Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

melir

2016. augusztus 10.

Sajnos hirtelen elhatározásból ezt vettem meg, amikor elfogyott az előző arclemosóm, és nem olvastam el az itteni értékeléseket előtte.
Nekem is csalódás. Az tény, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet, de nem túl jól tisztít. A sminkkel nehezen küzd meg, utána még át kell törölnöm egy másik tonikkal is az arcom.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Biztosan nem veszem újra.

Diu

2016. augusztus 8.

Lassan egy éve megvan, ő az első micellás vizem. Előtte Avonos arclemosó tejet használtam, amit utáltam. Jobban leszedi a sminket mint az, de ha komolyabb sminkréteg van az arcomon akkor azzal nem bánik el maradéktalanul. Használata után egy ideig ragacsos marad az arcom, ezért rendszerint utána felszoktam tenni egy arctisztító maszkot. :) Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Enne

2016. július 16.

Nekem nem vált be. Olajos utóérzetet hagy a bőrömön, és mindenképp le kell mosnom vízzel, de utána sem az igazi. Pedig érzékeny bőröm van és kellene rá szereznem valami olyat, ami lehetőleg minél kevesebb összetevőt és minél kevesebb káros anyagot tartalmaz. De ez nem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

bianka0210

2016. július 6.

Nem igazán vált be. Az alapozót könnyen letudtam vele mosni, de a szempillaspirállal már nem bírkózik meg olyan könnyen, a bőrömet pedig szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

ftmea13

2016. június 28.

Szemre nem vált be, arcomról ugyan levitte az alapozót, de én inkább csak pirosabbnak láttam tőle az arcom, egyáltalán nem segített rajta. Sajnos a Nivea mai napig nem tud lenyűgözni a micellás vizek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

PappPetra

2016. június 23.

nagyon jó termék....kitűnö a mindennapos használatra, és nem hagy ragacsos érzetet arctisztitás után....viszont sminkemosásra nállam annyira nem vállt be mert nagyon sokáig kell dörzsöljem hogy lejöjjön a tusvonalam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Orsee

2016. június 19.

Én pár hete vettem először ilyet és sajnos nem vált be. "Grízes" lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

szanii

2016. június 12.

Első micellás vizem. Glamour napokkor vettem meg kuponnal, úgy voltam vele hogy milyen jó lesz, már több mint a fele elfogyott és úgy gondolom csoda terméknek nem mondható, ám a szememről a sminket szépen eltávolítja, és az arcomat is tisztítja. 2-3 vatta kell ehhez a folyamathoz.
Újra nem veszem, kipróbálok egy másikat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Újra nem veszem, kipróbálok egy másikat.

citronella

2016. június 8.

Kettes csomagban vettem meg,abban a hitben,hogy nagyon jó üzletet csináltam. Hát sajnos nekem nem vált be,a szemsminkkel egyáltalán nem birkózik meg sajnos. Az arcom tisztítására elhasználom,de maradok inkább a Garniernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Kingucii

2016. május 27.

1299 Ft áráért járt 2 db micellás víz a Müllerben, el is hoztam. 200 ml-es ,de így a 2 szerintem sokáig elég lesz. Sokkal jobb, mint a Garnier micellás vize. Jobban lehozza a sminket, nem érzem azt,mintha lenne rajtam valami,mint a Garniernél. Kíméletesen tisztít, nem irritál,kevesebb pamacsot használok el vele. (3-at, a Garnier esetében 7-et)

UPDATE: Már több,mint 3 hónapja megvan , és az utóbbi időben el kezdett feszülni tőle a bőröm. Sensitivet használok, de szárítja a bőröm.
A sminket továbbra is leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

A sminket továbbra is leszedni.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.