Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Percoon

2016. augusztus 29.

Nem lett kedvenc, sminket nem szedi le rendesen, és a szemem is irritálja.

Update
Reggeli használat után, egy-két vörös kiütés jelent meg az arcomon, és gyanús, hogy ez okozta, amúgy nem túlságosan érzékeny a bőröm, ez pedig direkt érzékeny bőrre van, úgyhogy számomra kicsit érthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Nem lett kedvenc, sminket nem szedi le rendesen, és a szemem is irritálja.

Update

MakeupMilla

2016. augusztus 26.

Mivel imádom a Nivea termékeit, gondoltam kipróbálom. Megbántam, hogy megvettem, mert nem hozza le a sminket, hiába dörzsölöm, és sajnos csípi is a szememet, a bőröm meg ragad utána. Maradok a Garnier micellás vizénél, az százszor jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

VikeszLili

2016. augusztus 25.

En ezt meg akkor vettem amikor harmas pakkban lehetett venni. Az alapozot jol leszedi de a szemsminket mar nem. Irritalja a borom es ragacsos erzetet hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

KarolinaLina

2016. augusztus 13.

Nagyon nem! A szemsminkkel nehezen birkózik meg és irritál. Feszül, húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

melir

2016. augusztus 10.

Sajnos hirtelen elhatározásból ezt vettem meg, amikor elfogyott az előző arclemosóm, és nem olvastam el az itteni értékeléseket előtte.
Nekem is csalódás. Az tény, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet, de nem túl jól tisztít. A sminkkel nehezen küzd meg, utána még át kell törölnöm egy másik tonikkal is az arcom.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Biztosan nem veszem újra.

Diu

2016. augusztus 8.

Lassan egy éve megvan, ő az első micellás vizem. Előtte Avonos arclemosó tejet használtam, amit utáltam. Jobban leszedi a sminket mint az, de ha komolyabb sminkréteg van az arcomon akkor azzal nem bánik el maradéktalanul. Használata után egy ideig ragacsos marad az arcom, ezért rendszerint utána felszoktam tenni egy arctisztító maszkot. :) Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Enne

2016. július 16.

Nekem nem vált be. Olajos utóérzetet hagy a bőrömön, és mindenképp le kell mosnom vízzel, de utána sem az igazi. Pedig érzékeny bőröm van és kellene rá szereznem valami olyat, ami lehetőleg minél kevesebb összetevőt és minél kevesebb káros anyagot tartalmaz. De ez nem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

bianka0210

2016. július 6.

Nem igazán vált be. Az alapozót könnyen letudtam vele mosni, de a szempillaspirállal már nem bírkózik meg olyan könnyen, a bőrömet pedig szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

ftmea13

2016. június 28.

Szemre nem vált be, arcomról ugyan levitte az alapozót, de én inkább csak pirosabbnak láttam tőle az arcom, egyáltalán nem segített rajta. Sajnos a Nivea mai napig nem tud lenyűgözni a micellás vizek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

PappPetra

2016. június 23.

nagyon jó termék....kitűnö a mindennapos használatra, és nem hagy ragacsos érzetet arctisztitás után....viszont sminkemosásra nállam annyira nem vállt be mert nagyon sokáig kell dörzsöljem hogy lejöjjön a tusvonalam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.