Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

fdori

2017. július 18.

Én nem vagyok vele elégedett, alig várom, hogy elfogyjon és inkább a Garniert veszem újra, nekem az tökéletes volt, csak azért nem vettem azt újra, mert gondoltam mégiscsak a nivea...de tévedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Fruzsi

2017. július 11.

Nem rossz micellás víz, hozza azt a szintet mint a többi drogériás, az ára és az összetevői is rendben vannak. Sminket nem ezzel szoktam lemosni, de arra is tökéletesen megfelelt, mikor kipróbáltam. Pattanásokat, mitesszereket nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Pappetra99

2017. július 9.

Kedvenc micellás vizem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Kedvenc micellás vizem.

Craftastic

2017. július 7.

Nem vagyok túl elégedett vele, a baleás szebben leszedi a sminket. Szemsminkemet nem tudja maradéktalanul eltávolítani, pedig nem vízálló spirált használok, sem vastag fekete tusvonalat nem húzok, hanem egy szimpla avonos krémes szemkontúr ceruzát barna színben, tehát nincs nehéz dolga szerintem.. Csak a szemre 6 elhasznált vattakorong után, még mindig pandamaci effektus van. Lehet be kell vetnem egy olajos lemosót is első lépésként, és csak utána jöhet ez. Elhasználom, de nem ezt fogom választani következőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

FKingu

2017. június 18.

Elég nehezen távolítja el a smineket, pl a Garnierhez képest, de arcra jobban szeretem használni, nem hagy ragacsos érzetet, viszonyt már egy kis szempillaspirállal is nehezen bírkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

kplivi

2017. június 18.

Elég nehezen távolítja el a sminket. Az illata semleges, nem irritáló. Nem kedvenc, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

borntobe

2017. június 16.

Nekem ez egy semleges, kozepes termek. A szemsminket tussal, spirallal egyutt leszedi, de az alapozoval nem bir el peldaul, mintha a zsirosabb termekeket nem tudna leszedni. El fogom hasznalgatni, de nem veszem ujra. Szerencsere engem nem irrital, a szememet se csipi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

ivanbogi

2017. június 14.

Alapból nagyon szeretem a Nivea termékeit, de ez a micellás víz sajnos nem jött be! Nagyon nehezen szedi le a sminket, a vízálló spirállal szabályosan harcot vív, és mindig ő szenved vereséget!! Ha belemegy szemembe nagyon csípi, irritál egy ideig. Sajnos nem :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

cintibuborek

2017. június 6.

Szörnyű, nem szedi le sminket teljesen és irritálja a szememet is, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

AAdriiiii

2017. május 30.

Számomra ez a micellás víz alulról is alig üti meg a közepeset. DM féláras akcióban vettem meg a nagyobb, 400ml-es kiszerelést belőle, aminek mostanra a felét elhasználtam, így releváns következtetéseket tudok levonni. Az én kombinált bőrömre ez a micellás víz szörnyű! Úgy szárítja, húzza és irritálja a bőröm, mint ha valami direkt pattanásos bőrre való, alkoholos, szárító cuccot kennék magamra. Nálam pont az ellenkezőjét váltja ki annak, amit ígér. Elképzelhető, hogy érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére és azért a reakció, de én biztosan nem veszem újra, sőt még azzal a fél üveggel sem tudom, hogy mit fogok kezdeni, ami megmaradt. Pubertásoknak és aknéra hajlamos bőrűeknek ajánlom, mert nekik lehet hogy hatásos, de érzékeny bőrűek kerüljék messziről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.