Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

CeCeDrake

2017. február 12.

Látszólag leszedi a sminket. Látszólag. Smink idézőjel, CC krém.
4-5 vattakorongot használtam el, majd jött a teszt. Arctisztítás arctisztító kefével. A fehér kefén is látszódott még a CC krém maradványa, ahogy a Balea med habja is színes volt.
Nálam megbukott. A szemem is égeti.
Jó lesz szivacsot mosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Látszólag leszedi a sminket. Látszólag. Smink idézőjel, CC krém.
Nálam megbukott. A szemem is égeti.
Jó lesz szivacsot mosni...

Kinga12

2017. február 12.

Nagyon jó :) egyáltalán nem csíp,nagyon jól leszedi a sminket,az arcom is sokkal szebb lett tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Katie

2017. január 29.

Már ott kapott egy pontot, hogy kinyitottam, és nem éreztem semmi szagot. Nem szeretem a túlszagosított termékeket. Nem ragacsos, teljesen vizes az állaga, ami szintén egy jó pont. A sminket szépen leszedi, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dorka1995

2017. január 11.

Mindig csak szemezgettem a micellás arctisztítókkal, végül erre a termékre esett a választásom. Nagyon tetszik, az én érzékeny száraz bőrömre nagyon jó! Sminklemosas es arclemosás után szoktam használni, nagyon szeretem, a maradék sminket simán leszedi. Egyáltalán nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Maja1380

2017. január 10.

Első micellás vizem és hát le vagyok döbbenve mennyire szép lett tőle az arcom, azon túl hogy jól tisztit még a pórusaim is kisebbek lettek.:)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

diafazekas

2017. január 9.

Imádom, nem gondoltam volna, hogy a rózsaszín Garniernél jobban fogom szeretni, de mégis! :) Azért az is sokat számít hogy milyen vattakoronggal használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

SvercsokBetti

2017. január 4.

Első micellás víz, amit valaha használtam, mást is kipróbáltam már azóta, de azok után is meg vagyok elégedve vele. Akcióban vettük, ha jól emlékszem kettő volt egy áráért, így megérte, de teljes áron szerintem picit drága. Viszont nem mondanám annyival jobbnak, mint amennyivel többet kérnek érte az ehhez hasonló micellás vizekkel összehasonlítva (pl. Garnier). Emiatt és az ára miatt jár "csak" a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Gabriella1992

2016. december 27.

Jobban leszedi a szempillaspirált, mint a Garnier micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Jobban leszedi a szempillaspirált, mint a Garnier micellás víz.

Kinyi

2016. december 26.

Nem vagyok egy nagy micellás víz fan, eddig egyik sem tudott igazán meghatni. Ezt amolyan mindennapi "no makeup makeup" eltávolítására használom, erre a célra pedig tökéletes. Nem irritálja a bőröm, nem szárít, és a szemem is jól bírja. Hogy őszinte legyek eléggé sokallom az árát, még szerencse, hogy féláron vettem. Szeretem, de kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

marcsy2

2016. november 9.

A micellás vizek közül a legjobb! Glamour napokon vettem először féláron, azóta nélkülözhetetlen itthon. Érzékeny arcbőröm van, főleg a szemem körüli rész, de ez egyáltalán nem irritál és tényleg nagyon jól lehozza a szempillaspirált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.