Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Fényvédők

A pumpás spray formula átlátszó textúrája gyorsan felszívódik és nem ragad. UVA/UVB szűrőt tartalmaz.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Gretoo

2018. május 12.

Nagyon jól véd a leégéstől, nagyon durván látszik az a vonal ahol még elértem a hátam és ahol nem. Ahol elértem ott csak szépen barnult a hátam, a többi részen éktelen vörös az egész bőröm. Legközelebb kérek segítséget..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

rosa.love

2014. augusztus 8.

Véd a naptól,de a barnulástól is...so-so. Biztos van jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Véd a naptól,de a barnulástól is...so-so. Biztos van jobb.

timity

2013. május 6.

Nagyon jó illata van. Tipikus naptejes, nyár illat! :) 15-ös fényvédőm volt, és a pumpás kivitelét nagyon szerettem. A faktorszáma nagyon kevés volt a fehér bőrömnek, bár ez nem a naptej hibája. Valóban hamar felszívódik, de szerintem sokkal gyorsabban fogy, mint a krém verzió. Kicsit drágának találom, szinte mindig előbb használom el, mint ahogy lejárna. Na a krémes verziónál ez fordítva van, az gazdaságosabb, és nagyobb védelmet is nyújt. (volt krémesben is 15-ös, de mégis jobban véd a leégéstől).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.