Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

mlexa

2020. január 29.

Vegyesek a tapasztalatok ezzel a samponnal. Páromnak és Öcsémnek is korpás a haja. Páromnak ettől a sampontól sokkal, de sokkal rosszabb lett a helyzet, míg Öcsémnek csak ez vált be egyedül, pedig már ő is próbált rengeteg féle terméket. Azóta csak ezt veszi, nem szokott hozzá a haja, nem hat kevésbé neki. Szóval aki küzd ilyen problémával, adjon neki egy esélyt, mert akár be is válhat. Ha nem válik be, az nagyon hamar kiderül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

ylexe

2020. január 1.

Már egy használat után 90%-ban megszüntette a makacs korpát, amivel hónapok óta nem tudtam mit kezdeni. Heti 1-2 alkalommal használom, terveim szerint pár hétig összesen, ahogy a dobozán javasolták. Az előírtaknak megfelelően egy kis tenyérnyi adagot használok belőle, nem hígítom. A második kör mosást sima samponnal intézem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

tara95

2020. január 1.

Mióta az eszemet tudom, azóta szenvedek a zsíros korpával. Semmi extra hajhullás, viszketés is csak néha-néha, de ha megvakarom a fejbőröm akkor ott az undi végeredmény a körmöm alatt. Meguntam a szenvedést és beruháztam erre a samponra. Higítva használom, bőven elég egy borsónyi egy kis vízzel. Mivel száraz, göndör hajam van, ezért csak a hajtőre teszem és hagyon hatni 2-3 percig. Addig balzsamozok és kibontogatom a gubancokat. Második samponnak egy olajos, tápláló YR-t használok. Már egy használat után is szemmel láthatóan hatott, heti 1x tervezem a továbbiakban a használatát.

Up: kb 2-3 hete használom és elég vegyesek a tapasztalatok. Nagyon kiszárította a fejbőrömet, most nem zsíros korpa, hanem a szálló fajta kerül a körmöm alá...viszket is rendesen ha nem hidratálom egy kis aloe vera géllel. Hamarabb zsírosodik tőle a hajam és amit a legjobban utálok: a büdös hajszag. Amit valahogy előhoz, úgyhogy leteszem most, aztán meglátjuk mennyire fog megnyerni a későbbiek során...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Luiselotte

2019. december 14.

A fodrászom sajnos nem jól öblítette ki a hajam a legutóbbi hajfestés után és iszonyúan viszketett a bőröm, vakartam is ezerrel:( A hajhosszabítóm ajánlotta még régebben , hogy mindig legyen itthon ebből a kis szerből ilyen és egyéb esetekre a póthajnál nagyon kell vigyázni, nem jó ha befülled. Egy mosással rendbetette a hajam, azonnal elmúlt a viszketés. Nekem szőkítve van a hajam és nagyon szárította de hajpakolással ez orvosolható.
Csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Csak ajánlani tudom .

adry1992

2019. augusztus 16.

Olyan makacs korpám volt évek óta, amit semmivel nem tudtam kezelni. Bőrgyógyász segítségével sem. Kipróbáltam mindent, tényleg mindent! Ez volt az egyetlen szer, ami most már 3-4 hónapja folyamatosan segít és teljesen eltűntette a korpát. Csodaszer! Kicsit talán szárítja a hajam, de a hajszínem sem bántja, mint más korpa elleni samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

ilki

2019. június 15.

A párom használja időszakosan, korpára és fejbőr viszketésre, teljesen teszi a dolgát, nekünk bevalt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

SimonB

2019. május 30.

Az egyetlen sampon, ami tényleg megszünteti a korpásodást a fejbőrön és az arcomon a seborrheás fellángolásokat is teljesen kiválóan kezeli. Drága de sokáig elég. Az illata megszokható. Balzsamot azért javasolt használni, mert picit sprőddé teszi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Szandi1199

2019. május 28.

Évekig használtam az irritált, viszkető, korpás fejbőrömre.Nagyon jól megnyugtatta, rendbe hozta. Mindig rajta hagytam 4-5 percig a hajamon és csak utána mostam le. Mostanában már elég kb. havonta egyszer használnom a megfelelő állapot szinten tartásához. A hajamat sajnos zsírosította kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

fokid1

2019. május 26.

Évek óta szenvedtem a fejbőrömtől azt hittem, hogy a stressz és a környezeti változás okozta, de rátaláltam egy reddit posztra ahol az arcbőr problémáira ajánlották ezt a sampont, utána néztem és úgy voltam vele egy próbát megér. Az ára elég húzós, viszont az első használat után elmúlt a viszketés és azóta a korpásodással sincs gondom, pont olyan a bőröm, mint előtte. Sőt az arcomra is kipróbáltam és egy csoda amit művelt, nem vagyok benne biztos hogy mi de kis pöttyök jöttek elő az arcomon időről-időre nagyon kis területen, igazából semmilyen kellemetlenséget nem okoztak csak rontották az arcom összképét, de ez egyből eltünteti. Nem tudom, miért ilyen kis kiszerelésben lehet csak kapni, mert ez így nem a legideálisabb, de legalább nagyon hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

dorigerebi

2019. május 7.

Iszonyú, elrettentő mennyiségű hajhullás és zsíros korpa. Nagyon megijedtem, úgyhogy irányba vettem a patikát. Azt olvastam sok véleményezőtől, hogy kiszárította a haját. Ilyen szereket (mint amilyen a koffeines sampon is volt) csak a fejbőrbe masszíroztam, nem mostam át vele az egész hajat, így relatíve keveset fogyasztottam belőle és csak oda juttattam, ahova kellett. Emiatt nem tudta kiszárítani a hajamat sem, lemosáskor érintkezett a hosszú hajammal, de az persze nem számít. Most második használat után kevesebb már lényegesen a zsíros korpa, szóval egyelőre most ennyit tudok mondani, bizakodó vagyok.
Akinek meg újra előjön, ajánlom fertőtlenítse ki a párnahuzatokat is, mert könnyű visszafertőződni. (Ha zsíros korpáról beszélünk, akkor pláne). Majd még frissítem később a kommentem, de eddig itt hagyok egy ötcsillagot, mert más nem vált be eddig még ennyire se. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.