Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fanni200005

2023. június 11.

Már az első alkalom rengeteget segített, innentől biztos mindig tartok belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 11.

AlizPeter

2023. május 13.

Lehet hogy ez a sampon nekem túl erős vagy nem olyan durva korpam van hogy gyógyszeres sampon kelljen nem tudom, de nagyon nem vált be akárhányszor megmosom a hajam vele rettent viszket a fejborom egész végig a következő hajmosasig és ha megint ezzel mosom akkor egy ördögi kör. Kiszaritsa a fejborom, korpam is van még és plusz gyulladt pattanások jönnek ki tőle ahová jut a sampon pl fejbőr, fülem mögött, nyak rész a hajamnak se lesz az a tiszta érzete olyan mintha kicsit zsíros maradna, másnapra már zsíros is. Nemhiszem hogy elhasználom, de kidobni is sajnálom mert drága volt majd kitalálom mi legyen vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

krikikirk

2023. május 8.

nagyon-nagyon lassan (heti 1x mosással a kért 2x helyett), de végül teljesen megszüntette a rendkívül erős korpámat, amit egy kórházban szedtem valahogy össze, ahol kivétel nélkül minden beteg kapott belőle. több hónapig használtam ezt követően. amint sampont váltottam, a korpa sajnos visszajött, de készen állok ismét felvenni a harcot, ugyanezzel az eszközzel. ehhez sikerült itt, a KM-án jóárasítva megvennem az utánpótlást, ráadásul egy szomszédtól :) később viszont bőrgyógyászhoz fogok fordulni, ha a probléma ismét visszatérne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 8.

Ottorsolya

2023. március 24.

Nagyon hatásos termék, tényleg megszünteti a korpát, az egyetlen ami bevált,viszont borzasztóan szárítja a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 24.

OKata

2023. március 9.

Hónapok óta korpásodó hajamra semmi nem vált be,ami korábban igen. Már az első hajmosásnál szinte teljesen eltüntette a korpát. Az ára elég borsos ( néhány napja vásároltam 5000 Ft-ért), de még mindig jobb egyszer megvenni ezt, mint próbálgatni sok ezerért a korpásodás elleni samponokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

BarbaraH

2023. február 27.

Nekem az egyetlen sampon, ami tényleg működik korpa ellen, amikor néha intenzíven kezd a hajam korpásodni, csak megcsinálok egy kúrát és látványos a hatás.
Akinek TÉNYLEG problémája van a korpával, másra külteni szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Akinek TÉNYLEG problémája van a korpával, másra külteni szerintem pénzkidobás.

Krisztike127

2023. február 16.

Elég hamar zsírosodik a hajam, ezzel együtt a zsírosabb napokon viszket, kisebesedik a fejbőröm. Azt kell mondjam, ez a termék egész jó, bár elég drága, megfelelően alkalmazva (heti 1x, kis mennyiségben) megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 16.

BNike

2022. december 12.

2x egy héten bőven elég használni, nagyon látványos változást lehet vele elérni. Megfelelő ápolás mellett tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 12.

Gica81

2022. december 3.

Kamasz fiamnak kezdett el korpásodni a haja és többféle sampon használata után ez vált be igazán. Nálam is évente egyszer nagy segítségemre van, már egy használat után helyreáll a fejbőröm ettől a csodaszertől. Szóval egyértelműen 5* és már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 3.

asdf27

2022. november 24.

Régebben használtam. Elég jó, már nagyon szenvedtem, amikor megtaláltam, és enyhülést okozott.,
update: Kedves jó Nizoral újra megmentette a hajamat, amikor már semmi sem használt. Köszönöm, így visszatérhetek a H&S Samponhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 24.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.