Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

vivko89

2018. február 23.

Ár -érték arány nem rossz. Viszont használata után olyan mintha egy fény réteg keletkezne az arcomon. Illata nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

vanesszam

2018. február 21.

Garnierről tértem át erre, legalábbis rövid időre, mert nekem ez a márka sajnos nem nyújtotta a kívánt hatást. Tovább kell mosogatni, hogy a pillákról is leszedje a sminket maradéktalanul.
Nem rossz termék és nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem rossz termék és nem csípi a szemem.

mzsuzs91

2018. február 18.

Ez az egyetlen sminklemosó, amit használok mióta rátaláltam. Glamour napokon szoktam megvenni a dupla csomagot féláron 900.- Ft körül és bőven kitart a következő Glamour napig. Szempillaspirált és tust használok általában, azokat gond nélkül leszedi. Minden arclemosótól pattanásos lesz a bőröm, de ettől nem pattogok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

carolinett33

2018. január 30.

működik, hosszú távú kárt nem okoz, de nekem csípi a szemem körül a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

működik, hosszú távú kárt nem okoz, de nekem csípi a szemem körül a bőrt

foltanyicintia

2018. január 23.

Nálam ez a Nr.1. micellás víz. Gyakran elkalandozok és kipróbálok valami mást, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon finom az illata és egy törléssel leszedi a sminkmaradékokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

renike517

2018. január 23.

Végre egy arctisztító ami nincs tele mesterséges anyagokkal!Imádom!Szépen felszívódik.Mintha vízzel töröltem volna át a bőröm!

SzL

2017. december 29.

Nem annyira nagy kedvencem ez a termék. Nekem nem annyira tökéletesen hozza le a sminket, a szememnél is nehezebben hozza le a tust/szempillaspirált és mintha egy icipicit irritálta volna a szemem. Elhasználgatom, főleg a sminkelés közbeni hibáknál ez gyors sos termék amivel kijavítom, korrigálom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Csillaaw

2017. december 18.

Az első micellás víz, amit próbáltam. A sminket többé-kevésbé leszedi, de az arcomon pattanásokat és mitesszereket okozott. 50%-os kedvezménnyel szereztem be (egyszerre kettőt, mert olyan jó ötletnek tűnt), de még így sem érte meg igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

fdorottya

2017. december 4.

Nivea az egyetlen termékcsalád amiből semmi sem jó. Nekem legalábbis. Ahogy az arckrém se, a testápoló se, se a tusfürdő, se ez. Pattanásokat, mitteszereket, irritációt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

szlilly

2017. december 4.

Nekem ez termék nagyon nem vált be. Többször adtam neki esélyt, de nem... nem viszi le a sminket (pedig nem használok ipari mennyiségben), a szempillaspirálomat csak művészi módon szétkeni az arcomon. Halloween-is elmosott smink készítéséhez ajánlom, arra tökéletes :D ,de ha rendesen sminkeltávolításra szeretnéd használni, akkor véleményem szerint ez a termék nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.