Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

SvercsokBetti

2017. január 4.

Első micellás víz, amit valaha használtam, mást is kipróbáltam már azóta, de azok után is meg vagyok elégedve vele. Akcióban vettük, ha jól emlékszem kettő volt egy áráért, így megérte, de teljes áron szerintem picit drága. Viszont nem mondanám annyival jobbnak, mint amennyivel többet kérnek érte az ehhez hasonló micellás vizekkel összehasonlítva (pl. Garnier). Emiatt és az ára miatt jár "csak" a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Gabriella1992

2016. december 27.

Jobban leszedi a szempillaspirált, mint a Garnier micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Jobban leszedi a szempillaspirált, mint a Garnier micellás víz.

Kinyi

2016. december 26.

Nem vagyok egy nagy micellás víz fan, eddig egyik sem tudott igazán meghatni. Ezt amolyan mindennapi "no makeup makeup" eltávolítására használom, erre a célra pedig tökéletes. Nem irritálja a bőröm, nem szárít, és a szemem is jól bírja. Hogy őszinte legyek eléggé sokallom az árát, még szerencse, hogy féláron vettem. Szeretem, de kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

marcsy2

2016. november 9.

A micellás vizek közül a legjobb! Glamour napokon vettem először féláron, azóta nélkülözhetetlen itthon. Érzékeny arcbőröm van, főleg a szemem körüli rész, de ez egyáltalán nem irritál és tényleg nagyon jól lehozza a szempillaspirált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

E909

2016. november 9.

Már legalább egy éve használom a terméket és nagyon elégedett vagyok vele. Lehozza a sminket, nem csípi a bőröm és glamour napokon féláron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Sweetgirl

2016. november 8.

Tökéletesen lehozza a szempillaspirált (mivel mást nem használok), nem habzik és jól tisztít. Nálam abszolút bevált, de nem kell csodákat várni tőle ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Yette

2016. október 31.

Teszi amit tennie kell egyáltalán nem írtál se a bőröm se a szemem de enyhén szárít.
A sminket többségében szépen és gyorsan leszedi de ha vízálló szempitaspirál rakok fel azzal kicsit nehezen bánik el hétköznapokra viszont tökéletes választás.Még az erősebb szemfestéket is maszatolás nélkül leszedi csak az a fránya spirál ne lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

gwren

2016. október 29.

Már több mint 1 éve használom, és nagyon szeretem, biztos, hogy újra is ezt fogom megvenni ha elfogy (Glamour napokon általában van rá 50%-os kupon).
Nem irritálja az érzékeny bőrt, nem leszek tőle piros, és nem is szárít. Naponta használva is egész sokáig elég egy flakon.
Az egyetlen hátránya, hogy a szempillaspirált nem szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Az egyetlen hátránya, hogy a szempillaspirált nem szedi le.

niksss00

2016. október 24.

Mivel szintetikus illatanyag-allergiám van, így sajnos nem használhatok túl sok mindent a bőrömre. Ez az termék viszont számomra tökéletes: nem irritál, nem szárít, és megfelelően lehozza még az erősebb sminket is. Örülök, hogy elérhető áron van, amióta kijött, csak ezt használom, viszont lehet, hogy én "pocsolom" túlzottan, de nekem nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

dfanni

2016. október 21.

Glamour-napok keretén szereztem be, és csak azért esett rá a választásom, mert a Garnier termékek már mind elfogytak.
Pozitívuma, hogy abszolút nem irritálja sem a bőrt, sem a szemet, viszont nekem nem vált be teljesen. Nagyon kell dörzsölni, hogy leszedje a sminket, és már egy kis szemhéjpúderrel is meggyűlik a baja. 3-4 vattakorongot is elhasználok egy-egy smink leszedésénél. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.