Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 21.

Kategória:   Egyéb

Tökéletes sminkeltávolítás, puha és bolyhmentes vattakorongokkal, 100%-os, tiszta gyapjúból.

LilyS

2019. augusztus 12.

Nagy csalódás, főleg ilyen áron. Nem tud annyit, mint a fele annyiba kerülő sajátmarkás termékek, igaz nem jön szét de nincs nagyon precízen lezárva a vége. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

sztike

2019. április 28.

Jónak jó, de nem annyira, hogy ilyen ára legyen. Nekem se vált szét, nem hagyott szálakat az arcomon, jól magába szívja a lemosókat és elég vastag is, viszont nekem a Cleanic vattakorongját nem üti ki a nyeregből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Lilium

2019. február 22.

Már évek óta ezt használom és eddig nem találkoztam jobbal! Nekem nem szokott szétválni, pedig megszámlálhatatlan mennyiségű csomagot használtam már el.. Nem karcol, messze ez a legpuhább és legkíméletesebb vattakorong! Nem hiszem, hogy a szerelmünk bármikor is megszakadna. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Boriskajuliska

2019. január 7.

Sok-sok karcoló vattakorong vásárlás után újra vettem és milyen jól tettem. Nem emlékszem hogy a korábban vásárolt változaton szerepelt-e az EXTRA SOFT felirat, de ezen ott van és valóban! Puha vastag, kellemes a használata, teszi a dolgát. Amiért nem 5*, hogy a széle kevésbbé lezárt mint a társaié de ez sem tragédia. Többen a szemére vetik a túlárazást, de a havi budget-et figyelembe véve a többlet kiadás elenyésző, pár száz forintért nem fogom szétkaristolni az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Erina

2018. december 18.

Az Adventi kalendáriumban volt egy 30db-os kiszerelés. Hát engem abszolút meggyőzött. A párszáz forintos vékonyka társaihoz képest ez maga a tökéj. Sokkal vastagabb, puhább, szépen leszedi a sminket, nem szakad, nem szöszöl. Lehet, hogy drágább, de biztosan újra veszem, és ha az is ugyan ilyen minőségű lesz, akkor maradok ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

sailorluna

2018. augusztus 10.

a kedvenc, és sokkal olcsóbb korongomhoz képest jobban szétjön. egyébként nem olyan rossz, de olyan szinten túl van árazva, hogy az már szinte felháborító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lilibeck

2016. december 23.

Eddig az összes korong kettévált. Borzalmas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Eddig az összes korong kettévált. Borzalmas

Vajdus23

2015. május 2.

Sokkal vastagabb és jobb minőségű, mint az eddig próbált korongok. Abszolút meg vagyok vele elégedve, de az árát nagyon magasnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

jud678

2014. szeptember 15.

szerintem ez a vatta túl vékony és igencsak túlárazott termék a többihez képest.
van vatta és vatta között is különbség, van amelyik szinte azonnal szétfoszlik, vagy könnyen szétázik, van amelyik szinte "érdes", stb. és ez attól, mert nivea, nem tud többet. amúgy 2-3ast adnék neki, mert annyira nem rossz persze, de nem érdemes ezt megvenni, van sokkal olcsóbb és gazdaságosabb is.
[ajánlom minden KM-esnek, hogy látogasson el az egyik penny élelmiszerboltba és próbálja ki a today sminkvattát. szuper! 120 db max 250 ft-ért, kedvencem.]

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 15.

szzh01

2014. augusztus 25.

Horror áron nem nyújt semmi extrát, nagyon rossz ár-érték arány. Sem nem puhább az átlagosnál, sem nem tartósabb, mállik. Sok vattakorongot próbáltam már, de a legjobban a Tesco Value-s 100% pamut vattakorong vált be bagatell áron, a Niveás ár töredékéért (kb. 1/3-a az ára annak ehhez képest). Teljesen felesleges pénzkidobásnak tartom, csak a márkanevet fizettetik meg a vásárlóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 25.