Nivea

Ár:   676 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Engedi a bőrt lélegezni, nem tömíti el a pórusokat - Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. 48 órás dezodoráló hatás és gyengéd ápolás. Nem hagy fehér nyomot.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes.

alphecca

2016. november 29.

Nagyon jó illatú és hatású, de sajnos mióta figyelek arra,hogy olyan termékeket vegyek amelyeket nem tesztelnek állatokon bojkottálom a niveát. Könnyen helyettesíthető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

Demonshadow

2016. szeptember 7.

Csak azt tudnám mondani, mint a párja, a jázmin illatú esetében. A szagát abszolút nem szerettem egyiknek se, túl erős, nem nekem való, mégis azért használtam őket, mert alumínium és tartósítószer-mentesek. Azonban hiába minden, ha az izzadást nem is, legalább a szagokat meg kellene szüntetniük, azobnan egyik se volt erre képes. Kukába vele, nálam totálisan megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

linkee

2015. február 16.

Szerintem egy dezodor fő feladata a testszagok megelőzése. De az maradéktalanul! Nos, ennek a terméknek ez nem sikerült. Még 12 óráig sem....Bármennyire is szeretnék alumínium mentes termékeket használni, dezodor fronton nem válnak be. Jah, és nem mellesleg még a szaga is tolakodó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

candus

2014. november 13.

Engem csípett, pedig az illata csodás volt. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Engem csípett, pedig az illata csodás volt. Kár érte :(

MikesneBetti

2014. október 13.

Kellemesen permetez, nem az az agresszíven kizúduló dezodor... Kicsit lassabban szárad meg az átlagnál, de ez nekem nem probléma. Az illata nagyon finom, egész napos munka után is érzem. Izzadásgátló hatása is szuper, bár 48 óráig még sosem teszteltem (nem is értem, ez mire jó, azért napi egy fürdés a minimum, nem?). Az egyetlen hibája az ára, de ha egy kis luxusra vágyom, mindig ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

zdoreebaba

2014. augusztus 13.

A Dove dezodorokhoz viszonyítva gyengébb minőségű termék.
Már a kifújáskor tapasztaltam, hogy nem olyan, mint a Dove. Nagyon nehezen szárad meg a hónaljaimon, viszont kellemes illata van és nem ragad tőle a hónalj. Ez egy jó pont. Az viszont messze nem igaz, hogy 48 órás védelmet biztosít. Körülbelül 24 óra, ami már nagy teljesítmény egy dezodortól. Nem értem, hogy miért kell mindig túlozni, és nem elég 24 órát írni a flakonra. Ez már reklámfogás!
Na de mindegy. Mindent összevetve egy kellemes, jó illatú, de mégis macerás, nehezen száradó, átlagos dezodorról van szó. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

A Dove dezodorokhoz viszonyítva gyengébb minőségű termék.

andi44

2014. július 31.

Nekem bevált.Azt azért messze nem mondanám hogy 48 óráig hat de egy darabig hatásos.Jó az illata és nem hagy foltot a ruhán,bár én a golyós változatát egy picit jobban szeretem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

munyi91

2014. július 16.

Kipróbáltam, mert úgy voltam vele, hogy jajj de jó ez az én érzékeny bőrömre való "mindenmentes" deo, ennek ellenére kegyetlenül csíííííp minden egyes alkalommal. =( Csak az illata miatt 3as

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Tejeskávé

2014. július 13.

Az illata isteni, mindenki azt hiszi a parfümöm ilyen finom! Szerintem tartós, talán a nap utolsó óráiban már kevésbé, de sok sok pluszpontot érdemel, hogy aluminium mentes és ehhez képest tartós! Nem ragad, nem hagy nyomot és engem epilálás után közvetlenül se csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Shennny

2014. június 13.

Mivel a golyós nagyon bejött megvettem ezt is a sietősebb napokra! Eszméletlen jó illata van és ugyanolyan jól fogja a szagokat, mint a golyós társa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol