Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szaszmancs, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Dezodorok

Érzékeny bőrre való, alkohol, parfüm -és tartósítószermentes. 48 órás védelmet és gyengéd ápolást biztosít.

Dea

2019. január 23.

El se hinné az ember milyen nehéz illatmentes dezodort találni :S Viszonylag jól működik,de nem gátolja az izzadást eléggé sajnos, úgyhogy nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

lumena

2018. július 13.

Végre egy illatmentes dezodor! A hatása egész jó, még a nyári hőségben is, az izzadást nem gátolja tökéletesen, de a kellemtelen szagok ellen véd. Nem irritálja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Katie

2018. április 14.

Ugyanilyen összetevős az enyém is, de nem golyós, hanem kitekerős. Ahhoz képest, hogy illatmentes, kicsit büdös. Hatásosnak szerintem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

nagyheni92

2017. augusztus 7.

Fúúú...na megint úgy vettem vmit aminek nem néztem itt utána és ráfáztam! Az tuti, hogy nem izzadok ettől, de viszont ahogy a lentebb írtátok tényleg van ennek vmi büdös mellék szaga! Ma használtam először úgyhogy dolgoztam, mert eddig csak hétvégére használtam, és nem izzadtam tőle, szóval ezért jó, de éreztem magamon, hogy büdös vagyok! Ráadásul ma nem is volt az a 40 fokos kánikula meleg! Iszonyatosan idegesített, ezért rögtön el is szaladtam a Rossmannba megvenni a jól bevált Nivea- Dry Comfortot! Na az bomba biztos! Még a kánikulában is!!! Ez viszont....felejtős! Nem fogom kidobni ha már megvettem. Max akkor fogom használni ha egésznap otthon maradok és csak punnyadok és nem megyek emberek közé! Tuti nem újra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Mazsika81

2016. április 26.

Már régóta használom. Szeretem, hogy érzékeny bőrre is jó. Mostanában kicsit gyengébbnek érzem a hatását, jelenleg Borotalco-t és Nivea Pure-t felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Melda

2014. július 1.

Sokkal jobban teljesít, mint a Dove hasonló, illatmentes deója. Évek óta illatmentes dezodorokat használok, hogy ne zavarjon be a parfümömbe, sajnos a Herbina Sensitive, amit korábban használtam, forgalmazását megszüntették itthon, legalábbis a korábbi lelőhelyein már nem találom, így más illatmentes dezodort kellett keresnem. A Niveát jó szívvel ajánlom, illatmentes, nem szárítja ki a hónalj bőrét, és hatékonyan véd az izzadástól. Az ára elég magas mostanában, de sokszor van rá akció a különböző drogériákban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

marcsi1982

2014. június 10.

Végre egy deo ami jó!!! Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

Végre egy deo ami jó!!! Imádom!!!

serpentbreath

2013. április 7.

Bár általában saját készítésű szódabikarbónás dezodort használok, ha tudom, hogy egész nap pörögnöm kell, vagy ha randevúra megyek és teljesen biztosra akarok menni, akkor ezzel kenem át a hónaljamat. Szeretem az illatmentes deókat, mert nem kavarnak be a parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Szaszmancs

2012. november 12.

Sokáig használtam a Lady Speed Stick zselés verzióit,amiket nagyon kedveltem,de hozzászokott a bőröm és már nem volt elég hatékony,ezért erre váltottam. Szimpatikus volt az alkohol,parfüm -és tartósítószermentessége. Ami biztos,hogy tényleg nem irritál. Elsőre szokatlan volt,hogy nincs illata, (bár én valami alig észrevehető savanykás furi illatot felfedezni véltem) legalább hagyja érvényesülni a parfümömet. 48 órás védelmet nem hiszem,hogy biztosít,de ezt nem is fogom megtudni. Most teljesen jól elvagyok ezzel a deoval,viszont valószínűleg nyárra kevés lenne. Még nem tudom,hogy maradok-e nála, minden esetre komolyabb panaszom nem lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.