Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nairam

2022. augusztus 30.

Update: A nyakamon minden nyáron kijön, egy kör alakú piros folt,ami néha viszket is. Télen eltűnik magától,de egész nyáron ott virít. Canesten,egyebek meg se mozdítja. Mondom ez lehet napgomba, kenek rá Nizoralt, 1 hete kenem, égeti, és durván vörössé teszi a foltjaimat. Azt mondják, napgombára 2 hétig folyamatosan kell kenni. Én végül töményen kentem rá, egész éjjel rajta hagytam a folton. A tömény Nizoral után, durván bevörösödött, pörkösödött a foltom, szinte leégette a Nizoral, kicsit kellemetlen volt, majd egy nagy darabban, 3 nap alatt lehámlott és nyoma sem maradt, és azóta se jött vissza!!! Nem volt kellemes ez a megoldás, de végre megszabadultam tőle.

Sebboreás arcbőrre, ès fejbőrre nekem eddig jó, kètszer alkalmaztam, a viszketès ès a tünetek elmúltak. Biztos lesznek mèg fellángolások, mert ez a betegsèg nem múlik el, csak tünetmentes de, ha kordában tartja, csillapítja a tüneteket már jó! Első használat után azt èreztem, hogy rendesen, igazából megtisztította a fejbőrömet, valahogy fellèlegzett a bőröm. Vízzel higítva is lehet használni, patikus javasolta, ès szigorúan csak fejbőrre, nem az egèsz hajra, mert a hajat szárítja. Az illata nem valami csoda, de nem is akarom, hogy az legyen, elèg, ha a problèmámra gyógyír! A seborrea,ahogy itt olvasom, lassan népbetegség,rohamosan nő a számunk, és brutalisan kevés szer van rá, ami segít eltűntetni, orvosolni ezt a kellemetlen bőrbetegséget. Igazából nincs is rá végleges gyógymód. Kíváncsi lennék,mik azok a hatások amik népbetegséggé tették a seborreát, gyanakszom a csili-vili samponokra is ,mindenféle kencékre is, ki tudja mit kenünk valójában magunkra.... Ki tudja mit eszünk,mit viszünk be a szervezetünkbe.... Valami tuti aktiválja ezt a kórságot....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

fruzsi112

2022. június 10.

Évek óta küzdök viszkető, korpás fejbőrrel. A bőrgyógyász kénes sampont ajánlott ami egy ideig használt is de aztán kis idő múlva észre vettem, hogy nem segít semmit. Ekkor döntöttem a Nizoral mellett. Kicsit nehéz használni mert egyáltalán nem habzik úgy mint egy sampon. Rajta szoktam hagyni a fejbőrömön 3-4 percet. Így lassan 2 hónapos, heti egyszeri használat után úgy vettem észre, hogy nekem bevált. Sokat segített. Az egyetlen problémám az, hogy szerintem drága és a flakon viszont kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 10.

Anasztazia20

2022. június 8.

Hát korábban annyi mindent kentem a viszkető, fájó, zsíros korpás fejbőrömre, de végülis ez az ami a leghatékonyabb. Két naponta mosom a hajamat. Pár hétig csak ezt használtam és szépen elmúlt minden tünet. Most már csak hetente egyszer használom, megelőzésképpen. A hajszálakat nagyon szárítja, alapos balzsamozás és fésüléskönnyítő spray ajánlott hozzá, szerintem. De végre valahára nem fáj és nem viszket a fejbőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

TBianka

2022. május 23.

Abszolút bevált, nagyon száraz volt a fejbőrőm baromira hámlott nagyon csúnya volt naponta kellett hajat mosnom... Kb két hónapja használom most már minden második-harmadik mosásnál használom csak. Hajbalzsam pakolás mindenképp kell utánna, de amúgy is használtam eddig is. Kíváncsian várom, ha abba hagyom vajon vissza tér e a probléma, de legalább addig tiszta a fejbőröm. Ez tényleg csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

noricza

2022. május 4.

Egy flakonnal használtam el belőle. A korpám és a fejviszketésem megszűnt, mivel eléggé szárította a hajam ill a hosszú hajam gyakorlatilag beszívta a cuccot így először normál samponnal hajat mostam majd utána vittem fel ezt. Így használható volt , az illata olyan amilyen, engem leginkább rovarirtóra emlékeztet de nem vártam tőle semmi finom illatot. Amire vettem arra bevált, az árát először sokaltam de rájöttem, hogy egy jobb sampon is 2000Ft körül van és az sem tart tovább. A továbbiakban nem tudom majd, hogy alakul a fejbőröm így egyelőre 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

Kincsi

2022. május 1.

Az egyetlen sampon, ami tud valamit kezdeni a korpás, viszkető fejbőrömmel. Kell némi idő, mire kifejti minden hatását. Hátránya, hogy ha leállok vele, akkor visszatér a problémám, és a szaga is borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

kitti01301

2022. április 16.

Az egyetlen leszek aki negatív véleményt ur viszont nekem nem segített a problémámon. Seborrhea-s bőrre írta fel a bőrgyógyász, viszont hiába használtam nagy csodát nem okozott és mellé nagyon szárította a hajam. Nem pontozom le, mert nagyon sok embernek segített, de nekem ez nem hozta meg a megváltást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 16.

ADA3

2022. április 7.

Fejbőrön lévő SD-re használtam. Azt hozza amit elvár tőle az ember, eltünteti a gombát. Nyilvános wc illatosító szaga van, amit szerintem senki nem bánna ha nem lenne, a fölösleges rózsaszín színnel együtt. Baromira zsírosítja a fejbőrt... de eltüntetni a gombát.... persze szárítja a hajat...de eltünteti a gombát...szörnyű összetevői vannak....de, tudjátok ;))) Tűzoltásra jó, megelőzésre rendszeresen két hetente/havonta nem szívesen használnám. Olcsóbb alternatíva kb 600ft. a detergens sulfuratum (kénes sampon), ennek is megvannak az előnyei, hátrányai, nekem az is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Szaszi914

2022. március 21.

Bőrgyógyász ajánlotta ekcémás fejbőrre. Egy alkoholos szérumot is kellett mellé használnom és kb. 1 hónapig kúraszerűen csak ezzel mostam hajat. Az eredmény csodás, teljesen elmúlasztotta a tüneteimet, semmi fejviszketés, fájdalom, korpa nem maradt, még a fodrász is megdícsérte, hogy milyen szépen elmúlasztotta a tüneteket. Azóta egy barátnőmnek is ajánlottam hasonló tünetekkel és neki is segített. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

ViragKisAsszony

2022. február 19.

Ez a sampon megmentette a létminőségemet. Nehezen jöttem csak rá, hogy nem ekcémás a fejbőröm, hanem szeborreás dermatitisz gyötör... És még hogy, nagyon durván...
Eleinte utáltam használni, mert koponyáig leszárított mindent, de kitartóan mostam vele a hajam és 2-3 hét alatt megoldotta a problémámat. Nagyon hálás vagyok neki, mindig lesz itthon belőle. Bőven megéri az árát, ennél drágábban is megvenném. Beteg fejbőrre nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.