landolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

wolf.flora

2014. szeptember 6.

Update.. : pár nap után szörnyű szagom lett tőle, olyan, mint még soha.. az utóbbi napokban elfogyott minden deóm, így újra kipróbáltam, hátha.. de most is ugyanaz történt.. elviselhetetlen szagom lett. Nálam a kukában landolt.

Nekem nagyon bevált ez a deo egyelőre. Tegnap keményen végigugráltam egy koncertet, és persze igaz, hogy folyt rólam a víz, de az illat még mindig a deoé volt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

niki33

2014. augusztus 11.

Egy ideje már használom, és bár az izzadságot nem nyomja el, de nagyon jó az illata, 3-4 órát bír ki nálam egy átlagos nyári napon, utána újra dezodorálok. Lehet, hogy ősszel és télen jobb a helyzet. Nem tudom újra fogom-e venni, még keresgélek...de egyelőre nem olyan rossz ez a deo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

nagy_agi

2014. július 6.

Azóta használom, mióta áttértem az alu-mentességre kb. 3 éve. Már egy ideje a spray formátumával együtt használom, így egy stresszes napon 5-6 órát kibírok "szagosodás" nélkül. Izzadást nem szüntet meg, de az nem is a dolga, mert izzadni igenis kell, csak nem mindegy, milyen illattal szaladgál az ember egész nap. Nem csodaszer, de jobb alu-mentes dezodorral még nem találkoztam. Aki tud jobbat, örömmel várom a tanácsát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.