Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Zember

2017. március 5.

Hát lehet egyedül maradok a véleményemmel, de én csalódtam ebben a termékben. Sok lemosót, micellás arctisztítót kipróbáltam már az évek során ( az olcsótól a közepes kategóriákon át a drágábbig) és nekem ez volt talán a legrosszabb élményem. Pedig szeretem a Nivea termékeit és direkt az érzékeny bőrűeknek valót választottam.
Nagyon nehezen távolította el a sminket, azt is csak úgy ahogy... Ami a legrosszabb volt, hogy csípte a szemem, és minden egyes alkalommal vörös lett az arcom tőle, igazán kellemetlen érzés volt. Nem tudom mi válthatta ki, soha nem volt még ilyen tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

leticiag

2017. március 3.

Szerintem a micellás vizek alja. Számos terméket kipróbáltam már, amiről itt a krémmánián 80%-ban rosszat olvastam, de még azok is felülmúlták ezt. Nem szedi le a sminket, csak mozgatja az arcomon, így a végeredmény még rosszabb lesz. Sokkal jobban megéri egy dm márkás névtelen termék, mint ezért ennyi pénzt kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Kedy

2017. február 26.

Nálam tökéletesen bevált, leszedi a sminket, nem szárítja, nem irritálja a bőröm-szemem. Az ára picit sok, de gyakran szokták akciózni itt-ott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

laczeva

2017. február 21.

Most vagy ez vagy a másik micellás volt meg, de szuperül bevált! Most Garnier van, az borzalom :( Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

CeCeDrake

2017. február 12.

Látszólag leszedi a sminket. Látszólag. Smink idézőjel, CC krém.
4-5 vattakorongot használtam el, majd jött a teszt. Arctisztítás arctisztító kefével. A fehér kefén is látszódott még a CC krém maradványa, ahogy a Balea med habja is színes volt.
Nálam megbukott. A szemem is égeti.
Jó lesz szivacsot mosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Látszólag leszedi a sminket. Látszólag. Smink idézőjel, CC krém.
Nálam megbukott. A szemem is égeti.
Jó lesz szivacsot mosni...

Kinga12

2017. február 12.

Nagyon jó :) egyáltalán nem csíp,nagyon jól leszedi a sminket,az arcom is sokkal szebb lett tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Katie

2017. január 29.

Már ott kapott egy pontot, hogy kinyitottam, és nem éreztem semmi szagot. Nem szeretem a túlszagosított termékeket. Nem ragacsos, teljesen vizes az állaga, ami szintén egy jó pont. A sminket szépen leszedi, nem csíp, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dorka1995

2017. január 11.

Mindig csak szemezgettem a micellás arctisztítókkal, végül erre a termékre esett a választásom. Nagyon tetszik, az én érzékeny száraz bőrömre nagyon jó! Sminklemosas es arclemosás után szoktam használni, nagyon szeretem, a maradék sminket simán leszedi. Egyáltalán nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Maja1380

2017. január 10.

Első micellás vizem és hát le vagyok döbbenve mennyire szép lett tőle az arcom, azon túl hogy jól tisztit még a pórusaim is kisebbek lettek.:)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

diafazekas

2017. január 9.

Imádom, nem gondoltam volna, hogy a rózsaszín Garniernél jobban fogom szeretni, de mégis! :) Azért az is sokat számít hogy milyen vattakoronggal használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.