Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dorqaap

2021. szeptember 12.

Seborrheás fejbőröm van, és ez a sampon kordában tudja tartani. Heti kétszer ezt használom, mellé hajbalzsam kell. Nekem könnyen felhabzik, az illata viszont rajtamarad a hajamon, míg meg nem szárad. Akinek ez nem jön be, más hatóanyag tartalmút kell néznie, nekem a ketoconazole bejön, más nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

KiraRokocza

2021. augusztus 26.

Nem habzik, ezért nagyon sokat kell egyszerre nyomni belole. Valamint szörnyen kiszaritja a hajam, kell utána hajpakolas. De a korpát lemossa és kitolja egy nappal a hajmosást. 4-5. Csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Torpece

2021. augusztus 19.

Tudatos bőrápolók csoportjában olvastam, hogy arcra is használható mint egy pakolás. Kipróbáltam, de nemcsak arcra, hanem a régóta kínzó viszketésre, ami a bőrhajlatokban volt rajtam elég régóta. Csoda történt! Mindenféle viszketés megszűnt, sem az arcom nem viszket, sem a test szerte tapasztalt viszketést nem érzem már. Az arcomra úgy használtam, hogy vízzel felhabosítottam és hagytam néhány percig, majd alaposan lemostam. Egyéb helyekre tusfürdőbe tettem egy keveset és picit tovább hagytam magamon majd alaposan lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Zanna2

2021. augusztus 2.

Rengeteget segített teljesen elmulasztotta a problémát. Már az első használat után tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Ancsa97

2021. július 26.

Nekem nem a korpásodással volt bajom, hanem annyira viszketett a fejbőröm hogy szó szerint sebesre vakartam és mikor meglátta a fodrász hogy hogy néz ki akkor ajánlotta ezt a sampont. Első használat után elmulasztotta a viszketést és én nem vettem észre hogy gyorsabban zsírosodna a hajam tőle szóval nekem 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 26.

d.anett89

2021. július 26.

Anno xy évvel ezelőtt nagyon bejött,sokat segített a korpás hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Anno xy évvel ezelőtt nagyon bejött,sokat segített a korpás hajamon.

eperjeske

Korcsoport: >54
2021. július 26.

Az előző véleményt olvasva jutott eszembe, hogy évekkel ezelőtt nekem is volt korpásodás-problémám és nekem is ezt a sampont ajánlották. Hogy a korpára milyen hatással volt, lett volna, nem tudom, mert olyan iszonyatosan zsírossá tette már két használat után a hajamat, hogy kidobtam a cuccot. Valahogy aztán megoldódott a probléma, de azóta már tudom, hogy azt is figyelembe kell venni a kezelésnél, hogy száraz vagy zsíros korpásodáunk van-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 26.

Regi1

2021. július 26.

A fodrászom ajánlására vettem meg ezt a terméket. Zsíros korpás volt a fejem, ami le volt tapadva a fejbőrömre. Már mikor kinyitottam megcsapott a szaga, egyszerűen büdös. A nagyobb gond, hogy megmarad mosás után a hajamba. Így mindig használok utánna balzsamot, hogy elnyomja a szagot és persze szárítás miatt is. A habzással nem volt gond. Csak a korpán nem segített. Azaz maradt, ahol volt. A borsos ára ellenére vettem még egy flakonnal. Új felhasználást próbáltam ki. Besamponoztam a fejem, majd törölközőbe csavarva hagytam és vártam fél órát. Elég körülményes volt a hajmosás, de még így se volt változás. Ami van még a flakonba elhasználom, csak fejbőrre, de újra biztos nem veszem. Az csak hab a tortán, hogy előhozza az ekcémát a kezemen, így csak gumikesztyűbe tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

juditkaa70

2021. július 23.

Legjobb sampon a korpás, seborreás fejbőrre. Nyáron mindig bekorpásodott a fejbőröm, a hosszú és dús hajam miatt. Már az első használatával megszüntette a viszkető, korpás fejbőr problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 23.

marcsuli82

2021. július 23.

Korpásodásra használtam, melyre nagyon hatásos. De azt vettem észre, hogy mindenképpen kúraszerűen kell használni, mert különben megszokja a fejbőr. Ami hátránya még, hogy szárítja a hajat, de ez orvosolható balzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.