Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

lexyusz

2017. április 13.

Ő volt az első micellás víz, amit életemben kipróbáltam. Így ő adta meg a mércét is a többiekhez. Nem szárította a bőrömet, sminkkel is nagyjából elboldogult, igaz a szempillaspirál nem volt a kedvence, pedig nem is vízállót használok. Azóta már próbáltam másikakat is, de azokhoz képest ezt nem éreztem olyan jónak. Persze, csak ilyet tudnék használni elhasználnám, de van ennél jobb is mondjuk. Ezen kívül még próbáltam 3 másikat, 2 jobb volt mint ez, 1 meg sokkal rosszabb. Illata kellemes, többé- kevésbé tisztának éreztem az arcomat a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

sedeey

2017. március 29.

Nekem nem igazán jön be, a Garnier sima rózsaszín micellás vizéhez képest jóval nehezebben szedi le a sminket (a szempillaspirállal és tussal kifejezetten küzdeni kell, pedig nem is vízállóak). És nekem még csípi is a szemem meg a bőröm. Inkább visszatérek a Garnierhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

viviennoo

2017. március 24.

Nem vált be....Tartósabb sminket szinte nem is szedi le. Letörölgettem vele a sminkem, majd utána mikor tonikkal áttöröltem az arcom, meglepődtem, hogy tiszta alapozó a vattakorong :/ A szememet meg már szinte sikálom, hogy lejöjjön.. :D De azért a garnier micellás vizeknél talán egy fokkal jobb... Ettől legalább nem ragadok, nem leszek pattanásos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

domcsismiracle

2017. március 18.

Nálam működik! Egy Avonos micellás víz után kezdtem el ezt használni és érezhető volt a különbség. Az első használatkor úgy éreztem, hogy nagyon durván szívja be a bőröm, soha nem éreztem ilyennek az arcomat, hogy valaminek ennyire "örül". Nálam leszed minden sminket dörzsölésmentesen, aminek örülök, mert azt az érzékeny bőröm biztosan nem bírná elviselni. Igaz nem hordok túl sok sminket, de a vízálló szemhéjtusomat gond nélkül lehozta, szóval én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

danna113

2017. március 16.

Eddig Bioderma, Garnier és L'Oréal micellás vizeket próbáltam és azok nagyon beváltak, így gondoltam nem lőhetnek mellé ezzel sem. Szép álom volt, ugyanis nem tisztít jól. Normál esetben azt várja az ember, hogy a sminkje a vatta korongra vándoroljon, viszont ez inkább csak maszatol és miután az ember mindent szétkent az arcán elkezdheti ledörzsölni, hogy lejöjjön. Utoljára ilyen vörös szemkörnyéket csak rosszabb minőségű sminklemosó kendőkkel tudtam produkálni. Sajnos főleg a szem sminkel nem jön ki jól, pedig az lenne a legfontosabb, hogy onnan gyengéden tudja leszedni.A másik, amit szintén nem szeretek benne, hogy iszonyatosan csípi a szemet, ha belemegy, ami persze szinte elkerülhetetlen. Nem fogom kidobni, ha már megvettem de újra biztos nem fogom ezt választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Eszterdobronte1992

2017. március 8.

Nekem nagyon bejött, a három fajta közül a mandula olajos a legjobb az én bőrömnek. Nagyon jól hidratál, szépen tisztít. Végre nem húzódik ...a smink leszedést még nem próbáltam vele, de majd úgy is kipróbálom. A dm applikációval féláron van most a 400 ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Zember

2017. március 5.

Hát lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én csalódtam ebben a termékben. Sok lemosót, micellás arctisztítót kipróbáltam már az évek során ( az olcsótól a közepes kategóriákon át a drágábbig) és nekem ez volt talán a legrosszabb élményem. Pedig szeretem a Nivea termékeit és direkt az érzékeny bőrűeknek valót választottam.
Nagyon nehezen távolította el a sminket, azt is csak úgy ahogy... Ami a legrosszabb volt, hogy csípte a szemem, és minden egyes alkalommal vörös lett az arcom tőle, igazán kellemetlen érzés volt. Nem tudom mi válthatta ki, soha nem volt még ilyen tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

leticiag

2017. március 3.

Szerintem a micellás vizek alja. Számos terméket kipróbáltam már, amiről itt a krémmánián 80%-ban rosszat olvastam, de még azok is felülmúlták ezt. Nem szedi le a sminket, csak mozgatja az arcomon, így a végeredmény még rosszabb lesz. Sokkal jobban megéri egy dm márkás névtelen termék, mint ezért ennyi pénzt kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Kedy

2017. február 26.

Nálam tökéletesen bevált, leszedi a sminket, nem szárítja, nem irritálja a bőröm-szemem. Az ára picit sok, de gyakran szokták akciózni itt-ott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

laczeva

2017. február 21.

Most vagy ez vagy a másik micellás volt meg, de szuperül bevált! Most Garnier van, az borzalom :( Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.