Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

E909

2016. november 9.

Már legalább egy éve használom a terméket és nagyon elégedett vagyok vele. Lehozza a sminket, nem csípi a bőröm és glamour napokon féláron hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Sweetgirl

2016. november 8.

Tökéletesen lehozza a szempillaspirált (mivel mást nem használok), nem habzik és jól tisztít. Nálam abszolút bevált, de nem kell csodákat várni tőle ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Yette

2016. október 31.

Teszi amit tennie kell egyáltalán nem írtál se a bőröm se a szemem de enyhén szárít.
A sminket többségében szépen és gyorsan leszedi de ha vízálló szempitaspirál rakok fel azzal kicsit nehezen bánik el hétköznapokra viszont tökéletes választás.Még az erősebb szemfestéket is maszatolás nélkül leszedi csak az a fránya spirál ne lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

gwren

2016. október 29.

Már több mint 1 éve használom, és nagyon szeretem, biztos, hogy újra is ezt fogom megvenni ha elfogy (Glamour napokon általában van rá 50%-os kupon).
Nem irritálja az érzékeny bőrt, nem leszek tőle piros, és nem is szárít. Naponta használva is egész sokáig elég egy flakon.
Az egyetlen hátránya, hogy a szempillaspirált nem szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

Az egyetlen hátránya, hogy a szempillaspirált nem szedi le.

niksss00

2016. október 24.

Mivel szintetikus illatanyag-allergiám van, így sajnos nem használhatok túl sok mindent a bőrömre. Ez az termék viszont számomra tökéletes: nem irritál, nem szárít, és megfelelően lehozza még az erősebb sminket is. Örülök, hogy elérhető áron van, amióta kijött, csak ezt használom, viszont lehet, hogy én "pocsolom" túlzottan, de nekem nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

dfanni

2016. október 21.

Glamour-napok keretén szereztem be, és csak azért esett rá a választásom, mert a Garnier termékek már mind elfogytak.
Pozitívuma, hogy abszolút nem irritálja sem a bőrt, sem a szemet, viszont nekem nem vált be teljesen. Nagyon kell dörzsölni, hogy leszedje a sminket, és már egy kis szemhéjpúderrel is meggyűlik a baja. 3-4 vattakorongot is elhasználok egy-egy smink leszedésénél. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

kjtimi

2016. október 8.

Összetevői elég jók, ezért esett rá a választásom. A sminket is leszedi szépen, jóó természetesen nem úgy mint a reklámban, hogy csak áthúzza a festéken és pikk-pakk le is jött :D nekem ami negatív, hogy ha bele megy a szemembe nagyon csípi és kellemetlen érzést hagy a bőrömön, mintha lenne rajta egy réteg krém, ami sosem akarna felszívódni. A kis pattanás szerű pöttyöket láttam, hogy többen írtátok. Nem tudom, hogy ő volt e a bűnös, leállok vele és megírom :) összességében egy közepes termék, de szerintem egy szimpla smink lemosónál nem tud többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Phivi

2016. október 8.

Nagy csalódás a termék nekem. A sminket nem viszi le könnyen, az illata olyan semmilyen. Van valami gyenge illata, de nem kellemes. Eddig szerettem a nivea termékeket, de ezek után már más szemmel nézek rá. Pozitívat nem tudok mondani róla, nekem nem jött be. Nem ezt várnám egy nivea terméktől, hanem kellemes gyengéd illatot és ha már 3in1, akkor legyen is az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

berniponi

2016. október 8.

Első használatra viszonylag szépen leszedi a sminket (én meg ugye erre vettem:D) A maybellines gél tusommal már kellett szenvedni egy kicsit, ami pedig nagyon nem volt szimpatikus, hogy égető érzést tapasztaltam. Eddig nem nyűgözött le, de hátha:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Ewee

2016. október 6.

Már egy hónapja használom és nagyon megszerettem. Leviszi a vízálló sminket is. Egyedül a Rimmel szempillaspirált maszatolja de nagyon.
Nem lett tőle piros bőröm, nem csípte a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Nem lett tőle piros bőröm, nem csípte a szememet.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.