Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

MargitSchwarz

2018. augusztus 25.

Nekem ez valahogy nem jött be. Túl zsírosnak éreztem. A sminket leszedte, de mintha beolajoztam volna a szememet. Most a Bebe szemfestéklemosóját használom, ugyanilyen kétfázisú, és nem érzem ennyire nehéznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

biancatasnadi

2017. február 8.

még a legbombabiztosabb szemsminket is könnyedén leszedi. viszont nem szeretem hogy olajos :D de ez nem a termék hibája,
tudtam mit veszek, csak ez birkózik meg ilyen mértékben a szemsminkjeimmel. Utána átmegyek rajta micellás vízzel, és tökéletesen tiszta a végeredmény, és olajos sem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

mrs.imperator

2016. szeptember 24.

Potom árra leakciózva vettem meg egy boltban, én az egész arcomra használom sminklemosóként. Annyira nem jött be az olajos állag, maradok inkább a micellás víznél, de egyébként nagyon jól tisztít és semmi baj nincs vele, csak személyesen nekem az olaj annyira nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

fanni1226

2016. március 19.

Mindig lecsekkolom a megvenni kívánt terméket KM-en, de ezzel nem tettem, és milyen rosszul jártam :( Nagyon megijedtem amikor láttam a negatív véleményeket, és félve próbáltam ki... de nekem semmi bajom nincs vele!:) Szépen leszedte a szemfestéket, nem is csípett, és az olajos érzet is eltűnt pár perc alatt. Megnéztem, rá van írva a flakonra hogy "új külső, új formula", lehet hogy ezért?!:) Mindenesetre több használat után visszajövök még update-olni!

UPDATE: megmindig jol teljesit, de eszrevettem, hogy az en szemem is csipi amikor nem razom fel rendesen, lehet, hogy a tobbieknel is ez volt a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

evelyne30

2016. március 8.

A rendes spirált sem szedi le, nemhogy a vízállót!!! Totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

A rendes spirált sem szedi le, nemhogy a vízállót!!! Totális pénzkidobás!

csizi

2016. február 23.

Szerintem rosszabb mint a sima társa, bár az is egy csillagot kapott csak tőlem. Nem tudom hogy csinálják akik le tudják mosni vele a sminket, nekem csak szétkeni az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

bednem

2015. május 15.

Olajos érzetet hagy, amit nehezen szoktam meg, de hozta a Nivea formát és minőséget illat nélkül. Kézre eső üveg, letisztult forma. Újra nem venném, ezt is kaptam, de 4 csillag belefér. A funkcióját maradéktalanul kitölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

enikova

2015. április 24.

Mínusz két csillag. Borzalmas. Próbáltam összerázva és csak simán kiönteni is, csíp, akármennyit teszek a korongra, nem szedi le teljesen a festéket. Olajréteget hagy maga után, amit még akkor sem tudok teljesen leszedni, ha sminklemosás után megmosom és megtörlöm az arcom. Alig várom, hogy elfogyjon, soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

csildiko60

Korcsoport: >54
2015. február 11.

A sminket leszedi ugyan, de használata után könnyezik a szemem, pedig alaposan áttörlöm még nedves vattakoronggal és le is mosom. Nekem nem vált be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 11.

dotimoti

2014. december 11.

Ahhoz, hogy teljesen leszedje a sminket viszonylag azért sok mennyiség kell, így rettentő gyorsan fogy, át-érték arányban 1200 ft magas ár ahhoz képest, hogy milyen sűrűn kellene megvenni. A másik, hogy irritálóan olajos érzetet hagy maga után, ami zavaró.Az összerázogatása is macerás, nem is elegyedik könnyedén. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Hidratálók: Cyclomethicone