Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

nandy.25

2017. október 28.

Voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam más micellás vizet is, hátha jobb, mint ez. De nem jobb :) Nem szárít egyáltalán !!!! A sminket eltávolítja!!!! Nem csíp!!!! Jó a flakon fogása , kézreáll :) Legközelebb csak ezt veszem meg !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Shauna

2017. október 15.

A sminket szépen leszedi, az illata kellemes, de mivel nekem elég problémás az arcbőröm, ezért egy másik arctisztítót is kell használnom vele egy időben, hogy tisztának érezzem a bőröm. Illetve nekem néha csípi a szemem, de az inkább abból adódik, hogy sokat rakok belőle a vattapamacsra... :D
Ha elfogy, akkor nem hiszem, hogy újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Ha elfogy, akkor nem hiszem, hogy újra meg fogom vásárolni.

salibea

2017. október 2.

Az illata nagyon tetszett, a sminket is lehozta szépen és látható volt, hogy a maradék szennyeződéseket is eltávolította az arcomról fürdés után. Sajnos apró pattanások jelentek meg a bőrömön tőle, így meg kellett válnunk egymástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

zsofi9435

2017. szeptember 16.

Kb egy éve használtam, már nem is emlékszem, hogy elfogyasztottam-e, vagy odaadtam anyának. Egyáltalán nem szerettem, a szemem csípte, és csak nagy nehezen hozta le a sminkem. (Ami egy kis BB és szempillaspirál volt akkoriban) Lehet egy második lemosónak jó lenne, de én nem bíznék rá semmit. Csak szétmaszatolt mindent. Inkább a Garnier

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Marietta1977

2017. szeptember 12.

Nem sminklemosáshoz használom hanem az olajos lemosás után, vagy akár csak úgy napközben, hogyha érzem hogy a bőröm koszos. Nem csípi a szemem, teljesen meg vagyok vele elégedve, újra is vettem, mert a bőröm teljesen jól reagált rá.
Nekem vízhiányos, érzékeny a bőröm és kicsit féltem milyen lesz a reakció, de nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

stofareni

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem! Nem szárítja a bőröm és tökéletesen le tisztítja. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

snowyfairy

2017. augusztus 10.

Kevés sminket viselek, így azt maradéktalanul leszedi. Amikor nem sminkelek, akkor is áttörlöm az arcomat vele. Jól hidratál és nem hagy ragacsosságot. Mivel érzékeny a bőröm, fontos, hogy mit használok. De ennek az arctisztítónak nincsen semmi rossz hatása (pirosság, húzódás, pattanás stb.) a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

poplacsek

2017. július 31.

Kellemes illat, sminkeltávolítása megfelelő. Viszont a bőröm nem igazán tolerálja. Egyre több kis pattanás jön ki, mikor használom. :(
Jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Jól hidratál.

RyahOneY

2017. július 21.

Az első micellás víz, amit próbáltam. :) 1-2 hónapja épp a Rossmann akciós újságját nézegettem, amikor észrevettem, hogy most akciósan kapható, úgyhogy (mivel már amúgy is fogytán volt a sminklemosóm) be is szereztem belőle egy 400 ml-s kiszereléssel. Mivel nem tudhattam, hogyan reagál majd a bőröm a micellás vízre, így inkább ezt a "sensitive" változatot választottam. Nem bántam meg azóta sem, semmiféle irritációt nem okozott, a sminket pedig szépen leszedi. :) (Tény, hogy nem szoktam felkenni egy komplett vakolatot magamra, de pl. a kicsit "agresszívebb" szempillaspirál se fog ki rajta, nem mázolja el a bőrön, tökéletes sminklemosóként funkcionál.) A pórusokból is szépen kiszedi a szennyeződéseket, én teljesen elégedett vagyok vele, mindenképpen újra fogom vásárolni, ha ez elfogy. :) (Bár, 400 ml nekem jó ideig elég lesz. Igaz, nem minden nap használom, de eddig elég kevés fogyott még belőle.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

fdori

2017. július 18.

Én nem vagyok vele elégedett, alig várom, hogy elfogyjon és inkább a Garniert veszem újra, nekem az tökéletes volt, csak azért nem vettem azt újra, mert gondoltam mégiscsak a nivea...de tévedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.