Nivea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 18.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Szépítő eszközök

100% tiszta pamut.Puha és szálmentes.Tökéletesen eltávolítja a sminket.

Kiszerelés: 80 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2019. október 25.

Puha és kifogástalan minőségű vattakorong. Az ára valóban horror, de kuponos napokon, féláron, szoktam venni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 25.

zsoxcore

2018. július 4.

A Nivea micellás arctisztítóhoz volt csomagolva egy 30 db-os minta. Kissé vastag volt, picit sok terméket szívott magába. Nálam még mindig a DM saját márkás vattakorong a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

eperturmix

2017. június 23.

Soha nem vettem volna meg,ha nem visz rá a kényszer,de nem hogy a kedvenc fajtám,semmilyen más nem volt épp a boltban,nekem meg kellett.
1. Az ára nevetséges,nem hiába a polcokon teli van tömve,a másik fajták meg elkapkodva,jó lesz a magyar asszonynak a negyed annyiba kerülő is,és ez így van rendjén.
2.Személyes kedvencem a bella,kb fele az ára,mégis a kiszerelése majdnem a kétszerese.Azóta is gondolok rá,hogy ezen az áron,lehetne 2*140es bellám..
3.Valóban puha,és vastag,talán ezzel a jó minőség van előadva,de azért ezzel is vannak problémák,nem varrt a széle,könnyebben szétmállik,és azáltal,hogy vastag csak felszív rengeteg krémet,tonikot,akármit.
Úgyhogy én magamtól soha nem fogok újabbat venni,számomra ez pazarlás.A pazarlós vágyaimat meg nem egy nyomoronc vattán szeretném kiélni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

tellmeastory95

2016. március 29.

Szeretem, mert nem jön szét, nincsenek rajta érdes minták, amik karistolják a bőrömet, viszont az ára kissé durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

kismadár

2016. március 2.

Évekig csak ezt a vattakorongot használtam. Nem volt rossz, nem mállott szét, nem szöszölt, kellően puha is volt, viszont a márkát nagyon csúnyán meg kell fizetni.. Közel 1000 forint 80 db vatta korongért... rablás. Hosszú évek után, az ára miatt váltottam le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

CrazyKid

2015. október 18.

Szerintem nagyon rossz, dörzsöl, de a legrosszabb, hogy felszívja az egész tonikot, így pocséklás az egész. Még jó, hogy csak dm-es ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Madi

2015. szeptember 12.

Itt a márkát fizetjük. Ugyan minden stimmel; pihepuha, szálmentes és jól leszedi a sminket, valamint amit ráöntünk kellően beszívja, nem teljesen, de nem is folyik szanaszét, nem éri meg az árát. A Lilibe ugyanezt tudja nem egészen 400 forintért. Ha lett volna a Rossmannban, azt veszem, de nem volt és nagyon kellett a pamacs, így vettem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.