Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Ewee

2016. október 6.

Már egy hónapja használom és nagyon megszerettem. Leviszi a vízálló sminket is. Egyedül a Rimmel szempillaspirált maszatolja de nagyon.
Nem lett tőle piros bőröm, nem csípte a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Nem lett tőle piros bőröm, nem csípte a szememet.

dadada

2016. szeptember 28.

Piros, égető és viszkető lett tőle a bőröm, úgyhogy kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Piros, égető és viszkető lett tőle a bőröm, úgyhogy kuka :(

AligatorBaby

2016. szeptember 27.

Én eddig másfél hete használom, de meg vagyok vele elégedve. Micellás arclemosónak tökéletes, nincs benne alkohol, nem irritál, kellemes érzetet ad, de ez a 3 az egyben dolog azért sántít mert sminklemosónak nem nagyon mondanám hogy bevált, elég nehezen mondhatni, csak dörzsöléssel viszi le a sminket, és még ígyis pl a vízálló szempillaspirállal meggyűlik a baja. Ennek ellenére 4-est adok, mert nem zsírosítja a bőröm, frissítő hatású, nem szárít, nem hámlaszt, arctonik helyett tökéletes. összetevői elég jók, alkoholmentessége külön még vonzóbbá teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

cintianagy

2016. szeptember 15.

Eddig Garniert használtam, szerintem ez sokkal jobban teszi a dolgát, leszedi a sminket és nem zsírosodik tőle a bőröm. (A szememet csípi ha belemegy, ezért csak 4 csillag)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

chupachups

2016. szeptember 14.

Egyszerűen szörnyű, legalábbis nekem biztosan! :/
Ajándékba kaptam, akkor még örültem neki gondoltam legalább letesztelem, hogy milyen is. Legelső használatnál még tetszett majd egyre rosszabb volt a helyzet. Használat után kb 15-20perc elteltével nagyon zsírosodott a bőröm, rosszabb volt mint tisztítás elött, ha ez nem lett volna még elég, nagyon sok apró pattanás szerű kiütés is jelentkezett.
A terméket velem egyidőben anyukám is kipróbálta neki normál, vízhiányosabb a bőre és sajnos nála is ugyanezek jelentkeztek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Egyszerűen szörnyű, legalábbis nekem biztosan! :/

LathatatlanOzike

2016. szeptember 6.

Február 21.:
A napokban fog elfogyni az első flakonom belőle, de már meg is vettem az utánpótlást. Nagyon megszerettem, leszedi azt, amit le kell szednie, sminket, szennyeződést, mindent. Nem lett szárazabb a bőröm tőle, nem is irritálta, pedig eléggé problémás vagyok ilyen téren. Nekem bevált.

Update:
Elkezdtem nézegetni a véleményeket róla, és megijedtem, hogy mennyire rosszak. :D Pedig én mást sem tudnék használni, csak őt. Egy rossz szavam sem lehet rá, szépen engedelmeskedik mióta rátaláltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Február 21.:

Update:

biroszandii

2016. szeptember 4.

Csípi a szemem :( érdemes kerülni a szemkörnyéket! A garnier-es jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Csípi a szemem :( érdemes kerülni a szemkörnyéket! A garnier-es jobb!

Percoon

2016. augusztus 29.

Nem lett kedvenc, sminket nem szedi le rendesen, és a szemem is irritálja.

Update
Reggeli használat után, egy-két vörös kiütés jelent meg az arcomon, és gyanús, hogy ez okozta, amúgy nem túlságosan érzékeny a bőröm, ez pedig direkt érzékeny bőrre van, úgyhogy számomra kicsit érthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Nem lett kedvenc, sminket nem szedi le rendesen, és a szemem is irritálja.

Update

MakeupMilla

2016. augusztus 26.

Mivel imádom a Nivea termékeit, gondoltam kipróbálom. Megbántam, hogy megvettem, mert nem hozza le a sminket, hiába dörzsölöm, és sajnos csípi is a szememet, a bőröm meg ragad utána. Maradok a Garnier micellás vizénél, az százszor jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

VikeszLili

2016. augusztus 25.

En ezt meg akkor vettem amikor harmas pakkban lehetett venni. Az alapozot jol leszedi de a szemsminket mar nem. Irritalja a borom es ragacsos erzetet hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.